olmayan kokuyu almak

erdem10

Kayıtlı Üye
oncelıkle yanlıs yere actıysam konuyu ozur dılerım benım suan basımdakı bılmıyorum ama sıkıntı degıl aslında ama nedenını bılmıyorum ben burnuma ozelıkle odamda oturken erguvan çiçegi kokusu gelıyor ve bu çiçek kıs ayında olmayan bı cıcek parfum kullanmıyorum ve ozelıkle gece yogun olarak bu kokuyu alıyorum bir fikri veya ne olduna manası nedır merak edıyorum tesekur ederim

Agena

Kayıtlı Üye
Yani kötü bi koku ya da yanık kokusu falan olsa nörolojik bir şey olabilir diyecektim ama bilemedim ben de şimdi..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Duygusal bağınız olan birisinin kullandığı koku olabilir, yada davetsiz bir misafiriniz vardır onun kullandığı kokudur.

erdem10

Kayıtlı Üye
Duygusal bağınız olan birisinin kullandığı koku olabilir, yada davetsiz bir misafiriniz vardır onun kullandığı kokudur.
hayır olsun bakalım misafir derken ? bı sıkıntı duymuyorum ama sureklıde olan bısey degıl tesekurler

erdem10

Kayıtlı Üye
aklıma gelen tek sey dusununce suan uzun zamandır rahmetli ananemi ziyarete gitmiyordum bu olaydan 3 gun oncesi gıttım bagımız oldukca kuvvetlıydı hıc ruyamada gırmıyordu cok ıstesemde yınede ve oda erguvan cıcegını cok severdi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
hayır olsun bakalım misafir derken ? bı sıkıntı duymuyorum ama sureklıde olan bısey degıl tesekurler
astralle yanına gelebilir gizli bir hayran bu insan da olabilir, varlık da..
aklıma gelen tek sey dusununce suan uzun zamandır rahmetli ananemi ziyarete gitmiyordum bu olaydan 3 gun oncesi gıttım bagımız oldukca kuvvetlıydı hıc ruyamada gırmıyordu cok ıstesemde yınede ve oda erguvan cıcegını cok severdi
Muhtemelen rahmetli anneannen ziyarete geldi..