Öğlen saatlerinde yaşadığım garip deneyim

Trechiel

Kayıtlı Üye
Bugün öğlen 2 gibi uyudum yarım saat uyuduktan sonra dışardan gelen seslerden dolayı uyandım ama hâlâ uykum vardı, sol tarafıma dönüp tekrar uyumaya çalıştım 3-4 dakika sonra tüm bedenim uyuştu ve parmaklarım karıncalanmaya başladı ardından vücudum ağırlaştı ve yavaş yavaş ruhumun baş tarafımdan çekilmeye çalıştığını hissettim kalp atışım inanılmaz hızlıydı. Korktum, doğrulup diğer tarafıma döndüm yine birkaç dakika sonra vücudum uyuştu fakat bu sefer uyudum. Bilinçsizce astrale çıkmaya çalıştım yoksa başka bir şeyden mi kaynaklandı?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bunun gibi çıkarımları direkt metafizik ötesine yormaktan çok biraz sağlık açısından kendimizi de mi tartsak? Şeker, tansiyon, Gizli şeker, hipertansiyon gibi vücutta şok etkisi yaratan yer yer uyuşmalara sebep olan durumlar çok olağandır. Bahsi geçen astral seyehat için meditasyon gibi, rahatlacı çalışmaalr gibi özel karışımlı çaylar gibi destekleyici etki olmadan pat diye astrale çıkmak sanmıyorum PEK MÜMKÜN olsun...

satanıcperson

Kayıtlı Üye
uyku sırasında o bilinç durumunda astrale çıkmak daha kolay olur korkmayıp keşke azıcık daha modda kalmaya çalışsaydınız belkide bu sorunun cevabını öğrenebilirdiniz