Neyi hissediyorum, bilmiyorum.

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda ne söylersem anında gerçekleşmeye başladı. X kişisinin arayacağını söylediğimde sadece 2 dakika geçtikten sonra araması , baktığım kahve fallarının bir anda hepsinin gerçek olmaya başlaması ve uyumaya geçmeden önce tarif edemediğim şekillerde varlıkların gözümün önünden geçtiğini , ne istiyorsun diye sorduğumda benden kaçtığını görüyorum. Ancak rüyalarımı hatırlamıyorum. Sevgili Absolutanın Dream Cachter (yanlis yaziyorda olabilirim kusura bakma) glifini kullanmama rağmen bunlar bir türlü bitmiyor. Günlerdir ne oluyor neyi hissediyorum çözemiyorum iyiyim diyorum ama bir sorun var onu insanlara söyleyemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Ya da bana ne oluyor, yardımcı olabilir misiniz?

Alex06

Kayıtlı Üye
Bağ kesme ardından da korunma yapın bir an önce. Arakne glifleri veya Göktürk runelerini kullanabilirsiniz.

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye

hekate22

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda ne söylersem anında gerçekleşmeye başladı. X kişisinin arayacağını söylediğimde sadece 2 dakika geçtikten sonra araması , baktığım kahve fallarının bir anda hepsinin gerçek olmaya başlaması ve uyumaya geçmeden önce tarif edemediğim şekillerde varlıkların gözümün önünden geçtiğini , ne istiyorsun diye sorduğumda benden kaçtığını görüyorum. Ancak rüyalarımı hatırlamıyorum. Sevgili Absolutanın Dream Cachter (yanlis yaziyorda olabilirim kusura bakma) glifini kullanmama rağmen bunlar bir türlü bitmiyor. Günlerdir ne oluyor neyi hissediyorum çözemiyorum iyiyim diyorum ama bir sorun var onu insanlara söyleyemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Ya da bana ne oluyor,

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye
Ya
SAMURAY skripti + dreem Cetcher skripti + STOP skripti.
Yanlız rahatsız niye oldunuz ki? Olumsuz bir durum görmüyorum.
Ya inan bilmiyorum, birşeylerin etkisinde olduğumu biliyorum ama neyin etkisindeyim bilmiyorum. Rüyalarımı hatirlayabilseydim sorunu çözerdim ama rüyalarımı da hatırlayamıyorum :(

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ya

Ya inan bilmiyorum, birşeylerin etkisinde olduğumu biliyorum ama neyin etkisindeyim bilmiyorum. Rüyalarımı hatirlayabilseydim sorunu çözerdim ama rüyalarımı da hatırlayamıyorum :(
Enerjinizi arttirmak için birşey yapmalısınız. Ben Hermes jimnastiği tavsiye ediyorum

hekate22

Kayıtlı Üye
Ya

Kendi adımadır yazdığım; sizde bilemem. Belki hatırlamadığınız yerler bir vakitte bilincinizi açarak düşünce derinliğinde gelebilir; derin...zorlanabilirsiniz, hatta ağzınız açık ve sadece düşünceler geliyor sık nefes alıyorsunuz kelimeler gidiyor sadece ...anlatımı yok ama defter ve kalem başınızın yanında olsun...çünkü bunu bir tek siz yaşıyorsunuz...bulmak da ısrarcı ve samimi olun...sadece düşünün odaklanın..ne bileyim işte, ama bekleyin ve zihni karıştırmayın...

Absoluta 'nın dediği aklıma geldi, bir farkla; enerjim bitmedi ama vazgeçmedim 😊 ve sonra hatırlanıyor dediği gibi...beklemeli sabırlı olmalı; kişilerde farklı olabilir.