Ouija--- Çılgın Fikir

october

Kayıtlı Üye
bilinçaltımızı değil ama düşüncelerimizi okuduklarını düşünüyorum ben de. çok uzun zaman önce, bi arkadaş buluşmasında denemiştik ve sorularıma verilen yanıtların; o an düşündüğüm şeyler olduğunu farkettim. aklımda bir düşünce bulundurmadığımda, cevaplar saçma sapan oluyodu. benim deneyim ve gözlemimden çıkarttığım sonuç bu şekilde.
o zamanlar neyin ne olduğunu bilmiyodum. internett de yoktu.şimdi böyle bişeyi asla yapmam.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ouija tahtamız olmadığından kağıt kullanacağız lakin Türkçe alfabe mi yapalım, sadece alfabe mi olsun (goodbye) olmasın mı mesela? Ayrıca nasıl kullanılıyor.
Not: 4 kişiyiz.
Goodbye aşırı gerekli bir fonksiyon değil. Ben tam daire dizerim o yüzden daire dışına öge koymam. Sayı da koymuyorum. Evet -Hayır da ayrıca koymuyorum. Evet bende her zaman aynı yönde döner çünkü, hayır da tersine. Evet hayır sorusu ise harfe gitmeden ortada dönerek gösterir.
Sonuçta göndereceğiniz zaman direk gitme zamanı geldiğini söyleyin ya da gitmek isterse karışık anlamsız harfler yazmaya başlar anlarsınız o zaman gitmek isteyip istemediğini sorarsınız. Türkçe alfabe yapabilirsiniz eğer yabancı dilde bir şeyler sormayacaksanız. Yani cevapta W kullanması gerekecek bir şeyler soruyorsanız ingilizce alfabe yazın.
En başta "Seninle konuşmak, görüşmek istiyoruz" gibi kelimeler kullanmayın, "Seninle sadece bu kağıt üzerinde iletişim kurmak istiyoruz" diye belirtin ki başka kanallardan girme daveti edinmesin.

ATILLA37

Kayıtlı Üye
Goodbye aşırı gerekli bir fonksiyon değil. Ben tam daire dizerim o yüzden daire dışına öge koymam. Sayı da koymuyorum. Evet -Hayır da ayrıca koymuyorum. Evet bende her zaman aynı yönde döner çünkü, hayır da tersine. Evet hayır sorusu ise harfe gitmeden ortada dönerek gösterir.
Sonuçta göndereceğiniz zaman direk gitme zamanı geldiğini söyleyin ya da gitmek isterse karışık anlamsız harfler yazmaya başlar anlarsınız o zaman gitmek isteyip istemediğini sorarsınız. Türkçe alfabe yapabilirsiniz eğer yabancı dilde bir şeyler sormayacaksanız. Yani cevapta W kullanması gerekecek bir şeyler soruyorsanız ingilizce alfabe yazın.
En başta "Seninle konuşmak, görüşmek istiyoruz" gibi kelimeler kullanmayın, "Seninle sadece bu kağıt üzerinde iletişim kurmak istiyoruz" diye belirtin ki başka kanallardan girme daveti edinmesin.
Öncelikle cevap verdiğin için memnun olduğumu belirteyim sayın @createtherules. İşaretçi mi deniyor parça var ya tahtalarda onu da kağıtla mı yapacağız? Parmaklarımızı nereye koyacağız ve nasıl başlatacağız. Yardımcı olur musun lütfen?

createtherules

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevap verdiğin için memnun olduğumu belirteyim sayın @createtherules. İşaretçi mi deniyor parça var ya tahtalarda onu da kağıtla mı yapacağız? Parmaklarımızı nereye koyacağız ve nasıl başlatacağız. Yardımcı olur musun lütfen?
Sizin farklı bir çağırma ritüeliniz varsa deneyin. Ben herhangi bir davet işlemi yapmıyorum, objem tanımlıdır, elime aldığımda gelmesi gerektiğini bilir.

ATILLA37

Kayıtlı Üye
Sizin farklı bir çağırma ritüeliniz varsa deneyin. Ben herhangi bir davet işlemi yapmıyorum, objem tanımlıdır, elime aldığımda gelmesi gerektiğini bilir.
Bakın, sanırım hepimizin ilk deneyimi olacak ve nasıl çağıracağız bilmiyorum. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.
Elimizi 4ümüz fincana koysak ve "Ey varlık, seninle bu kağıt üzerinden iletişim kurmak istiyoruz." dememiz yeterli olur mu? Bir şey yapmamız gerekiyor mu öncesinde, nasıl çağıracağız?

createtherules

Kayıtlı Üye
Bakın, sanırım hepimizin ilk deneyimi olacak ve nasıl çağıracağız bilmiyorum. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.
Elimizi 4ümüz fincana koysak ve "Ey varlık, seninle bu kağıt üzerinden iletişim kurmak istiyoruz." dememiz yeterli olur mu? Bir şey yapmamız gerekiyor mu öncesinde, nasıl çağıracağız?
Tabii ki yeterli olabilir ama açık kanallarınıza bağlı. Bende yeterli olur ama sizleri bilmiyorum. Söylerken kullandığınız enerjiye uyum sağlayan varlık gelecektir. Acaba? enerjisiyle başlamayın. İlk sorunuza hemen cevap gelecek şekilde odaklanın.
Sonuçları paylaşırsanız sevinirim

Maximillian

Kayıtlı Üye
Konu taaa nerelere gelmiş neyse operasyonun 2, denemesini gerçekleştirdim önceki operasyonda ailem ile ciddi sıkıntılar yaşadık hem birbirleri olsun hem ben ile olsun sizden tek istediğim iyi düşüncelerinizi ve iyi dilek dualaranızı bana göndermeniz nedeni ise korumadır. Benliğimi etkileyecek herhangi bir olay olgu sizin ama en çokta benim dualarım ile engeleyebilirim

******************************************************************************************************************************************************************************************
Operasyon: uzun zaman sonra enerjimi yarım yamalak topladıktan sonra günü 7. saatinin meleğini MENDRİOS'u çağırmaya ona ülkemizin geleceği hakkında birkaç soru sordum birazda kendim ile alakalı sorulardı
Mumu (bu sefer kırmızı mum) yaktım sonra tütsüyü yaktım sigili çizip ouija nın altına koydum korunmayı son sefer yapıp çağırımı yaptım 2 dk bir şey olmadı sonra ise gözümü kapattım istemsizce belki de ben istedim bilmiyorum ardından beynimde turuncu sarı eflatun renkler belki de birazcık sarı renklerde ouija tahtasının elimizi koyduğumuz kısmını hareket ettiriyordum. Hem ben yapıyordum hem de çağırdığım varlık sonra gözümü açtım çok az bir titreme oldu mum ışığı etrafı normalden 3 kat fazla aydınlattı ya da bana öyle geldi tam anlamış değilim ardından Türki ye savaşa girecek mi diye benden alakasız bir soru sordum cevabı ise **SÜRÜNGEN IŞIK*** en azından böyle hatırlıyorum sonra kelimeler enochian gibi yazılmaya tahta o şekilde bana harfleri göstermeye başladı (çılgınca biliyorum ama enochian ile göz aşinalığım olmasa io sgm oio gibi kelimeler bana saçmalıkmış gibi gelebilirdi) sonra tam anlamı ile sorular sordum beynimde hem isteyerek hem de istemeyerek yanımda gri mavi varlığı imajine ediyordum ve sonunda ritüeli sonlandırmayı düşündüm öylede yaptım hoşça kal deyip ruha teşekkür edip gönderdim...
***********************************************************************************************************************************************************************************************Neticede bizler sadece insanız dünya da anlayamayacağımız milyon tane soru onunda milyon kere milyon cevabı vardır ve bu malesef böylede devam eder. Yüksek bilinç olmadıktan ne yazdığımın ya da neler sizin neler anlayacağını bilmek zor değildir. Dostlarım ouija tahtası oyuncak olmadığı kesin olmakla birlikte acı tecrübeler neticesinde bunları denedim belki 3. operasyon gelir ama bunun için biraz zaman ve mental fiziksel sağlığımın yerinde olması gerek ve sonrasında he rşey daha güzel olur ayrıca daha sağlıklı sonuçlar alırız.

Arkadaşlarım her şeyin bir bedeli olduğunu ve majinin asla bedelsiz yapılmadığını keskin bir tecrübe ile öğrendim eğer ki sizde benim gibi inatçı dik kafalı ve yeni denemelere açık iseniz şunu unutmayın majide bedel illaki ödenir ister enerjiniz ile ister ilişkileriniz ile ister dugularınız ile en kötüsü de sevdiklerinizin duyguları enerjileri ve bunlar ile orantılı ilişkileriniz ile olur.
Bu tahta bana çok şey öğretti deneyeceklere yegane tavsiyem enerjinizi yüksek tutun , partner bulun benim gibi deli cesareti yapıp neredeyse çoğu şeyi mahvedecek şekilde kendinizi adamayın bu sizi yok eder ve sakın ama sakın korunmanızı ihlal etmeyin

Ben mabedin yegane takipçisi ve sizlerin yani mabetçilerin yegane silah arkadaşı olan Maximillian bu sözleri bilip görüp düşünün diye yazıyorum

buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim ve unutmayın

"Sonsuzluğa uzanan bir tek ölüler değildir. Sonsuz çağları deviren ölüm bile ölebilir."
H. P. Lovecraft
Cthulhu’nun Çağrısı, H. P. Lovecraft

photo_5967511154467125746_y.jpg

ATILLA37

Kayıtlı Üye
Tabii ki yeterli olabilir ama açık kanallarınıza bağlı. Bende yeterli olur ama sizleri bilmiyorum. Söylerken kullandığınız enerjiye uyum sağlayan varlık gelecektir. Acaba? enerjisiyle başlamayın. İlk sorunuza hemen cevap gelecek şekilde odaklanın.
Sonuçları paylaşırsanız sevinirim
Aramızdan bir kişi varlıklara inanmıyorsa yine de çalışır mı? Veya çalışacağına inanılmıyorsa.

createtherules

Kayıtlı Üye
Aramızdan bir kişi varlıklara inanmıyorsa yine de çalışır mı? Veya çalışacağına inanılmıyors
Başkalarıyla hiç çalışmadım bu konuda tecrübem yok. Ama konu ciddiyeti ne kadar sağlanmazsa karşınıza gelecek varlık da aynı ciddiyetsizlikte olur.

createtherules

Kayıtlı Üye
******************************************************************************************************************************************************************************************
Operasyon: uzun zaman sonra enerjimi yarım yamalak topladıktan sonra günü 7. saatinin meleğini MENDRİOS'u çağırmaya ona ülkemizin geleceği hakkında birkaç soru sordum birazda kendim ile alakalı sorulardı
Kişisel soruların hakkında aldığın cevaplar için ne düşünüyorsun, doğru ve mantıklı mıydı?

SoldierO

Kayıtlı Üye
@Maximillian korunmak için neler yapıyorsun? Varlık geldiğinde hissettiğin enerjinin büyüklüğü nasıldı?