Peri daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Antalya da gitmediğim metafizikçi ve hoca kalmadı bi sürü çalışma yaptılar hatta bi tanesi Ferit bey reiki umarım ismini yanlış yazmamışımdır yaptı başkaları bi sürü şey yapıldı ismimleri hatırlamıyorum ama hiç biri çare olmadı bakın lütfen öğretin son bi umut olsun dayanacak gücüm kalmadı
Neden çareyi bunlarda arıyorsunuz ki? Asıl çare bunlar olsaydı insanlar niye kan tedavileri vs üretsinlerdi. Ona onca para dökene kadar hem anne hem baba olarak kendiniz de psikolojik destek alsaydınız mesela çok daha büyük fayda görürdünüz. Belki dolandırıcılara denk geldiniz veya gelmediniz orasını bilemem ama neleri kaybetmeyi göze alıyorsunuz artık? Hastalığı kaçıncı evre çocuğun, tedavi için ne bekleniyor? Sizi anlıyorum ama gerçekten başka yerlerde çok pişman olacağınız şeyler yapacak gibi davranıyorsunuz.

Lütfen9407

Banlı Kullanıcı
Neden çareyi bunlarda arıyorsunuz ki? Asıl çare bunlar olsaydı insanlar niye kan tedavileri vs üretsinlerdi. Ona onca para dökene kadar hem anne hem baba olarak kendiniz de psikolojik destek alsaydınız mesela çok daha büyük fayda görürdünüz. Belki dolandırıcılara denk geldiniz veya gelmediniz orasını bilemem ama neleri kaybetmeyi göze alıyorsunuz artık? Hastalığı kaçıncı evre çocuğun, tedavi için ne bekleniyor? Sizi anlıyorum ama gerçekten başka yerlerde çok pişman olacağınız şeyler yapacak gibi davranıyorsun
Sizin çoçuğunuz varmı varsa beni anlarsınız diye düşünüyorum %1 şansım. Varsa tüm riskleri almak hem istiyorum hemşerim zorundayım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bazı insanların kendilerini zeki sanmaları beni benden alıyor. Sitemiz kullanarak iletişim bilgisi kullanmak yasak. Bunun sebebi üyeleri korumak. Dolandırılmayın diye. Bir türlü anlatamıyoruz. Biri yakalandı diğer Üstüne alınması gereken dikkat et yasaklanmaya çok yakınsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...