Niçin yaşıyorsunuz?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Merhabalar, sorum şu; hayattaki amacınız ve niçin yaşıyorsunuz. Sizi bu hayatta keyiflendiren küçük şeyler ne? Ben yaşam hikayemi merak ettiğimden yaşıyorum, rüya görmek, yemek yemek ve hayvanlar beni çok mutlu ediyor. Her şeyin bir illüzyondan ibaret olduğu bu dünyada sizi neler mutlu ediyor?😊 Burada çok sıra dışı insanlar var o yüzden cevaplarınız benim için değerli🌱
Gerçek kimliğimi bulup son kararı verip öyle ayrılacağım buradan bunun için geldiğime inanıyorum.

Aisling

Kayıtlı Üye
tabi ki mutlu olmak için yaşıyorum
Köpekleri kedileri, ve bahcemizde kuşlarımız var onları sevmek beni mutlu ediyor
yemek yemeyi seviyorum, anne babamla vakit geçirmeyi seviyorum -arkadâşlarımla diyemem çünkü hiç yakın arkadaşım yok- annem benim en iyi arkadaşım, sonra babaannem geliyor, ikinci en iyi arkadaşım onunla dertleşmeyi seviyorum, çıkıp kendime bir şeyler almayı seviyorum, kitap okumaya bayılıyorum, güneşli bir günde bahçeye çıkıp çimlere basmayı seviyorum, çiceklerimle ve bitkilerimle ilgilenmeyi seviyorum, sonra kulağıma hoş gelen müzikleri dinlemeyi seviyorum...
küçük şeylerden mutlu oluyorum. yakinlarimla ailemle geçirdiğim her gün benim için pahabiçilmez bir hazine
yarın öbürgün bizden birini mezara koysak bu kadar mutlu olamayız
hayatımda istediğim her şeye sahibim, ha öyle fazla maddi gelirimiz yok ama gönlümüz tok elhamdülillah

Devilwithin

Kayıtlı Üye
tabi ki mutlu olmak için yaşıyorum
Köpekleri kedileri, ve bahcemizde kuşlarımız var onları sevmek beni mutlu ediyor
yemek yemeyi seviyorum, anne babamla vakit geçirmeyi seviyorum -arkadâşlarımla diyemem çünkü hiç yakın arkadaşım yok- annem benim en iyi arkadaşım, sonra babaannem geliyor, ikinci en iyi arkadaşım onunla dertleşmeyi seviyorum, çıkıp kendime bir şeyler almayı seviyorum, kitap okumaya bayılıyorum, güneşli bir günde bahçeye çıkıp çimlere basmayı seviyorum, çiceklerimle ve bitkilerimle ilgilenmeyi seviyorum, sonra kulağıma hoş gelen müzikleri dinlemeyi seviyorum...
küçük şeylerden mutlu oluyorum. yakinlarimla ailemle geçirdiğim her gün benim için pahabiçilmez bir hazine
yarın öbürgün bizden birini mezara koysak bu kadar mutlu olamayız
hayatımda istediğim her şeye sahibim, ha öyle fazla maddi gelirimiz yok ama gönlümüz tok elhamdülillah
Ne güzel sizi mutlu eden çok şey varmış😊 ailenizle bir ömür mutluluklar