Neden hiç bi yaptığım şeyden sonuç alamıyorum

Seraphine

Kayıtlı Üye
8 ay yine de uzun bir süre ama .. Eğer söylediklerim aklınıza yatıyorsa bir süre o yönde davranın. Zaman her şeyi sizin için netleştirecek ve farklı bakış açıları ile bakabilmenizi sağlayacaktır. :)

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Eş ile ayrılmanın ana sorunu nedir. Başka bir insan var mı, çalışmalarda DNA kullanıldımı. Çalışmaların türü nedir. Yaşlar nedir. Majikal yıldızlar nedir. Ortak majikal yıldızlar nedir. Uzaklık çekiniklik hesaplandımı. Çalışmalar sorası sizin yapacaklarınız belirlendi mi. Çalışmalar kaç gün sürdü hangi gün hangi saatte yapıldı. Hangi tür enerjiler kullanıldı. Hiç birini bilmiyoruz o yüzden neden olmadığını söyleyemeyiz.

Yüzde doksan zaren hiç hesap yapmadı çalışmayı yapanlar ordan burdan aldıkları bilgilerle çalışma yaptılar. Yürek büyüsü gibi. Size uygunluğunu hesapladı mı ki de böyle bir şeye karar veriyor. At nalı gibi. Yani hem kanlı büyü var hem metal içeren büyü var biri hava biri su yani şimdi sizin ortak elementiniz hava mı su mu Hangiisne göre yaptı.

Her insan tek başına bir merkez bankası kasa kapısı gibi. Bir de ortak oluşturulan kapı var. Yani toplam üç kilitli kapı var. Her birinin kendine göre özelikleri var şifreleri ve açılma zamanları var.
Bunlar bulmadan işlem yapılmaz. Yapılsa da tutmaz

Peki bütün bunlar nasıl bulunur?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Biri size üzüyorsa mutlaka mutlu ettiği başkaları vardır. (Charles Bukowski)
İnsanlar yerini bulup gider genelde, kesin vardır başkası diyemeyiz ama bu da ihtimal dahilinde. Böyle bir durumda da çabalamaya gerek yok. Tek taraflı emekle hiçbir şey olmaz olsa da geçicidir, yanılsamadır sadece.

Y

yay

Günün sonunda, dolar da bu denli yükselmişken tek üzüldüğünüz harcadığınız para olacak.

Y

yay

İnsanlar yerini bulup gider genelde, kesin vardır başkası diyemeyiz ama bu da ihtimal dahilinde. Böyle bir durumda da çabalamaya gerek yok. Tek taraflı emekle hiçbir şey olmaz olsa da geçicidir, yanılsamadır sadece.
Ben de konuyu güncel sanıp yorum yaptım, üstünden iki sene geçmiş boşandılar mı naptılar acaba... Zaten yorum düzeltme seçeneği de kaybolmuş üst üste üç mesaj oldu bu :D yine bana üyelik sildirecekler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de konuyu güncel sanıp yorum yaptım, üstünden iki sene geçmiş boşandılar mı naptılar acaba... Zaten yorum düzeltme seçeneği de kaybolmuş üst üste üç mesaj oldu bu :D yine bana üyelik sildirecekler
Sorma ben de konunun açılış tarihine bakmamıştım sadece son yorum yakın zamanda yapıldığından yazdım silemedim de kaldı öyle.. neyse belki başkasına faydası olur :)
Merak ettim evet.. boşandılar mı acaba :oops: Yazdıklarından dolayı pek iyi bir sonuç beklemiyorum, kendini değiştirip tavrını düzetmediği sürece adamla barışamazlar gibi görünüyordu, çünkü adamın amacı kadını cepte tutup kendini ağırmak satmak ister gibi hissettim.. belki de narsisttir bu kadar kötü hissettirdiğine göre :sick:

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya ben buna kesinlikle katılıyorum tecrübeyle sabittir :) İnsanlar yerini bulup giderler, üzüyorsa mutlu ettiği başkaları vardır kesin değil evet ama baya bi yüksek ihtimal içeriyor sevgili @Mya ( sorun şu ki yine iç seslerimizle,hislerimizle,mantığımızla birilerinin birilerini bulduğunu ortaya çıkartıyoruz.) Keşke insan gibi açıklasalar seni sevmiyorum başkasını seviyorum onu istiyorum diye sorun orda çözülecek düzgün bir iletişim sayesinde lakin onu da becermiyorlar.Sonra Rabbimin herkesin gönlüne göre veriyor oluyor :) He gülüm he, he canım hee veriyor sen yap yap bekle verir :))) bugünün yarınları da var.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya ben buna kesinlikle katılıyorum tecrübeyle sabittir :) İnsanlar yerini bulup giderler, üzüyorsa mutlu ettiği başkaları vardır kesin değil evet ama baya bi yüksek ihtimal içeriyor sevgili @Mya ( sorun şu ki yine iç seslerimizle,hislerimizle,mantığımızla birilerinin birilerini bulduğunu ortaya çıkartıyoruz.) Keşke insan gibi açıklasalar seni sevmiyorum başkasını seviyorum onu istiyorum diye sorun orda çözülecek düzgün bir iletişim sayesinde lakin onu da becermiyorlar.Sonra Rabbimin herkesin gönlüne göre veriyor oluyor :) He gülüm he, he canım hee veriyor sen yap yap bekle verir :))) bugünün yarınları da var.
Evet bunu yapmıyorlar çünkü karşı taraftan emin olmayı bekliyorlar bu daha iyiyse ötekine dönmem hesabı yapıyor böyle uyanık geçinenler. Bir de tabi çıkar meselesi var, bu cinsellik, para yada manevi olabiliyor, iyi niyetini suistimal edip stres topu gibi kullanabiliyor, bütün duygusal çöpünü sana boşaltıp sende iyileşip başkasını mutlu etmeye koşabiliyor. Ama evrensel adalet sisteminde herkesin yaptığı eninde sonunda önüne geliyor, herkes bir başkasının intikamını alıyor farkında olmadan da olsa. O erkek için yüreğini kullandığı hayvanlara yazık olmuş sadece :(

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya yazık olan durumlar kaçınılmaz tabiki ama onu da yapanlar düşünsün bi zahmet ;) Bir hayvan yüreğini yakıp kavurmak da işin başka boyutu.