Pozitif varlıklarla iletişim

latilokum

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili gizli mabet sakinleri,
Ruhsal rehberimizle ve pozitif varlıklarla iletişime geçmek için bir yöntem biliyor musunuz veya bir öneriniz var mı?

Hexe

Kayıtlı Üye
Ben yardıma ihtiyacım olduğu zaman kendi kendime deli gibi konuşuyorum, bir nevi dua gibi bir şey, bir şekilde bir yerlerden yanıtını alıyorum. Öyle anlaşıyoruz. Bunun bile güvenilirliğinden emin değilim. Daha ilerisine, davete mavete bulaşırsak neyin size cevap verebileceğini kestirmek çok güç. Alternatif olarak kendi inancınıza göre dua edebilirsiniz bence, en pozitif ve güvenli olanı bu bence.

latilokum

Kayıtlı Üye
Ben yardıma ihtiyacım olduğu zaman kendi kendime deli gibi konuşuyorum, bir nevi dua gibi bir şey, bir şekilde bir yerlerden yanıtını alıyorum. Öyle anlaşıyoruz. Bunun bile güvenilirliğinden emin değilim. Daha ilerisine, davete mavete bulaşırsak neyin size cevap verebileceğini kestirmek çok güç. Alternatif olarak kendi inancınıza göre dua edebilirsiniz bence, en pozitif ve güvenli olanı bu bence.
Pozitif negatif diye bi ayrım yok .iletişime geçmek isteyince ne çıkarsa bahtına.
İkisinin aynı anda geleceğini düşünmeniz beni çok şaşırttı. Biliyorsunuz birçok yöntemle kendimizi negatif enerjilerden ve varlıklardan koruyabiliriz. Allah neyi, nasıl isterse öyle olur. Evrende kombinasyonların çeşidi oldukça fazladır. Sizin gibi “ne çıkarsa bahtına” tarzında bir durum olacağını düşünmüyorum ama sizlere verdiğiniz cevaplardan dolayı gönülden teşekkür ediyorum. Soruma cevap verdiğiniz, önemsediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Talahu

Kayıtlı Üye
Bu aşırı etkili videoları dinleyerek meditasyon yapmanız önerilir.

Ü

Üye silindi 62179

Pozitif varlıklarla iletişim kurulabilir mi bilmiyorum ama benimle iletişime geçecek pozitif varlığın ivedilikle depresyona girip negatif bir varlık olması olası. Bu sebeple iletişime geçmeyi deneyen olmadı, ben de hiç böyle bir yol denemedim. Beni gören yolunu değiştiriyor galiba. ? Şaka bir yana konu ilgi çekici. Varlıkların pozitif - negatif olarak kategorize edildiğine rastlamadım pek. Pozitif varlık kategorisi inançlara göre değişen bir kategori olsa gerek. Tam olarak bu sınıfa giren hangi varlıklardan bahsedilebilir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 62179

Pozitif varlıklarla iletişim kurulabilir mi bilmiyorum ama benimle iletişime geçecek pozitif varlığın ivedilikle depresyona girip negatif bir varlık olması olası. Bu sebeple iletişime geçmeyi deneyen olmadı de olmadı, ben de hiç böyle bir yol denemedim. Beni gören yolunu değiştiriyor galiba. ? Şaka bir yana konu ilgi çekici. Varlıkların pozitif - negatif olarak kategorize edildiğine rastlamadım pek. Pozitif varlık kategorisi inançlara göre değişen bir kategori olsa gerek. Tam olarak bu sınıfa giren hangi varlıklardan bahsedilebilir?

Ü

Üye silindi 70925

Ü

Üye silindi 62179

Dua ya da zikirlerle İslam inancına göre melekleri çekmek mümkün sanıyorum. Yani iletişime geçilmese bile belki en azından yakınlarda bulunduklarına inanılır. Diğer inanışlarda pozitif varlıklar ve onlarla iletişime geçme yolu nedir acaba? Bu varlıkların nasıl bir işlevi olabilir ve onlardan beklentiler ne yönde olur? Konu hakkında bilgi sahibi olan birileri bizi aydınlatsa keşke. Bazıları Demonlarla iletişime geçme yolunu deniyor ama sanıyorum bu varlıklar negatif kategorisine giriyor. Aksine karşılık olarak hangi varlıkları örnek gösterebiliriz? Bir de gelen varlığın pozitif ayağına yatan bir negatif olmadığına nasıl emin olacağız? ? Alengirli işler bunlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir de gelen varlığın pozitif ayağına yatan bir negatif olmadığına nasıl emin olacağız? ? Alengirli işler bunlar.

Evet kesinlikle katılıyorum ne geldiğini bilemeyebilirsiniz. Bunu anlamak için bilgi birikimi ve deneyim lazım. Onda bile hata payı var.
Titreşim yükselince gelen varlıklar da ona göre olur iyilerin en güçlüleri, kötülerin de en tehlikelileri. Peygamberlere şeytan musallat olmuş..

Ü

Üye silindi 62179

Başka bir boyuttan gelen varlık her ne niteliğe sahip olursa olsun şu kesin ki bizim bütünüyle algılayamayacağımız özelliklere sahip olacak. Her ne kadar anlamdırmaya ya da kategorize etmeye çalışsak da onların gerçek nitelikleri hakkında çok az şey biliyoruz. Bildiklerimizin de bizi gerçeğe ne denli yaklaştırdığı şüpheli. İnsanoğlu ne zaman farklı boyutla bir iletişim denemesi gerçekleştirse az ya da çok mutlaka zarar görüyor yahut etkileniyor. Sisli bir denizde yol almak gibi bir süreç (yani en azından benim gibi bu tip konularda çok fazla bilgi sahibi olmayan insanlar için bu böyle). Bu konular hakkında gerçekten yetkin olan kişilerin bile boyutlar arası iletişim esnasında öngöremediği olaylar yaşaması olası. Belki uzaklarda aradığımız güç, huzur, pozitiflik kendi içimizdedir? Açığa çıkarılıp parlatılmayı bekleyen bir mücevher gibi... Kendimizi keşif yolculuğuna çıksak başka varlıklar hakkında öğrenebileceğimizden çok daha fazlasını bulacağız içimizde. (Kendimle iletişime geçmeyeli de bir hayli olmuş. Onu fark ettim.) Bana kalırsa asıl önemli olan bizim ne hissettiğimiz ve kendi kendimize nasıl hissettirdiğimiz. İnsanın en büyük düşmanı ve en büyük dostu yine kendisi. Bize zarar veren ya da yeniden yeşerten biziz ve bize ait düşüncelerimiz. Epey uzun konuştum ama sorunuz hakkında düşündüğüm şey şu: Aradığınız pozitif varlığı bulma yolculuğu ve ruhsal rehberi bulma denemelerinde kendinizi ihmal etmeyin. Uzun arayışlar hep yorar, üstelik sonucunda neyle karşılacacağını bilememek ve bunun belirsizliğini taşımak da insanı gerilime sürükler. Uygulamayı hevesle istediğiniz ve sonucunda ortaya çıkacaklara tüm benliğinizle hazır olacağınız bir yöntem bulana kadar da böyle bir deneme gerçekleştirmeyin. Naçizane tavsiyem. Pozitif varlık bulma yolunda bir de saçma sapan varlıklarla uğraşırsınız sonra. Aman diyim, önce çokça okuyun, çokça araştırın ve kendinizi asla riske atmayacak bir yöntem bulun. Ha bir de aradığınız pozitif varlığa ve ruhsal rehbere ulaşabilirseniz bizi de haberdar edin lütfen. Şans sizinle olsun.?

latilokum

Kayıtlı Üye
Öncelikle arkadaşlar o kadar olumsuzsunuz ki dehşete düşüyorum. Habire bir şeylerin musallat olmasından neden bu kadar korkuyorsunuz? Yaratılanların hepsi Allah’tandır. Hepsi evrenin ışığından gelir. Ben bu soruyu negatif denilen varlıkları itme düşüncesiyle sormadım. Kendimce bir nedenim vardı, ondan sordum. Kendi arayışımda danışacak kimsem yoktu, okuduğum kitaplar tam olarak sorularımı cevaplamıyordu. Bir nevi yol gösterici olması için sormuştum. Biliyor musunuz bilmiyorum ama Allah’ ın size atadığı sizin iyiliğinizi gözeten güzel varlıklar vardır. Lütfen insanları spiritüel konulardan uzaklaştıracak iğneleyici, korkutucu yorumlar yapmayınız. Sizin söylediklerinizle yüreğinde korku yeşertecek genç beyinler elbette vardır. Bunların tamiri zordur. Bu arada Allah arayışlarım sonucunda beni çok güzel insanlarla tanıştırdı. Bir arkadaşınız sormuş. Sonuç olarak siz evrenle neyi, neden istediğinizi bilerek iletişim kurarsınız, o sizin ve bütünün hayrına en güzelini gerçekleştirir. Söylediklerimin tersine bir görüş de sanırım Allah’ın yarattıklarını hor görmek olacaktır.
Hepiniz tüm evreni kuşatacak sevgiyi bulun, ışıkla kalın.

-Bu arada video atan arkadaşıma ve yapıcı yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Aisling

Kayıtlı Üye
Öncelikle arkadaşlar o kadar olumsuzsunuz ki dehşete düşüyorum. Habire bir şeylerin musallat olmasından neden bu kadar korkuyorsunuz? Yaratılanların hepsi Allah’tandır. Hepsi evrenin ışığından gelir. Ben bu soruyu negatif denilen varlıkları itme düşüncesiyle sormadım. Kendimce bir nedenim vardı, ondan sordum. Kendi arayışımda danışacak kimsem yoktu, okuduğum kitaplar tam olarak sorularımı cevaplamıyordu. Bir nevi yol gösterici olması için sormuştum. Biliyor musunuz bilmiyorum ama Allah’ ın size atadığı sizin iyiliğinizi gözeten güzel varlıklar vardır. Lütfen insanları spiritüel konulardan uzaklaştıracak iğneleyici, korkutucu yorumlar yapmayınız. Sizin söylediklerinizle yüreğinde korku yeşertecek genç beyinler elbette vardır. Bunların tamiri zordur. Bu arada Allah arayışlarım sonucunda beni çok güzel insanlarla tanıştırdı. Bir arkadaşınız sormuş. Sonuç olarak siz evrenle neyi, neden istediğinizi bilerek iletişim kurarsınız, o sizin ve bütünün hayrına en güzelini gerçekleştirir. Söylediklerimin tersine bir görüş de sanırım Allah’ın yarattıklarını hor görmek olacaktır.
Hepiniz tüm evreni kuşatacak sevgiyi bulun, ışıkla kalın.

-Bu arada video atan arkadaşıma ve yapıcı yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Haklısınız, bundan kendime de pay çıkaracağım. herkes yaşadığı şeyler doğrultusunda konuşuyor işte ama bunu diğerlerini incitici şekilde, iğnelemek ve hor görecek şekilde yazmamak önemli. İnsanları baltalamamak lazım, ortaya atılan taş bana da geldi, hakkaniyetli bir yorum olmuş. Eksiklerimi gördüm.