Psişik Saldırı

rabbit.

Kayıtlı Üye
Var mı hisseden, dün akşam arkadaşlarım ve onların çevrelerinin hepsi uyuyamamış bir türlü, ben bir şey hissetmedim aksine diğer gecelere nazaran çok rahat uyudum

20221201_181624.jpg

rabbit.

Kayıtlı Üye
Var mı hisseden, dün akşam arkadaşlarım ve onların çevrelerinin hepsi uyuyamamış bir türlü, ben bir şey hissetmedim aksine diğer gecelere nazaran çok rahat uyudum

Ekli dosyayı görüntüle 2521
Dün gece çok rahat uyudum yalnız uyumadan önce gözümün önüne kapşonlu kırmızı yüzlü biri geldi bir şeyler mırıldanıyordu bunı eklemeyi unuttum, kısa bir andı ama çok netti, çok önemsemeden uyudum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bana oldu kabuslar gördüm karışık ama bana hep oluyor anlamıyorum ondan saldırının nerden geldiğini

Fehu

Kayıtlı Üye
Gül yağı çok etkisiymiş gerçekten 😅
Bazıları göbek deliğine sürüyormuş uyumadan
Hahahaha ben de öyle duydum diye söylüyorum, frekansı en yüksek kokuymus. Ama ben açıkçası ozguvenli bir duruşa inanırım her zaman. Yağ bu konuda daha somut bir yardımcı olduğu için o kadın zaten onun sayesinde çok daha ozguvenli yürüyecek.
Bu arada saka bir yana gece değil ama dün akşam havada çok çok garip bir negatiflik hissettim herkese sordum hatta çoğu kişi hemfikirdi. Deprem öncesi bir huzursuzluk mu diye korktum da bayağı

rabbit.

Kayıtlı Üye
Hahahaha ben de öyle duydum diye söylüyorum, frekansı en yüksek kokuymus. Ama ben açıkçası ozguvenli bir duruşa inanırım her zaman. Yağ bu konuda daha somut bir yardımcı olduğu için o kadın zaten onun sayesinde çok daha ozguvenli yürüyecek.
Bu arada saka bir yana gece değil ama dün akşam havada çok çok garip bir negatiflik hissettim herkese sordum hatta çoğu kişi hemfikirdi. Deprem öncesi bir huzursuzluk mu diye korktum da bayağı
Bana ilginç geldi bu durum bahsettiğim kişiler de öyle sık sık ya da hiç böyle şeyler yaşamayan insanlar sabah konuştuk akşam twitter'da bu yazıyla karşılaştım🤔

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Çarşamba gecesiydi sanırım evet bi gariplik vardı 10 kere uyandım belki de.
bende o saate uyandım gece saat 2-3 gibiydi gece sürekli uyanıyorum diğer alemde bir savaş vardı veya ne oldu bilemiyorum ama uykudan uyandıgımıda o kadar fazla negatif enerji vardiki sanki kıpkırmızı sis bulutu bir yerden bir yere hareket etti benim tahminimce yada teori olabilir hz süleymanın diger alemdeki varlıkların insanlara gözükmemesi için bu alemle o alemin arasına koydugu mühürü kaldırmaya çalışıyorlar bunu yaparlarsa dünya dışı uzaylı yada dünya dışı varlıklar dünyaya saldırıyo bütün ülkeler aynı safda diyerek tek dünya hükümetini çok kolay bir şekilde kurabilirler

veya yeniden koronavirus kapanmısı gibi şeyler olabileceginden şüpheleniyorum

S

sophitia

bende o saate uyandım gece saat 2-3 gibiydi gece sürekli uyanıyorum diğer alemde bir savaş vardı veya ne oldu bilemiyorum ama uykudan uyandıgımıda o kadar fazla negatif enerji vardiki sanki kıpkırmızı sis bulutu bir yerden bir yere hareket etti benim tahminimce yada teori olabilir hz süleymanın diger alemdeki varlıkların insanlara gözükmemesi için bu alemle o alemin arasına koydugu mühürü kaldırmaya çalışıyorlar bunu yaparlarsa dünya dışı uzaylı yada dünya dışı varlıklar dünyaya saldırıyo bütün ülkeler aynı safda diyerek tek dünya hükümetini çok kolay bir şekilde kurabilirler

Ben iyi uyurdum aslında, kâbusta gören biri degilim. Son iki uc aydir uzerime yapilan buyu, saldiri, sihir calismalarindan dolayı biraz daha duyarli hâle geldim. Bir de yasadigim endiselilik halinden parazit çekmiş olabilirim. Meselem bu aslinda.
Ama istediginiz cevap buysa soyleyim; dişil enerjiniz cok yüksekmiş serkan bey 😜

rabbit.

Kayıtlı Üye

Twitterda bundan bahsede kişi de bir şeyin mücadelisini verdikleri için bu şekilde saldırıyorlar demiş nedir acaba🤔