PSİŞİK GÜÇLER

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
korktukça olaylar azmaya başlıyor yok sayınca biraz azalıyor ve en azından o korkuyu hissetmiyorsunuz. yok saymaktan ziyade kabul etmek galiba. ben artık korkmuyorum ama sürekli şanssızlık ve bahtımın karalığı peşimi bırakmıyor :) evrene yollanan mesajla da ilgili değil güzel düşünüyorum kötü oluyor kötü düşünüyorum kötü oluyor. o yüzden pek birşey beklemiyorum artık en azından beklentin olmayınca iyi gelen sürpriz oluyor. konu sahibi gibi oldum ama benzer şeyler yaşanmış ben de doluymuşum :) gene uyumadık da...
Sizin kötülükler size mi ertraftakilere mı oluyor?

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Sizin kötülükler size mi ertraftakilere mı oluyor?
kötülükler doğrudan bana. sadece ( gönül işlerim de yaş olduğu için yeni farkedebildim :D ) erkek arkadaşımın çok fazla etkilendiğini gördüm. birlikteyken de yaşadık bazı saçmalıklar bunlar da beni gerdi. zaten bi anda soğudum ve ayrıldım. bu musibetlerden midir bilemiyorum. işin içinde olunca insan ayrımını yapamıyor. ama buz gibi oldum ve gözüme inanılmaz pis görünmeye başladı.
Hayatınızda ki bazı insanlar. Sizi her şeyin kötüye gittiğini inandıran düşünceleriniz..
bu konuda çok haklısınız. ama aslında inanılmaz pozitif ve hayata bağlı biriydim ya. niye böyle oldum bilmiyorum. son yıllarda ailevi çok fazla travma yaşadım galiba onların esintileri. aile konusu benim için çok hassas bi yerde. ama işin kötüsü tüketiyor şuan beni farkındayım yine de bişey yapamıyorum

S

SoldierO

kötülükler doğrudan bana. sadece ( gönül işlerim de yaş olduğu için yeni farkedebildim :D ) erkek arkadaşımın çok fazla etkilendiğini gördüm. birlikteyken de yaşadık bazı saçmalıklar bunlar da beni gerdi. zaten bi anda soğudum ve ayrıldım. bu musibetlerden midir bilemiyorum. işin içinde olunca insan ayrımını yapamıyor. ama buz gibi oldum ve gözüme inanılmaz pis görünmeye başladı.

bu konuda çok haklısınız. ama aslında inanılmaz pozitif ve hayata bağlı biriydim ya. niye böyle oldum bilmiyorum. son yıllarda ailevi çok fazla travma yaşadım galiba onların esintileri. aile konusu benim için çok hassas bi yerde. ama işin kötüsü tüketiyor şuan beni farkındayım yine de bişey yapamıyorum
Yapamıyorum diye bir şey yok. Önce bu cümleden kurtul ve harekete geç.