Psikopat katilin öldürdüğü çocuğun annesine yazdığı mektup

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle insnalarda var demekki

Şüphesiz, bir seri katil tarafından yazılan en hasta mektup, yamyam çocuk katili Albert Fish in1928 yılındaki on iki yaşındaki kurbanı Grace Budd ın annesine 8 yıl sonra 1934 te yazdığı mektuptur. Büyük şanstır ki Bayan Budd okuma yazma bilmiyordu ve böylelikle bu rezil mektubu okuma dehşetinden kurtulabilmişti. Bu mektubun aslı bu gün sanatçı Joe Colemanın koleksiyonundadır.

Çok Sevgili Bayan Budd,

1894te bir arkadaşım Steamer Tacoma gemisinde denizci olarak denize açılmıştı. San Francisko dan Hong Kong gitmek üzere yola çıkmışlardı. Limana varınca iki arkadaşı ile karaya çıkmışlar ve çok içip sarhoş olmuşlar. Döndükleri zaman geminin limandan ayrıldığını görmüşler. Bu sırada orada kıtlık hüküm sürmekteymiş. Etin kilosu 2-6 dolar arasındaymış. Çok fakir olanlar arasında açlık sıkıntısı o kadar büyükmüş ki diğerlerinin açlıktan ölmesini önlemek amacıyla 12 yaşından küçük tüm çocuklar, et olarak pazarlanmaları için kasaplara satılıyorlarmış. Herhangi bir kasaba gidip pirzola, biftek, kuşbaşı isteyebilirmişsiniz. Çıplak bir çocuk vücudunun bir kısmı önünüze getirilir ve istediğiniz parçaları kestirebilirmişsiniz. Bir kızın veya oğlanın kalça kısmı, en lezzetli bölümmüş ve dana kotlet olarak satılan en pahalı etmiş. John orada çok uzun kalmış ve insan etine karşı bir düşkünlüğü oluşmuş. New Yorka dönünce biri 7 diğeri 11 yaşında iki oğlan çocuğu çalmış. Onları evine götürüp soymuş ve bir dolaba kapamış. Sonra tüm giysilerini yakmış. Her gün etlerinin iyi ve yumuşak olması için onlara işkence yapıp dövmüş. Önce 11 yaşındaki oğlanı öldürmüş, çünkü onun poposu daha tombul ve tabi ki daha etliymiş. Kafası, kemikleri ve bağırsaklarından başka vücudunun her bir parçasını pişirip yemiş. Fırında pişirmiş , haşlamış, kızartmış ve kuşbaşı yapmış. Küçük oğlana da aynı şeyleri yapmış. Ben o zamanlar 409 Doğu 100. Sokakta oturuyordum. Bana insan etinin çok lezzetli olduğunu o kadar sık söylemişti ki ben de tatmayı aklıma koydum. 3 Haziran 1928 Pazar günü sizin 406 Batı 15. Sokaktaki evinize geldim, peynir ve çilek getirdim. Öğlen yemeğini birlikte yedik. Grace, kucağıma oturdu ve beni öptü. Onu yemeyi aklıma koydum. Onu bir partiye götüreceğimi söyledim. Siz de evet gidebilir dediniz. Onu Westchesterda daha önce gözüme kestirdiğim boş bir eve götürdüm. Oraya vardığımızda ona dışarıda beklemesini söyledim. Kır çiçekleri toplamaya başladı. Yukarı çıktım ve tüm giysilerimi çıkardım. Çıkarmasaydım üzerlerine kanın bulaşacağını biliyordum. Her şey hazır olunca, pencereden onu çağırdım. O odaya girinceye kadar bir dolapta saklandım. Beni çıplak görünce ağlamaya başladı ve merdivenlerden inmeye çalıştı. Onu yakaladım ve o da bana annesine şikayet edeceğini söyledi. Önce onu tamamen soydum. Nasıl da tekmeledi, ısırdı ve tırnakladı. Boğazını sıkarak onu öldürdüm ve sonra da etlerini odama götürebilmek için ufak parçalara böldüm. Pişirdim ve yedim. Fırında pişen küçük poposu öylesine yumuşak ve tatlıydı ki. Tüm vücudunu yemem dokuz gün sürdü. Ona tecavüz etmedim, ama istesem bunu yapabilirdim. Bir bakire olarak öldü...

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
yuleeeeeee naptin adminim:eek::eek::eek:
nerden cikti simdi el alemin kolleksiyonundaki bu igrenc mektup:eek: benimde cocuklarim var ve bir an bir saniye o korkunc dehset gözümün önünde canlandi:eek: abouwww, kafayi tirlatir insan, sabah sabah sinirlerim zipladi:mad: eee... peki o sapik caniye nolmus sonrasi onuda bi yiyen yada baska türlü halleden olmus mu:cool:

yazboz

Kayıtlı Üye
resmen ıcım sıstı ....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu nedir ama?Psikolojim bozuldu..

mavilim

Kayıtlı Üye
ay okurken kalbim bi tuhaf oldu
bu ne böle ya..

medusa

Kayıtlı Üye
bu olayı ilginç cinayetleri anlatan bi kitapta okumuştum yıllar önce.gerçekten insann kanını donduruyor...

medusa

Kayıtlı Üye
bencede çok iğrençdi ama hayat bu arkadaşlar napalım var böyle piskopatlarda...:(:(

hira

Kayıtlı Üye
Bunu anneler ve anne adayları okumasın!!

isis389

Kayıtlı Üye
evrende öyle bir zeka varki buna hayranım...bu iğrençliklerde işin bir parçası sadece....

ebrulii

Kayıtlı Üye
gerçekten insanda psikoloji diye bişey kalmıyo iğrenç bişey yaa

TRUSTNOONE

Kayıtlı Üye
Bunun gibi hikayelerin toplandığı bir kitap var Fikret Topallı"seri katiller" bu mektubun devamını ve nice benzerlerini bulabilirsiniz.

Doğru bilgi verdim değil mi yule...

cenin

Kayıtlı Üye
psikopatlar çok olabilir onlar engellenemiyorsa kendini korumayı bilmelisin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kadın iyiki okuma yazma bilmiyormuş...

Ori

Kayıtlı Üye
Okurken hiçbirşey hissetmedim.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bir yerden duyduğuma göre psikopatlarda empati yeteneği yokmuş.Empati kuramıyorlarmış.Duyguları yokmuş.Allah korusun böylelerinden.Annesi iyiki okumayı bilmiyormuş diyeceğim ama birilerine okutmuştur mektubu diye düşünüyorum.Üzüldüm...

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
İnsan etinin çok lezzetli olduğunu ve yiyen insanın bir daha yememekten vazgeçemediğini duymuştum.

Kabardey

Kayıtlı Üye
Sapkınlığın en uç örneklerinden biri. Bunu okuyunca içimde ki kin, nefret uyandı resmen.

nybergsund

Kayıtlı Üye
Cennet ucuz değil cehennem lüzumsuz değil sözünün hayatta ki karşılığı olaylardan biri bu sanırım.Böyleleri var olduğu müddetçe cehennemin olduğuna insan Allaha hamd ediyor.Allah böylelerinden ve böylelerinin şerlerinden bizleri korusun inşaallah.