neden olmasın?

yazboz

Kayıtlı Üye
UFO yazarı Daeniken’den şok iddia: “Uzaylılar 5 yıl sonra Almanya'ya inecek !”

Uzaylıların dünyaya geldiği iddiasını dile getirdiği Tanrıların Arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran İsviçreli yazar Eric Von Daeniken yine gündemde.

Yazara göre uzaylılar 23 Aralık 2012'de Noel gecesi Almanya'daki Köln Katedrali üzerinden dünyaya inecek. Araştırmacı yazar, uzaylıların düşman mı yoksa dost mu olduğunu bilmediğini ancak Eski Mısırlılar'a olduğu gibi bugünün insanına da yeni bilgiler öğretebileceklerini iddia etti.

Daeniken'in varsayımı şöyle:

Dünyanın en ileri medeniyetlerinden Mayalar'ın takvimi 2012'de bitiyor. O yıl Aralık'ta Güneş, Samanyolu Galaksisi'nde 26 bin yılda bir gerçekleşen çok özel bir konuma gelecek. Ayrıca Köln Katedrali Avrupa'da ki Vatikan ve İspanya'daki Santiago del Compostela ile kutsal Hıristiyan üçgenini oluşturuyor. Noel'de uzaylılar işte bu medeniyeti görmeye gelecekler.

60 yıl önce düşen UFO’yu ABD gizledi

3646890.jpg
Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.

O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu "kazada" ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti.

O zamanlar UFO iddialarını yalanlayan Haut, mektubunda üs komutanı Albay William Blanchard’ın kendisini 84. no’lu hangara götürdüğünü, 5 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde, yumurta şeklindeki metalik uzay mekiği ile 120 cm boyunda, büyük kafalı iki uzaylı cesetini gösterdiğini yazdı. Haut, yufka kadar ince olmasına rağmen demirden daha sert duran malzemenin dünya dışından geldiğine emin olduklarını söyledi.

Haut, mekikten elde edilen üstün teknoloji sayesinde gece görüş gözlükleri, lazer, entegre çip, casus uçak, Kevlar tipi kurşun geçirmez malzeme gibi ürünlerin geliştirildiğini iddia etti. Roswell UFO’suyla ilgili iddialar şimdiye kadar hep reddedilmişti.<!-- / message --><!-- sig -->

destina

Kayıtlı Üye
ufo yazarı daeniken’den şok iddia: “uzaylılar 5 yıl sonra almanya'ya inecek !”

uzaylıların dünyaya geldiği iddiasını dile getirdiği tanrıların arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran isviçreli yazar eric von daeniken yine gündemde.

Yazara göre uzaylılar 23 aralık 2012'de noel gecesi almanya'daki köln katedrali üzerinden dünyaya inecek. Araştırmacı yazar, uzaylıların düşman mı yoksa dost mu olduğunu bilmediğini ancak eski mısırlılar'a olduğu gibi bugünün insanına da yeni bilgiler öğretebileceklerini iddia etti.

Daeniken'in varsayımı şöyle:

Dünyanın en ileri medeniyetlerinden mayalar'ın takvimi 2012'de bitiyor. O yıl aralık'ta güneş, samanyolu galaksisi'nde 26 bin yılda bir gerçekleşen çok özel bir konuma gelecek. Ayrıca köln katedrali avrupa'da ki vatikan ve ispanya'daki santiago del compostela ile kutsal hıristiyan üçgenini oluşturuyor. Noel'de uzaylılar işte bu medeniyeti görmeye gelecekler.

neden almanya acaba??

lunatic

Kayıtlı Üye
Bende bunu düşündüm neden özellikle almanya?Ama 2012 de çok büyük şeyler olacak bu konuda hemfikiriz sanıyorum ve bu tarz bir iddia nın gerçekleşme ihtimalide küçümsenemeyecek kadar büyük.Umarım tüm dünya için iyi şeyler olur bekleyip göreceğiz...

yazboz

Kayıtlı Üye
umarım bence de dunya ıcın ıyı gelısmeler olur hrıstıyan ucgenının oldugu yerlerden dıger ıkısı vatıkan ve ıspanyada neden oralar degıl ben de merak ettım ayrıca hrıstıyan yada musluman olmaları tartısma konusu ama Daenıken nın kıtabını okudum ve resımlerle ıspata dayalı bır kıtabı var ınanmamak ımkansız gıbı.ınka yollarından mısır dakı pramıtlerın yapımına kadar ılgınc goruslerı var
ne dıyelım hayırlısı....

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Eric von Daniken'in önceki
kitapları ile ilgili yorumları
ve bazı itirafları vardı.

Özellikle de 'tanrıların arabaları
ve ayak izleri' serisine ilişkin idi.
Sonuç olarak ciddi eleştirilere
uğradı. Kaynakları boş çıktı.

Şimdi yeniden gündeme oturmak
istiyor, parası bitmiş olmalı.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Selamlar;

Eric von Daniken'in önceki
kitapları ile ilgili yorumları
ve bazı itirafları vardı.

Özellikle de 'tanrıların arabaları
ve ayak izleri' serisine ilişkin idi.
Sonuç olarak ciddi eleştirilere
uğradı. Kaynakları boş çıktı.

Şimdi yeniden gündeme oturmak
istiyor, parası bitmiş olmalı.
:)Hic sanmiyorum.62 Million kitap satmis bir insan kolay kolay ac kalmaz!

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

O mecazi anlam da
yazılmış bir cümle idi.
O statü de olan birisinin
hayata karşı önemli bir açığı
yok ise; aç kalmayacağı bilinir.

Ayrıca bazı hakikatler
illa bilmemizi gerektirmez.
O olmuş ve bitmiştir,
bize ise sadece yansıması