Parapsikoloji Eğitim Neler Yapılmalı Başlangıç Safhalarında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meus Dei

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar ben parapsikoloji alanınanda kendimi geliştirmek ve eğitmek istiyorum ve kararlıyım hiç bir engelde bana sorun çıkartamaz bu konuda daha önceden yapmış ve şuanda hâlâ yapmaya devam eden ustalaşmış yada gerçekten iyi yapabilen arkadaşlar lütfen bilginizi benimle paylaşırsanız sevinirim
İyi Forumlar

Mithra

Kayıtlı Üye
Öncelikle amacınız ne bunu belirleyin (şahsınıza yönelik değildir)atıyorum mesela amacınız birilerinimi etkilemek etkiledikten sonrasınıda düşünmek gerek ucube gözüyle bakabilirler.İnsanlar bilmedikleri şeylerden korkarlar ve birde kendini belli ettirmek, ben burdayım gibi şeyler egonun işi, önceklikle enerji depolayın farkındalık uğraşın sağlıcakla.

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Benim dikkat çekme gibi bir amacım yok yada kendi egomu tatmin etmekte de değil maksadım
Ben sadece karşımdaki kişinim ilk görüşte yada resmine baktığımda yada konuştuğumda nasıl birisi olduğunu öğrenmek için kullanacağım

Ü

Üye silindi 38107

Peki neden öğrenmek istediğinizide biliyormusunuz?

candokia

Kayıtlı Üye
bence meditasyona başlayın ilk ben öyle başladım

asterix

Kayıtlı Üye
Önce meditasyon sanatını öğrenip hergün uygulamanız lazım,bir yandanda kendini tanıma çalışmları yap kendini tanıyamzsan başkalrını tanıyamazsın,spritüel edebiyatı ve teknikleri incele ,sonra çeşitli uyumlamalar ve insisasyonlar almalısın bunlar bilinçaltını temizler çakarlarını dengeler ve açar evrensel enerjile ile ahenkli olursun ,üçüncü göz 6. çakra üzerinde çalışmalısın,bu çakran açılırsa baktınmı adamı kitap gibi okursun hatta geçmiş yaşamını bile okuyabilrsin ,bunlar kolay iş değil 20 yıldır uğraşıyorum azcık yol alabildim ,sen ciddi isen bir ömür yetmez bir çok ömür ayırmalısın.(şaka değil) Bu iş kendini tanıma ve bütünleştirme sanatıdır aslında ve dünyada yapılmaya değer yegane iştir,tekamülünü hızlandır acele etme sakin ve emin adımlarla gitmek lzaım maymun iştahlı olanların sonuç alması zor.

Ü

Üye silindi 38107

Bence siz ilk başta neden insanların kafalarındaki şeyleri öğrenmek isteme nedeninizi bulun. Sonra yukarıda denildiği gibi 3.göz çalışmaları inisisasyonlar falan...Ama önce herkes kendini keşfetmeli...

asterix

Kayıtlı Üye
Bu işe başladığında kendi üzerinde çalışırken (gerçekten çalışırsa) başlangıçtaki cezbeetirici olan basit şeylerin çok da değerli olmadığını farkedersin zaten onlara takılır kalırsa negatif yöne sapabilir,yada boşuna zaman geçirir,bir hikaye vardır bir öğrenci tüm ömrünü harcayıp su üzerinde yürümeyi başarmış gitmiş ustasına durumu anlatmış oda bunun için bunca sene uğraşmaya vdeğermi 3-5 kuruş verden salla karşıya geçerdin demiş.Manevi yolda insanın egosunu okşayan mucizler yapmanın önemli olmadığı insanı saptırabileceği asıl amacın ilahi yolda gitmek olduğu ve bunların bir yan ürün giibi ortaya çıkabileceği her zaman anlatılır.

codzombi

Kayıtlı Üye
reikiyle başlayabilirsin, meditasyon teknikleri vsvs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...