Psişik Yetenek

Demileus

Kayıtlı Üye
Burada olduğunuza göre demek ki sizde kendinizde ki farklılıkları görebilecek düzeye gelmişsiniz. Kendinizde ki farklılar kişiden kişiye değişiklik gösterir tabi ama ben size belli başlı nitelikler ile size yol göstereceğim.
Kendinizi diğer insanlardan farklı bir bakış açısına sahipseniz
Evrene, doğaya, karanlık,aydınlık vb. Psişik yeteneklere ilgi duyuyorsanız
Kendiniz de olan ama bir çok insanın keşfedip göremediği şeyleri gören
Dokunduğunuz şeye şifa tarzı ya da herhangi elektriksel bağ kuruyorsanız
Evren dışı olaylar sizi çekiyorsa
Rİtüel deneyip bunu başarılı kılıyorsanız
Ben birine temas ettiğimde onda ki enerjiyi gözümü kapattığımda görebilirim sizde de oluyor ise

Demileus.jpg
Karanlık şeyler ilginizi çekerse
Doğal taşlar ile aranızda bağı hissediyorsanız
İstediğim zaman karşımdakinin enerjisini kendime alıp ruhunda ki enerjiyi emebiliyorum Bu bende geçerli kılan bir madde sizde de varsa buda olur
Burada ki çoğu şey sizde de geçerli ise sizde enerjisi yüksek Şaman olarak adlandırabileceğimiz Psişik yetenekleri yüksek bir bireysinizdir.
Şamanların en baskınları Kadın olanlardır, Genelde kadınların enerjileri 6.His diye adlandırdığımız olay yüksek olduğundan evren ve varlıklar ile iletişimleri daha yüksekdir. Erkeklerde de görülür bu. İlk şaman kadındır ve daha sonrasında erkekler ilede devam eden sürece tabidir.
Şöylede olabiliyor Beyaz cadı ve Siyah cadı diye adlandırılan bir ayrımda var tarih de 2 ye ayrılan dallar şöyle nitelendirilir
Beyaz Cadı;
Aydınlık ile beslenir
En büyük özelliği Şifacı olmasıdır.
Doğa ile oldukça barışıkdır
Kendisi de dahil çevresine pozitiflik ve bereketi getirir
Doğadan beslenir ve Yaptığı her şeyde doğadan parça ekler
Kendini en iyi hissetiği yer doğanın içinde bulunan kısımlar

Siyah(Kara)Cadı;
Genelde karanlığı sever
Ayın evrelerinde psişik yetenekler, artar ya da azalır
Beyazın aksine çevresinde kilerin enerjilerini ister ise alabilir
Dışarıdan bakıldığın da çok pozitif ya da negatif olabilir
Sessiz ve sakin ortamları sever
Ritüel ve büyülere daha meyillidir

NOT: Siyah cadı kötülüğün temsilcisi değildir ve sadece yetenek olarak farklıdır.

Hepsine daha bir çok madde eklenebilir, kişiden kişiye göre ve yeteneklere göre değişiklik gösterirler. Ben ise en temelinden ele alarak sizlerle paylaştım.

Demileus.jpg

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Hmm..

Bende biyerim agridinda veya ani siddetli acidiginda elimi koyarim koydugum gibi acisi durur. Hatta yakinlariminda biyeri agridiginda bazen elimi koymami isterler o noktayi acisi elimi tuttugum surecte durdugu icin.

Bir de karsimdaki insan ne hissediyorsa sanki aynisini bende hissediyorum. O an yuzume guldugunde icinde artniyet varsa aynisini bende hissediyorum veya tam tersi iyiligi, duygusal olarak bir cok seyi.

Ama herkes boyle degil mi?

Enerji emme olayida herkes de var, mesela sinirlisindir karsi tarafi sinir edersin enerji kazanirsin kendin sakinlesirsin. Yada cok dusuktur enerjin karsidakinin yuksektir onu dusurursun sen enerji kazanirsin. Gibi gibi..

Ben birine temas ettiğimde onda ki enerjiyi gözümü kapattığımda görebilirim sizde
İstediğim zaman karşımdakinin enerjisini kendime alıp ruhunda ki enerjiyi emebiliyorum

Dolunays

Moderator
Burada olduğunuza göre demek ki sizde kendinizde ki farklılıkları görebilecek düzeye gelmişsiniz. Kendinizde ki farklılar kişiden kişiye değişiklik gösterir tabi ama ben size belli başlı nitelikler ile size yol göstereceğim.
Kendinizi diğer insanlardan farklı bir bakış açısına sahipseniz
Evrene, doğaya, karanlık,aydınlık vb. Psişik yeteneklere ilgi duyuyorsanız
Kendiniz de olan ama bir çok insanın keşfedip göremediği şeyleri gören
Rİtüel deneyip bunu başarılı kılıyorsanız
Ben birine temas ettiğimde onda ki enerjiyi gözümü kapattığımda görebilirim sizde de oluyor ise

Ekli dosyayı görüntüle 2430
Karanlık şeyler ilginizi çekerse
Doğal taşlar ile aranızda bağı hissediyorsanız
İstediğim zaman karşımdakinin enerjisini kendime alıp ruhunda ki enerjiyi emebiliyorum Bu bende geçerli kılan bir madde sizde de varsa buda olur
Burada ki çoğu şey sizde de geçerli ise sizde enerjisi yüksek Şaman olarak adlandırabileceğimiz Psişik yetenekleri yüksek bir bireysinizdir.
Şamanların en baskınları Kadın olanlardır, Genelde kadınların enerjileri 6.His diye adlandırdığımız olay yüksek olduğundan evren ve varlıklar ile iletişimleri daha yüksekdir. Erkeklerde de görülür bu. İlk şaman kadındır ve daha sonrasında erkekler ilede devam eden sürece tabidir.
Şöylede olabiliyor Beyaz cadı ve Siyah cadı diye adlandırılan bir ayrımda var tarih de 2 ye ayrılan dallar şöyle nitelendirilir
Beyaz Cadı;
Aydınlık ile beslenir
En büyük özelliği Şifacı olmasıdır.
Doğa ile oldukça barışıkdır
Kendisi de dahil çevresine pozitiflik ve bereketi getirir
Doğadan beslenir ve Yaptığı her şeyde doğadan parça ekler
Kendini en iyi hissetiği yer doğanın içinde bulunan kısımlar

Siyah(Kara)Cadı;
Genelde karanlığı sever
Ayın evrelerinde psişik yetenekler, artar ya da azalır
Beyazın aksine çevresinde kilerin enerjilerini ister ise alabilir
Dışarıdan bakıldığın da çok pozitif ya da negatif olabilir
Sessiz ve sakin ortamları sever
Ritüel ve büyülere daha meyillidir

NOT: Siyah cadı kötülüğün temsilcisi değildir ve sadece yetenek olarak farklıdır.
Hepsine daha bir çok madde eklenebilir, kişiden kişiye göre ve yeteneklere göre değişiklik gösterirler. Ben ise en temelinden ele alarak sizlerle paylaştım.

Ekli dosyayı görüntüle 2432
2 Side yakın bana ben Yıldırımın Sesine Aşığım

Dolunays

Moderator
Firtina gök gurultusu karanlık hava. Bayılırım. En güzel hava durumu.
Yıldırım ve kapalı havalarda daha iyi hissediyorum.Vucud enerjim yeni doğmuş bir bebek gibi oluyor. O havalarda işlem yapmak da negatif enerjiden arındırıp daha sağlıklı olmamı sağlıyor. Nedeni nedir bilmiyorum ama öyle.