Olumlamaları Uygulamada Farklı Yöntemler

bendekiben

Elit Üye
Büyük veya küçük olması fark etmez çok da küçük olmamalı gözle görünecek kadar büyüklük yeterli ama okunamayacak kadar hızlı geçmesi önemli olan.Burdaki amaç yazının bilinçli durumdaki engellere takılmasını önlemek direk bilinçaltına göndermek dikkat edeceğimiz bir diğer nokta yazı herhangi bir ön elemeden geçmeyeceği için bilinçaltınıza göndereceğiniz mesajların içerikleri önemli herhangi bir olumsuzluk veya yanlış bir bilgi olmaması gerekiyor onu tetkik edecek bilinci devre dışı bıraktığımızdan bu mesajlar direk sorgusuz sualsiz bilinçaltına yerleşiyor.

simarik

Kayıtlı Üye
Ayna metodunu uygularken yazıyı okuyamıyorum ama olumlamayı ben hazırladığım için orada ne yazdığını biliyorum ve o anda aklıma olumlamaların tersi olan inançlarım geliyor, bunun önüne geçemiyorum.Bu durum mesajın bilinçatına gitmesine engel olur mu?

bendekiben

Elit Üye
Ayna metodunda amaç tersten yazılmış olan kelimelerin bilincin algılmasını devre dışı bırakarak direk bilinç altına yolmak olduğu için kendinizi tersi olan inançları aklınıza getirmeyeceğiniz ortamlar seçin.Mesela o yazıyı sürekli önünden gelip geçtiğiniz bir duvara asın bir süre dikkatinizi çeksede bir süre sonra bilinciniz bu yazıya alışıcak her göz ucu ile baktığınızda siz farkında bile olmadan bu olumlama direk bilinçaltına gidecektir.