Peşinden Koşturmak İçin Çingene Majisi

gözde

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bunu deneyeniniz var mı ben denicm tutarsa yazarm:)

Keira

Moderator
Benim merak ettiğim nasıl bozuluyor bu? Yaptık sonra istemedik nasıl bozucaz ?

dilem

Kayıtlı Üye
keira bence büyü yapmadan önce iyice düsümelisin eger gercekten emin degilsen bence hic yapma sonucta bir oyun degil bu ...tabi yinede senin kararin ..yaparsanda basarilar dilerim :)

samanyolu

Kayıtlı Üye
Elmayı yedirecek kadar yakınıma gelse tamam da:) Gelse zaten, yiye yiye midesi bozulur. Okunmuş yiyeceklerden bir ordövr tabağı yapmak lazım:)

samanyolu

Kayıtlı Üye
:) DNZ33 sana katılıyorum. Yardım istersen, hazırım yumruğa katkıda bulunmaya. Bu uygulamanın yararlı olduğuna eminim. Bu sitede etkili paylaşımlar olduğuna inanıyorum. İnşallah, herkes dileğine kavuşur.

DNZ33

Kayıtlı Üye
desteğin için teşekkür ederim ihtiyacım olabilir çünki karşımdaki bir boksör

samanyolu

Kayıtlı Üye
Benimki defol diye diye, kovalamak için sopayla peşimden koşturur herhalde. Bir şey işlemez ona. Bir kilo yedirsem yeridir. Deneyenler yazarsa, fikrimiz olur. ;)

lazerci

Kayıtlı Üye
Deneyipte tutan oldumu acaba? Herhalde tuttuki kimse yazmıyor :) El Ele dolaşıyorlardır şimdi :)

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
Benim bir sorum vaar. :D
Şimdi diyelim ki elmayı okuduk, ama direkt yediremiyoruz.
Kurabiye, kek vb. şeylerin içine katarak yedirsek olur mu?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Deneyipte tutan oldumu acaba? Herhalde tuttuki kimse yazmıyor :) El Ele dolaşıyorlardır şimdi :)
Sende tutar onda tutmaz.. Değişir.. Bir de "ben bunu yapacağım" "tuttu" ya da "tutmadı denedim" gibi açıklamalar etkisini azaltır. Bunu bilen de buraya "tuttu yapın" yazmaz.

asparuh

Kayıtlı Üye
İş
serbest meslek :)
burada X in tam olarak nasil okunmasi gerektigini anlayamadim, kalin K mi yoksa KS mi? tesekkurler.

tgc

Kayıtlı Üye
elma büyüsü

aşağıdaki duayı 3 defa kırmızı bir elma üstüne oku ve istediğine yedir senin peşinden koşacak
Munus Sigsigga Agbara Ye
innin Aggish Xaşxur Gisşnu Urma
Şaziga Bara Ye
Zigaşubba Na Durre Eşakki
Ugu Agba Andagub!

Gisşnu bu nasıl okunacak?

merlin_n

Kayıtlı Üye
yukarda açıklamışlardı yazıldığı gibi okunacak diye urum'da X leri ks diye okuyabilirsiniz dedi

merlin_n

Kayıtlı Üye
tamam yazıldıgı gibi okunacak ama yinede ben okuyamadım okunuşunu yazarsana sevinirim....

evet sadece c harfi k diye okunacak diğerlerinin hepsi normal yazıldığı gibiymiş yanlışım varsa yine düzeltebilirsiniz :)

merlin_n

Kayıtlı Üye
evet sadece c harfi k diye okunacak diğerlerinin hepsi normal yazıldığı gibiymiş yanlışım varsa yine düzeltebilirsiniz :)
pardon ben karıstırdım ya enokyan diliyle şamanda x yerine k diyebiliriz demişti öyle sanırım okuması daha kolay olur