Pyrokinezi

aris

Kayıtlı Üye
beyin gücü ile ateşe müdehale etmek...
Pyrokinezi..Yani Ateş Kontrolü..Genelde vücut ısısı bu konda başlandıç aşamasında çok önemlidir.. Çünkü odaklanırken bunun üzerine odaklanmanız gerekir..Sonraki aşamalarda buna ihtiyacını olmayacak..Kısa bir alıştırma olacağından çabuk okuyabileceksiniz..

Öncelikle bir muma ihtiyacınız var ve birde telefon-video kamera yada video kaydebilecek herhangi bir şey..Çünki mumdaki alev küçük olduğundan üzerinde yoğunlaşmanız daha kolay olabilir ve telefon yada video kayıt yapabileceğiniz herhangi bir alet ise gözünüz kapalıyken olayları kaydetmeniz için..

TEKNİK

-Mumu yakın ve ellerinizi ısıdan acı çekmenize neden olmayacak bir mesafeye getirin..Ne çok uzak ne çok yakın..Yaklaşık 5 cm kadar uzaklıkta tutun.

-Gözlerinizi kapatmadan önce telefon yada ne ile video kayıt yapıyorsanız onu kayıt moduna geçirin..

-Şimdi gözlerinizi kapatın ve mum alevinin dönerek ısınmaya başladığını hayal edin..Hatta oda içindeki ısıyı kullanarak daha da ısındığını düşünün..Siz bunları düşündükçe mumun daha da büyük ışık saçtığını düşünün ( 1 yada 1,5 dakika)

-Buna odaklanırken ellerinizin arasından fırlayan kırmızı ışıklar hayal edin..Ve muma karışarak ısıyı daha da arttırsınlar (35 saniye)

-Odaklanmanızı yavaş yavaş bozarken mumun ısısının arttığını sürekli düşünün..Daha parlak olduğunu düşünün..Eğer gözleriniz kapalıken bu ısıyı hissettiyseniz zaten sorun olmayacaktır..Ama ellerini yaklaştırmadığınıza emin olmak için yaptığınız kaydı izlemenizi tavsiye ederim..
Alıntıdır...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Elimiz mumun üstünde 5 santim mi olacak yoksa paralel kenarında mı ?

guys

Kayıtlı Üye
Peki ileride bu ateşi istediğimiz yere hareket ettirebilirmiyiz? Havaya kadar çıkartabilirmiyiz?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
evet yapabilirsin hatta ateşi ikiye bölüp bir parçasını da hareket ettirebilirsin

guys

Kayıtlı Üye
Anladım teşekkür ederim.

urban72

Kayıtlı Üye
peki gözümüz açık olsa olmaz mı?Bu arada avatar filmindeki gibi mi olacak yoksa basitce 1-2 cm mi yükseltebilecez?

Ü

Üye silindi 38107

Yapılabilir. Bilemeyeceğim ancak bir insan pyrokinezide bayağı gelişirse normalden 10 cm kadar yükseltebilecek,iki parçaya bölebilecek veya mumları söndürebilecek(uzaktan üflemeden enerjiyle) olabilir.İmkansız demiyorum çünkü bende 3 aydır çalışıyorum.Ve genelde başladığımdan 5 dakika sonra mumun alevi biraz yükselip titriyor.Kısacası bu alanda gelişmeyi çok isterim

Sevgi ve ışıkla