Neredeyse evlenecektim?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sadece bu denli aşık olduğunu söyleyip peşimden koşup bana evlenme teklifi edip kabul ettiğimde yarı yolda bırakması beni irite etti. Kötü olabilir ama ben bunu haketmedim.
Kesinlikle daha iyileri hakediyorsunuz. İyiki bırakmış. Evlenseydiniz ne olurdu bı düşünün... Allah iyi insanları iyi insanlarla karşılaştırsın. :)

arifaydin

Kayıtlı Üye
Biri benimle bu konu hakkında konuşabilir mi?

Adinin, Gazete sayfalarinda, "Kadın cinayetinlerine bir kurban daha" başlığını gormek istiyor musun. Youtube de video gördüm , kız , serseri lerden hoşlanıyorum diyordu. Dayakçı çıkınca da bütün erkeklerden nefret etmeye başliyor. Başka bir örnek vereyim; göl kenarında bir tabela var. Göle girmek tehlikeli ve yasaktır yazıyor. Cocuk bu uyariyi dinlemeyip bu bogulma tehlikesi yaşarsa ölümünü uzaktan izlerim.
Akıllı olursa yasarsin, duygulu olursan, seytana kurban ayininde başrol oynarsın.

business woman

Kayıtlı Üye
Adinin, Gazete sayfalarinda, "Kadın cinayetinlerine bir kurban daha" başlığını gormek istiyor musun. Youtube de video gördüm , kız , serseri lerden hoşlanıyorum diyordu. Dayakçı çıkınca da bütün erkeklerden nefret etmeye başliyor. Başka bir örnek vereyim; göl kenarında bir tabela var. Göle girmek tehlikeli ve yasaktır yazıyor. Cocuk bu uyariyi dinlemeyip bu bogulma tehlikesi yaşarsa ölümünü uzaktan izlerim.
Akıllı olursa yasarsin, duygulu olursan, seytana kurban ayininde başrol oynarsın.
Seni anlıyorum ama cinayete kurban giden kadınların bunlardan ibaret olduğunu düşünmüyorum. Kocasının kardeşi tarafından tacize uğrayıp şikayette bulunduğu için kocası tarafından öldürülen bi kadın vardı. Otobüste sona kaldığı için tecavüze uğrayıp vahşice katledilen başka bi kadın. Boşanma davası açtığı için öldürülen kadınlar var. Yada yolda yalnız yürüdüğü için kalbinin üstünden bıçaklanan 17 yaşında bi kız. Ve bir sürü kız çocuğu var katledilen ya da intihara mecbur bırakılan. Şimdi bana gelipte biz maal verdiğimiz için öldürülüyoruz ayağı yapma bana. İğrençsin çünkü. Düşüncelerin iğrenç. Hayata baktığın o zihniyet iğrenç.

arifaydin

Kayıtlı Üye
İğrençsin çünkü. Düşüncelerin iğrenç. Hayata baktığın o zihniyet iğrenç.
Kelimelerimi beğenmedin. Öss sınavı misali derin dusunseydin zihnine kolay gelen düşüncelere sapmayacaktin.
Büyücü kadın ; kiralim çocuklarınızin ölüsünü göreceksiniz demiş. Ve bu kadini yıllarca zindana atmışlar. Daha sonra huzura getirildiğinde ömrünüz cocuklarinizidan uzun olacak demiş.
Demem o ki, ilişkilerinde aklını kullanirsan fayda göreceksin, duygularına kapılmazsan fayda göreceksin.
Dusuncelerime iğrençdemiştin. dert etmiyorum sonuçta rüya da yaşıyoruz. Herşey bir rüya. 😉 rüya içinde rüya. Venom filminde aynen şu replok geçer. Herşey kafamın içinde oluyor. Gerçek değil.

business woman

Kayıtlı Üye
Kelimelerimi beğenmedin. Öss sınavı misali derin dusunseydin zihnine kolay gelen düşüncelere sapmayacaktin.
Büyücü kadın ; kiralim çocuklarınızin ölüsünü göreceksiniz demiş. Ve bu kadini yıllarca zindana atmışlar. Daha sonra huzura getirildiğinde ömrünüz cocuklarinizidan uzun olacak demiş.
Demem o ki, ilişkilerinde aklını kullanirsan fayda göreceksin, duygularına kapılmazsan fayda göreceksin.
Dusuncelerime iğrençdemiştin. dert etmiyorum sonuçta rüya da yaşıyoruz. Herşey bir rüya. 😉 rüya içinde rüya. Venom filminde aynen şu replok geçer. Herşey kafamın içinde oluyor. Gerçek değil.
Evet bende diyorum ki yolda yürüyen dolmuşta tek kalan boşanmak isteyen istismar ve tacize susmayan ve hatta kız çocukları bile aklını kullanmadıkları için öldürüldüler. Burda öyle bi yazmışsın ki ilkini nasıl aklarım diye. Sen ne dediğinin farkında mısın. Sıvama bari.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
o kadar sene önce rüyada gördüğünüz kişiyi şuan nasıl hatırlıyorsunuz ?

business woman

Kayıtlı Üye
o kadar sene önce rüyada gördüğünüz kişiyi şuan nasıl hatırlıyorsunuz ?
Meditasyon arınma temizlik. Hafıza. Ve rüyalarımı çizerim genelde. Çocukken gördüklerimi bile hatırlarım. Sadece bşy tetiklediğinde daha net hatırlarız. Zaten insan beyni hiçbşyi silmez saklar.

Berliner

Kayıtlı Üye
Yalnızlık kapı aralar, halvete girip bir şey okumasanız bile acayiplikler görürsünüz zaten. illa ki bir işlem - okuma yapmanız gerekmez.
Gündelik koruma yapın , 7 ayetel kürsi 7 son cümlesi şeklinde, bu sizi vesveseden , korkudan korur. forumda vardı yanılmıyorsam o şekilde uygulayabilirsiniz.

business woman

Kayıtlı Üye
Yalnızlık kapı aralar, halvete girip bir şey okumasanız bile acayiplikler görürsünüz zaten. illa ki bir işlem - okuma yapmanız gerekmez.
Gündelik koruma yapın , 7 ayetel kürsi 7 son cümlesi şeklinde, bu sizi vesveseden , korkudan korur. forumda vardı yanılmıyorsam o şekilde uygulayabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Bunu yapıyorum gün içinde annemin bıraktığı bi alışkanlık bende 🤗

wellness

Kayıtlı Üye
Tamamen psikolojik bir durum. Cin şeytan melek karabasan falan ya uydurma ya da bazı kötü insanların oyunu. Görünmeyen varlıkların yaşayan kişiler tarafından yönlendirildiğini düşünüyorum. Yani düşünce gücü ile başka ortamda bulunma gibi. Astral seyahat gibi mesela.
Benim düşüncem bu..

Yıllarca ben de bu illetler yüzünden rahat rahat uyuyamadım. Ama aynı evdeki kardeşim horul horul uyuyordu. Çünkü o, bu tür şeylere inanmıyordu. Bana da derdi hep abi bak kafayı yiyecen, geceleri seni takip ediyorum rüyanda ezan okuyorsun, süre okuyorsun, dua ediyorsun vs.uyumadan da bir sürü dua ediyorsun ama sen yine kötü rüyalar görüyorsun ama benim inancım yok ve ben rahatım hiç bağırarak uyanmadım derdi. Doğruymuş.

Gitmediğim hacı hoca kalmamıştı. Hepsi bir önceki hocanın yaptığı muskalara laf ediyordu. Ama yine de kötü rüyaları görüyordum.

Sonra evimdeki tüm muskaları, arapça duaları, kuran kitaplarını kısaca dini her şeyi ortadan kaldırdım. Evimin düzenini değiştirdim. Yatağımın yönünü değiştirdim. Ilık bir duş alıp yatağa yatıp uyumaya başladım. Sabah uyandığımda gayet rahat olduğumu farkettim. Bunu günlerce haftalarca ve yıllarca devam ettirdim. Aradan 4 sene geçti ve bir kez bile eski rüyaları görmedim. Bağırmadım korkmadım.
Şimdi kafam bu tür şeyleri sadece mitolojik ve fantastik karakterler olarak algılıyor. Önceden dabbe filmlerini gözlerim yarı kapalı izlerken şimdi gülerek izliyorum. Hiçbir etkisi yok. Ve bunların tamamen insan tarafından yaratıldığına inandım.

Sana diyeceğim.. Rahat uyu kafana hiçbir şey takma. Eğer çok zorlanıyorsan uykuya dalmak için müzik, sesli kitap gibi şeyler dinle.

Ve şu da var. Yıllardır beynim allak bullaktı dine inanırken. Ama şimdi bu masalları attım kafamdan.

business woman

Kayıtlı Üye
Tamamen psikolojik bir durum. Cin şeytan melek karabasan falan ya uydurma ya da bazı kötü insanların oyunu. Görünmeyen varlıkların yaşayan kişiler tarafından yönlendirildiğini düşünüyorum. Yani düşünce gücü ile başka ortamda bulunma gibi. Astral seyahat gibi mesela.
Benim düşüncem bu..

Yıllarca ben de bu illetler yüzünden rahat rahat uyuyamadım. Ama aynı evdeki kardeşim horul horul uyuyordu. Çünkü o, bu tür şeylere inanmıyordu. Bana da derdi hep abi bak kafayı yiyecen, geceleri seni takip ediyorum rüyanda ezan okuyorsun, süre okuyorsun, dua ediyorsun vs.uyumadan da bir sürü dua ediyorsun ama sen yine kötü rüyalar görüyorsun ama benim inancım yok ve ben rahatım hiç bağırarak uyanmadım derdi. Doğruymuş.

Gitmediğim hacı hoca kalmamıştı. Hepsi bir önceki hocanın yaptığı muskalara laf ediyordu. Ama yine de kötü rüyaları görüyordum.

Sonra evimdeki tüm muskaları, arapça duaları, kuran kitaplarını kısaca dini her şeyi ortadan kaldırdım. Evimin düzenini değiştirdim. Yatağımın yönünü değiştirdim. Ilık bir duş alıp yatağa yatıp uyumaya başladım. Sabah uyandığımda gayet rahat olduğumu farkettim. Bunu günlerce haftalarca ve yıllarca devam ettirdim. Aradan 4 sene geçti ve bir kez bile eski rüyaları görmedim. Bağırmadım korkmadım.
Şimdi kafam bu tür şeyleri sadece mitolojik ve fantastik karakterler olarak algılıyor. Önceden dabbe filmlerini gözlerim yarı kapalı izlerken şimdi gülerek izliyorum. Hiçbir etkisi yok. Ve bunların tamamen insan tarafından yaratıldığına inandım.

Sana diyeceğim.. Rahat uyu kafana hiçbir şey takma. Eğer çok zorlanıyorsan uykuya dalmak için müzik, sesli kitap gibi şeyler dinle.

Ve şu da var. Yıllardır beynim allak bullaktı dine inanırken. Ama şimdi bu masalları attım kafamdan.
Aslında benim de yarım yamalak bi inancım vardır dine. Bende meditasyon yaparken canlandı gözümde. Doğruyu söylemek gerekirse bi iki gündür rahat uyuyorum tam olarak müzikler olumlamalar zihin temizliğiyle. Öyle doğaüstü şeylere inanmaya gelince emin değilim. Sadece dümdüz bi dünyada yaşıyor olma hissiyatı beni derinden yaralar gibi 😁 var olduklarına inanmak istiyorum sanırım.

wellness

Kayıtlı Üye
Aslında benim de yarım yamalak bi inancım vardır dine. Bende meditasyon yaparken canlandı gözümde. Doğruyu söylemek gerekirse bi iki gündür rahat uyuyorum tam olarak müzikler olumlamalar zihin temizliğiyle. Öyle doğaüstü şeylere inanmaya gelince emin değilim. Sadece dümdüz bi dünyada yaşıyor olma hissiyatı beni derinden yaralar gibi 😁 var olduklarına inanmak istiyorum sanırım.
Bir dine inanmak için zorlanma. Bırak hayatını yaşa. Akşam da rahat uyu. Çünkü bütün bu olanlar bizim beynimizin oyunu.
Bazıları da siz dinsizsiniz o yüzden size gelmiyorlar diyor. Komedi :)
Bir örnek daha vereyim..
Çocukken yattığımda yüzüme birinin üflediğini hissederdim. Ara ara kısık kısık gelen üfleme. Ama bu sadece evdeki yatağımda oluyordu. Sonra pencerenin altındaki anten kablosu deliğinden çok az hava girdiğini farkettim. Orayı köpükle kapattım. Lise 2 deydim o zaman. Ve bir daha öyle bir şey yaşamadım. Sırf bu olay yüzünden sabahları korkarak uyanıyordum. Bazen de altımı ıslatıyordum.
Daha çok olay var ama çoğunun kökünü buldum :)

business woman

Kayıtlı Üye
Bir dine inanmak için zorlanma. Bırak hayatını yaşa. Akşam da rahat uyu. Çünkü bütün bu olanlar bizim beynimizin oyunu.
Bazıları da siz dinsizsiniz o yüzden size gelmiyorlar diyor. Komedi :)
Bir örnek daha vereyim..
Çocukken yattığımda yüzüme birinin üflediğini hissederdim. Ara ara kısık kısık gelen üfleme. Ama bu sadece evdeki yatağımda oluyordu. Sonra pencerenin altındaki anten kablosu deliğinden çok az hava girdiğini farkettim. Orayı köpükle kapattım. Lise 2 deydim o zaman. Ve bir daha öyle bir şey yaşamadım. Sırf bu olay yüzünden sabahları korkarak uyanıyordum. Bazen de altımı ıslatıyordum.
Daha çok olay var ama çoğunun kökünü buldum :)
Güzel anılar 😂 benim hayalle gerçeği ayıramadığım anlarım oldu ama elle tutulur bişey yaşamadım hiç 😊 yaşamak isterdim tabi çünkü herşeyin mantıklı bi açıklaması var cümlesi çok renksiz 😂 burası parapsikoloji platformu o yüzden burdayız 😁

wellness

Kayıtlı Üye
Güzel anılar 😂 benim hayalle gerçeği ayıramadığım anlarım oldu ama elle tutulur bişey yaşamadım hiç 😊 yaşamak isterdim tabi çünkü herşeyin mantıklı bi açıklaması var cümlesi çok renksiz 😂 burası parapsikoloji platformu o yüzden burdayız 😁
Her şeyin mutlaka mantıklı açıklaması vardır. Ya daha keşfedilmedi ya da keşfedildi ama biz bilmiyoruz.
Ben de sırf meraktan giriyorum bu foruma. İnsanlar neler yazıyor diye.

business woman

Kayıtlı Üye
Her şeyin mutlaka mantıklı açıklaması vardır. Ya daha keşfedilmedi ya da keşfedildi ama biz bilmiyoruz.
Ben de sırf meraktan giriyorum bu foruma. İnsanlar neler yazıyor diye.
Bende öyle. Bazılarıyla aynı soruların cvplarını arıyoruz kendime pay çıkarıcak bşyler buluyorum burada.

Naotak

Kayıtlı Üye
Mağaralı rüyalar sanki mistik oluyor.
Bende o tarzda rüya gördüm egzotik bir mağarada hoca ile görüştüm.

Naotak

Kayıtlı Üye
ben de uzun süre (8 yıl) yalnız kaldım. uzun süre yalnız kalınca böyle şeyler oluyor. ben de sizin gibi ışıkları açık yatıyorum. musallat mı yoksa beynimizin oyunu mu anlamış değilim. gece 4 gibi fısır fısır konuşmalar ve ardından net bir cümle duyuyorum .Bir kere de 60 cm boylarında siyah duman geçişi şeklinde silüet gördüm banyo kapısında. hadi dedim bu göz yanılmasıdır. ama artık gına geldi. mesela 2 gün önce Allahım nolur bitsin artık şu iş dedim. yoluma bakayım. Ardından yatağa uzandım. Birden net şekilde :''O senin gitmeni istemiyor amaaaa'' diye bir ses duydum. Beynim cevap veriyor diyip güldüm. Ertesi gün oldu eve gelen sevgilim ağlamaklı keşke gitmesen dedi, şok oldum. Dün ise melatonin alıp yattım. Rüyamda ışıklar gitti ve uyandım. Birden yine o ses, evine dön dedi. yorgandan çıt çıt diye ses geliyordu. Ve ben artık korktuğum için ailemin yanına dönüyorum. Dediğim gibi ya bizim yalnızlıktan psikolojimiz bozuluyor ya da dadanıyorlar :/

dostum eskiden uyku sınırlarımı zorluyodum. Uykuya dalmamak için kendimi zorlarken konuşmalar oluyordu sanki. Garip şeyler.

Ve 6 yaşımdayken ailem beni buzadam diye korkutuyordu. Bi gece uyuyamadım ve buzadam çık ortaya dedim 3-4 kez, herkes uyurken. O an bir ses buz adammm dedi. Korkudan yatağın altına saklanmıştım. Ailemle aynı odadaydım o ses geldiğinde.