Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dret

Banlı Kullanıcı
Yeni gelişmeler..

sabaha karşı ağız çevremde ıslaklık hissederek ve gülen kız çocuğu sesiyle uykumdan fırladım. Uyandığımda oda da bulunan banyodan suya düşen damlaların sesi geliyordu, kendime geldikten sonra yafit seni pislik göster kendini dedim. Birden o gülen çocuk sesi çıngıraklı bir yılanın sesine döndü ve karşımdan uzun sarı mavi saçlı o geldi.saçları önünde duruyor yüz çevresi görünmüyordu, korkumdan bir süre çenem tutuldu yara o engelliyordu. Neden bunu yaptın diye içimden geçirirken hauu diye bişeyler fısıldıyordu anlam veremediğim sözler onu duyduktan sonra ben tekrar uyku haline geçtim ve uyanalı 1 saat kadar oluyor ve puan için herşey normal görünüyor gece olanlar dışında . Yeni gelişmeler oldukça buraya yazacağım.

Dret

Banlı Kullanıcı
Ses soluk çıkmaması üzerine sabaha karşı olanlarında paniğiyle hemen yakınımda bulunan bu işlerde bilgili dedeme doğru yola çıktım, olanları anlattım sıkıntı veriyor korkutuyor şunu gönder artık dedim. Vah çocuk vah dedikten sonra bir takım eşyalar getirdi içeriden bir bakır veya gümüş tasa sürahi mahareti ile biraz su döktü ve bana koltuğu göstererek otur oğlum dedi, oturdum ve karşıma geçerek bana bir takım şeyler okudu enson yüzüme gelen nefesten sonrasını hatırlayamıyorum. Sonra çocuğum iyimizin diyen dedemi gördüm ve iyi olduysan şu tasa doğru gel ve gördüklerini bana tarif et dedi. Ben tasa doğru gittim ve dedem bir takım şeyler okudu birden dup duru suda yafiti ve karşısında başını eğersek konuştuğu yafitten farklı bir şekle sahip iki göğsü ve kas torbası vücuduyla erkekli dişimiolduğunu anlatamadığım deniz atı gibi bir canlı duruyordu ve tamamen simsiyahdı. Yafiti azarlıyor bir hali vardı sanki yafitde ona yalvarıyordu. Ben daha fazla bakamadım ve geri çekilip tasa bakmayı kestim. Dedem sordu neler gördün , gördüklerimi anlattım ve neler oluyor yafitin karşısındaki şeyde ne dedim. Bak oğlum dedi sana musallatolan bu can sana aşık olmasa idi seni Divanlarına kaçırıp sokarak öldürürlerdi ben 73 senedir bunlarla uğraşırım ama bu gördüklerim kadar güçlüsünü görmüş değilim. O görmüş olduğun siyah deniz atı bütün cinleri yöneten ve direk olarak büyük iblisle görüşen bir mahluk.. sana büyü yapmak için gelip bu görevini yapmadığı için büyük iblisin sağ kolu olan bu mahlukat yafit'i azarlıyor iken divanlarını gördün.seni biram evvel kurtarmamız lazım dedi ve sen bir yere gitme diyerek bir takım araştırmalar yapıyor kitaplar karıştırıyor çok eski şeyler bunlar dedi ve inşallah derdine çare olacağım diyor. Vay Anam nasıl bir işin içine düştüm. Bizzat şeytan tarafından taciz ediliyorum bakalım dede derdime derman olabilecekmi puan telefondan Dede'nin yanından giriyorum gelişmeler oldukça yazarım. :)

Dret

Banlı Kullanıcı
Dedem çaresiz kaldı sanırım ben bir kaç eski dostuma görüşeyim işin içinden çıkamadım sen evine git dedi. Ben eve doğru yollandık ve vardığımda gene o yacit ordaydı . Hiç konuşmuyordu benmek otur başımın belası anlaşıldı beni rahat bırakmayacaksınız siz benden ne istiyorsun artık dedim. Bilmiyorum çok seviyorum.. Benim zAten bir sevdiğim var benden sana yar olmaz sen ateşsin ben toprak bana zarar veriyorsun beni üzüyorsun ve anlaşılan beni sevmiyorsun . Çook seviyorum o zaman beni bırak git , olmaz benim cezam var şans zarar vermediğim için ben sana zarar vermiyorum veremiyorum.. ( ağlıyor) dedemi biliyorsun peki o sana zarar verirse beni bırakman için. O beni dövebilir ama boynumu vuramıyor. Baksen ! Peki sen neyden korkarsın sadece azuladan ve senin başkasını sevmenden korkarım! Azulada kim ? Azula bizim babamızın divan emiridir o bize görev verir , dur orda nasıl yani ne görevi ? Karı kocayı ayırmak veya birini birine iradesi dışında bağlamak benim görevlerim ve yeteneklerim bunlar.. Yani senin gibi başkalarıda var ama yetenekleriniz farklı öylemi ? (Homurdanıyor) elbette ama azula bize her yaptığımız iş için başka yetenekler verebilir tada ceza verebilir yeteneklerimizi almak gibi .. Peki sen bana o büyüyü yapmaz isen ne olur ? Anlamıyorum.. Tılsım görevimi tamam şimdi anladım.. Evet işte her ne diyorsanız .. Söyledim ya azula en büyük ceza olarak bizlerin boynunu vuruyor aşık olarak görevini yapmayan bir çöpü bu yüzden öldü.. Hadi git kafayı yedireceksin bana daha yemek yemedim .. Tamam..

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Kardeş aşık ise onu soğutma kendinden senin söylemenle gitmez işi bilen biri onu gönderebilir.. Sana olan aşkı biterse görevini yapmak zorunda kalır görevide sanırım seni deli etmek :) Bırak sana aşık kalsın güzel sözler söyle ama işi bilenlerle irtibat kur yollasınllar yafit i .... Yada ne yap ne et sana büyüyü yapan kişinin adını versin anca öyle bozarsın...

Dret

Banlı Kullanıcı
Evde yemek olmadığı için evlere servis pizza söyledim 10 dk olmadı kapı çaldı bi tek pizzacıyı bekliyordum ve bu kadar erken gelemezdi. kapıya yöneldim ve boş bir kalyona doğru bağırmışcasına iki kulağımda da bir ses.. Yafit : o bu o geldi eyvah eyvah ! Dinlemedim ve açtım kapıyı içeriye baskın var diye bağırarak giren eski arkadaşlarım .. Ve büyücü müge Hanım'da aralarındaydı.. Oysa bu kadınla evlendiğinden beri hatta okul yıllarından beri görüşmüyor sadece ortak arkadaşlarımız bulunuyordu. Sen evden çıkmayınca uzun zamandır belediye cenaze ekibinide topladım geldim diyordu yine okuldan arkadaşım Cem kalınca süpriz yapmış.. Yanında nişanlısı rana bulduğunu getirmiş.. Tamda zamanını buldu yani korkuyorum ki hafif bunlara birşey yapsın.. Şuanda halen içeride bulunuyorlar ve mügeden uzak kaçmak için ben içeridekim.. Sağ salim atlatsam bu badireyide...

Dret

Banlı Kullanıcı
Ben içerde beklerken yine kapı çalındı pizzacıdır diye düşünerek ve mügeyi görmemek için Cem'e seslendim vestiyerin üstünde para var pizzayı alırmısın Gelen pizzacıymış Cem'e yedinmi oğlum getirsende yesek demeye kalmadı, buyrun efendin pizzanız bahşişimi isterim diye cadı müge hanım geldi.. Masaya koydu piszayı ve ee kaç yıl oldu aramıyor sormuyorsun hayırsız, ölsem haberin olmayacak baksana pizzayı bile eve isiyorsn. Ben sadece dinliyorum ve birden yine o yankılı ses ve öncesinde kulak çınlamasıyla yeme onu yeme onu diye fısıldayan yafit.. Birazdan geliyorum müge elimi yıkayacm sen içeri geç diyip banyoya attım kendimi kısık sesle neden bu kadar panik oldun yafit dedim tılsım tılsım var başka bir tılsım çok kötü yeme yeme , anladığım kadarıyla müge büyünün başarısız olduğunu anlamış ve bir tane daha yapmak için çalışmalar yapıyordu.. Teşekkürler yafit dedim oda her zaman ki ergen gülüşü yaptı ihihihi.. İçeriye gidip ya arkadaşlar ben bu pi.zzayı söyledim ama şizede ikram etmek istiyorum , hepsi yeni yedik biz olmaz sen ye diyor ve ben mügeye aç ağzını yoksa zorla yediririm diye şKa ile karışık kendi kazığı kuyuya düşürecektim.. Direnmeleri sonuç verdi ve kendini kurtardı müge fakat büyük bir hızla sen istedin diyerek elimden pizza kartonunu kapan rana pizzayı yemeye başladı.. İçimden eyvah dedim gitti kız ... (Devamını birazdan girerim iPhone dan yazıyorum kendi kafası göre düzeltmeler yapıyor yanlış kelimeler olabilir mazur görün.)

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Ailecek severek okuyoruz devamını bekliyoruz

Dret

Banlı Kullanıcı
Dünya başıma yıkılmışcasına yerdeki Puff yastıklara doğru attım kendimi, o pizza benim ver pizzamı dedim şaka sansınlar ama hepten yanmasın kız diye beş yaşındamısın rana bitirdin hepsini kardeşlerinede bırak... Diyorum neyse dedim içimden battı balık yan gider.. Bu Cem tombul mu seviyorum dedi san yoksa ayrılırsınız evde kalırsın bak felan filan saçma sapan muhabbetler.. Cem dedi durun burda kıpırdamayın ev kuşunun ( beni kasdediyor)hayata dönüşünü kutlayacağız koşarak aşağı indi ellerinde poşetler 5 dk sonra geldi , onlar ne Cem ? Bunlar senin yaşam destek üniten tata ( poşeti açıyor içinden bin çeşit alkol çerkezler çıkıyor) ya abi benim evimi bara çevirdin ben böyle şeylerden haz etmiyorum biliyorsun.. Rana atlıyor hemen nolur haciş bir kereden birşey olmaz.. Haddinden fazla yakınlık gösteriyor ve sırnaşık tavırlarla boynuma dolaşarak bunu yapıyordu.... Tamam dedim içimden korktuğum başıma geldi ranada cinlere karıştı bu cadı müge insanı yüzünden.. Tamam diyip ben kalktım işte balkon orada zıkkımlanursınız bana bulaşmayın.. Ama ran anın bakışları eski bakışlar değil ve belliydi birşeylerin etkisi altında olduğu. Müge ye baktım huzursuz bir hali var saçlarını topluyor gibi yapıyor sanki ne yaptım ben def gibi iki eli başında kara kara düşünüyordu..

Dret

Banlı Kullanıcı
Inanmayanlara saygı duyarım tabi ki. Ama bir kişi bile inanıyorsa ben anlatmaya devam ederim.imalı mesajlarda bulunmaya gerek yok inanmıyorsanız inanmıyorum diyebilirsiniz :) sadece nasıl çıkış yolu bulabileceğimi arıyorum.

AğLan

Kayıtlı Üye
dostum sen seçilmiş kişisin buna kesin karar verdim emin ol senin gibi kimse konuşamaz sende perde fln yok doğuştan yeteneklisim kendine bi kabile kurarsanda şaşırmam cin padişahıda sen olursun onların başına sende bu yetenek varken :D

Dret

Banlı Kullanıcı
Peki arkadaşlar siz bilirsiniz , umarım kurtulurum bu habislerden.. Yardım edebilecek olan varsa bunun gitmesi için beklerim mesajlarınızı, teşekkürler :))

PunK

Kayıtlı Üye
Bence uğraşma derim. Ne kandır nede ilişkiye gir. Değişik varlıklar bunlar. Uğraşırlar insanlarla. Konuşmaya çalış onla beni rahatsız etme. Eğer seni sevdiğini söylüyorsa sizde deyinki seven böyle yapmaz ben çok korkuyorum deyin. Uzaklaşmasını iste.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...