Psişik vampir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rose-Espada

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle yeni üyeyim inşallah güzel bi forum deneyimim olur sorum: okul ortamında fark ettiğim bir şey öncelikle arkadaş ortamında sevilen biriyim yanlız çevremdeki kişiler benle çok takılınca baş arıları olduğunu söylerler yanı sıra sıra arkadaşım ise mide bulantısı ve baş dönmesi yaşadını sölemişti bu durum ise tam tersi olarak ben evde yanlız kaldığımda oluryor toplum içinde gayet iyi ve mutluyu ev ortamında ise durmadan uyku durumu baş arısı çekiyorum ilk başlarda gözluk kullanmadığım için olduğunu düşündum(göz rahatsızlığım varda) ama onlada alakalı değil doktora vs. de gittim özellikle şu tatil döneminde daha bir berbat oldu günde 12-13 saat uyku durumundayım enerji ile alakalı bir olaymı fln derken psi-vampir oluyomuşum galiba ama şu yaz tatili nedeniyle daha az insanla beraber oluyorum ve bundan kaynaklı olarak vücüdümün enerji ememediğini düşünüyorum çok fazla baş arısı kırılgan bir bünye yorgunluk uyku hissi butun vücüdümda dolaşmakta bir öneriniz bir çalışma metodu varsa lüften söleyin çok acil yardım edin ....

bendekiben

Elit Üye
Sayın Rose-Espada, size önerebleceğim sitede de mevcut olan konulardan "evrensel enerjiler" bölümünü incelemeniz.Enerjinizi yükseltmek için meditasyon,ibadet,olumlama yapabilirsiniz ve ayrıca çakralar ile ilgili de bilgi edinmeniz yerinde olacaktır.Mabet sizin için büyük bir kaynak biraz araştırırsanız sorunlarınızın çözümlerini bulabilirsiniz.Sevgiler...

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Kesinlikle sizinle aynı sorunu bende çekiyorum hemde tıpa tıp aynısı bende de göz problemi evde kalınca aşırı uyku hali baş ağrısı toplum içinde de enerji patlaması yaşıyorum bende önceleri psikolojik olduğunu düşünüyordum ama artık düşünemiyorum :willy_nilly:

striker

Kayıtlı Üye
psişik vampir :)
hemende en karizma isimi bulmuşsunuz :)
tenbel ağustos böceği desek hemen bizleri azarlardınız ama vampir olunca daha bir güzel geliyor değilmi :)

origanum

Yönetici
psişik vampir :)
hemende en karizma isimi bulmuşsunuz :)
tenbel ağustos böceği desek hemen bizleri azarlardınız ama vampir olunca daha bir güzel geliyor değilmi :)

O kelimeyi üye bulmadı, o sadece yardım istediğini belirten bir başlık açmıştı, ben düzelttim. Biz hayır kurumu değiliz ki böyle başlıklar açılsın, ayrıca forumda ne isteniyorsa somut bir şekilde ifade edilmelidir ki bakan o yüzden girsin yorumu varsa yazabilsin diye.

Size gelince forum geleneğine uymayacak sululukta davranışlar sergilemekten vazgeçin artık, biraz adabına göre davranın. Burası saygın bir yer ve biz müsamaha gösterdikçe bazı kişiler burayı laçkalaştırmak için elinden geleni yapıyor. Sıkı denetimi elden bırakmamak gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorlar. Kendinize bir çeki düzen verip gereken olgunlukta mesajlar yazmanız konusunu hatırlatayım size ve sizin vesileniz ile tüm gayri ciddi yazılar yazmaya meyilli üyelerimize. Yazacaklarınızı önce akıl ve mantık süzgecinden süzün sonra da site süzgecinden süzün ve öyle yazın yoksa ben bazı şeyleri daha da ince şekilde süzeceğim.

Psişik vampirlik diye bir kavram vardır, sizin bilip bilmiyor olmanız bu kavramı yeni icat ya da dalga geçilecek gibi bir ifade yapamaz.

Psişik vampirliğin tedavisi yoktur ve ömür boyu yanındakilerin enerjisini emerler. Yanındaki kişiler buna katlanacak mecbur. Bu şekilde olan kişilerin yapması gereken de kendine evrenden enerji çekebilmeyi öğrenmektir böyle bitkin yaşamamak ve yanındakilere daha fazla çile çektirmemek adına. Ama yinde de istemsiz olarak bir miktar etraftan çekeceklerdir ne kadar evrenden alırlarsa alsınlar. Bu böyle. Bununla yaşamayı öğrenecekler.

striker

Kayıtlı Üye
bu kadar açıklama yapmışsınız , yazdığınız bazı cümlelere katılmıyorum, ciddiyeti bozduğum düşüncesindede değilim,
bu yazılanların kabul gören tek tarafı sizin düşüncelerinizin olması,
o açıdan saygıda kusur etmek istemiyorum.
her düşünceye saygım var.

bu verilen mesaja da söyleyecek çok lafım var , lakin ...
bir tartışma ortamı oluşmasını istemiyorum.

sonuçta mühür sizde , süleyman sizsiniz.

origanum

Yönetici
bu kadar açıklama yapmışsınız , yazdığınız bazı cümlelere katılmıyorum, ciddiyeti bozduğum düşüncesindede değilim,

Bu yazıyı yazmamdaki amaç bazı üyelerin sizi bana şikayet etmesi idi. Ben uzun süre size fırsat tanıdım, sitemize uygun davranışlarda bulunursunuz diye sabırla bekledim, sizi kırmamak, incitmemek ve fırsat tanımak adına. Bir sürü hatalı, gereğinden fazla coşkulu, acemi, üslubu bize uymayan mesajınıza göz yumdum. Mühür bende diye kimsenin boynunu vurmadım, haksız davranışlarda bulunmadım, hakaret etmedim, herkese eşit davrandım. Ancak şikayet gelince iş beni aşıyor, üyelerin huzurunu bozacak davranışlara izin veremem, uyarmak durumundayım. Siz de bulunulan ortamın koşullarına uymak. Sadece bu kadar.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci

Sayın striker, mühür onda değil. Burası bir forum ve her forumun belli kuralları vardır. Origanum'da bir yönetici olarak kuralları hatırlatmakla ve üyeleri bazı konularda uyarmakla yetkili. Ayrıca tartışma ve polemiğe meyledici mesajlar hiç bir forumda onaylanmaz.
Sevgiler.

striker

Kayıtlı Üye
sevgi ve ışığınız bol olsun,
sizlere laf yetiştirecek değilim.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sadece bu forumda değil, her forumda böyle kuralları takmayan, insanlara zıt giden profilinizle devam etme perfonmansınızı gösterirseniz bir süre sonra üyeler tarafından dışlanır, muhattaba alınmazsınız. Forum kuralı değil ama sizin iyiliğiniz içindi benim bu uyarım da.
Sizin de sevgi ve ışığınız bol olsun.

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Sn striker gerçek hayatta çekemediği dikkati sanal alemde elde etmeye çalışan insanlardan pek farkınız olduğunu düşünmemekteyim. Tabi 0-6 yaş aralığının verdiği asabiyet de var :)

striker

Kayıtlı Üye
masallah forum adminleri bana gelince , hertürlü uyarıları yapıyorda , burada hakaret edenlere nedense sesleri çıkmıyor,
zachriah merak etme, sanal alemde dikkat çekme gibi bir derdim yok, kişi kendini yansıtırmış derler. senin böyle sorunlar varsa bilemem,
yaşıma gelince senin gibi yaşlı olmadığım için yaşlılarla saygısız konuşmamam, hürmet ederim.

burada bu mesajları yazanlara söyleyecek çok sözüm var, kimsenin lafının altında kalmam ama ,
önce lafa bakarım laf mı diye..
ne güzel söylemiş hz. mevlana.

origanum

Yönetici
Bilgisayarın başından azıcık kalkmaya gelmiyor anlaşılan hemen tartışmaya meyil oluyor. Bu noktada üyemiz striker haklı durumda çünkü onun kimseye yapmasını istemediğimiz hareket kendi başına geldi. Şimdi ona karşı herkes yüklenmiş ve acı şekilde eleştirmiş. Yazdıklarına üyeler bile dayanamayıp yorum belirtmişler ancak ileri gitmişler. Belki takdiri ilahidir anında görmemem bu yazılanları ancak hiçbir üyeye hakaret edici, kırıcı ve alayvari sözler sarfedilmemelidir forum kurallarımız gereği. Kişi veya kişiler eğer mesajı algıladıysa ve kendini düzeltip uyum sağlarsa aramızda güzel vakit geçirir aksi olanların zaten durumu malumdur. Herkes buna gereken özeni göstermelidir.
Kaliteli ve saygı çerçevesinde bir forum dileklerimle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...