paranoya ve uyku felci

rokivulovic

Kayıtlı Üye
2 senedir süregelen her gece en az 3-4 kez yaşadığım uyku felci durumuna son 6 ayda paranoyanın da eklendiğini düşünüyorum. ailemden dahi şüphelenmeye başladım en ufak sözlerinden anlamlar çıkarıp değişik şeyler düşünüyorum. izleniyormuş gibi hissediyorum. söylediğim yalana kendim bir süre sonra inanır hale geliyorum gerçeklik algımı kaybetmek üzereyim. asla rahat uyku çekemiyorum daima çırpınıyorum uyku felci çokça yaşıyorum, habire sıçrayıp uyanıyorum, gerçek hayat hakkında düşündüğüm paranoyak düşünceleri rüyamda görüyorum ellerim titriyor habire her şeyden korkar oldum. psikiyatriye gittiğimde basit bir depresyon olduğunu söyleyip antidepresan verdi ama öyle olduğunu düşünmüyorum. sizce ne yapmam lazım ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Güneş doğduktan sonra uyumayın yani gece yatarsanız, Ayetel Kürsi ile korunma çemberi yapın yetmezse Amener Resulü ile korunma çemberi yapın.. Yada Cevşen in tamamını her gece yatmadan önce okuyun.

rokivulovic

Kayıtlı Üye
Güneş doğduktan sonra uyumayın yani gece yatarsanız, Ayetel Kürsi ile korunma çemberi yapın yetmezse Amener Resulü ile korunma çemberi yapın.. Yada Cevşen in tamamını her gece yatmadan önce okuyun.
cevabınız için teşekkürler ama maalesef herhangi bir inanca sahip değilim.