Özgürlük için Rune

createtherules

Kayıtlı Üye
Zorbalık ve baskı gören, psikolojik esaret altında yaşayan kişilerin özgürlüğüne kavuşması için yardımcı bir rune çizimi olan var mıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zorbalık ve baskı gören, psikolojik esaret altında yaşayan kişilerin özgürlüğüne kavuşması için yardımcı bir rune çizimi olan var mıdır?
Sol işaret parmağı ile alın bölgesine çizilmesi gerekiyor. Herhangi bir boyar maddeye gerek yok.

olvir’ e niyet edilmeli. Çizim yapıldıktan sonra Olvir isminden yardım istenerek gerçekleşmesi istenilen için dua( niyet) edilmeli. İstenilen gerçekleşene kadar devam edilmeli CE147ADF-89EF-4FDE-8E6B-80913A1BA219.jpeg

Darkon

Kayıtlı Üye

createtherules

Kayıtlı Üye
Sol işaret parmağı ile alın bölgesine çizilmesi gerekiyor. Herhangi bir boyar maddeye gerek yok.

olvir’ e niyet edilmeli. Çizim yapıldıktan sonra Olvir isminden yardım istenerek gerçekleşmesi istenilen için dua( niyet) edilmeli. İstenilen gerçekleşene kadar devam edilmeli Ekli dosyayı görüntüle 2161
Çok teşekkür ederim yaklaşık 10 yıl önce de siz bana yardım etmiştiniz 🙏

createtherules

Kayıtlı Üye
Belirttiğiniz yöntemle aynı anda tılsım olarak da kullanabilir miyim? Cep telefonu ekranı... Bileklik vs.

Maximillian

Kayıtlı Üye

olvir’ e niyet edilmeli. Çizim yapıldıktan sonra Olvir isminden yardım istenerek gerçekleşmesi istenilen için dua( niyet) edilmeli. İstenilen gerçekleşene kadar devam edilmeli Ekli dosyayı görüntüle 2161
Bu uygulamaların daha çoğunu nerde bulabilirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
araştırma yaparak tek bir kaynak yok. araştırıp çalışıp kendi rune gölgeler kitabınızı yaparak.
reklam yapayım. :)