Nazardan korunmak için runik

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
D0BC8C65-EA2E-4CE7-ABA5-2FBA07F96778.jpeg
Algız, nautiz, Soulo,nautiz, algız runeleri kullanılmıştır.
runik çalışmak çok kolaydır. Enerjiniz runik ile uyumlu ise herhangi bir objeye çizmek, havaya çizmek, imaj yapmak yeterlidir.
elementler ile uyumu çok iyidir.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Dövmesi yapılsa da olur mu ya da kıyafetlere bastırıp üzerimizde taşısak bir sorun olmaz değil mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Dövmesi yapılsa da olur mu ya da kıyafetlere bastırıp üzerimizde taşısak bir sorun olmaz değil mi?

hayır sorun olmaz lakin runik enerjisi sizinle uyumlu değilse bir işe yaramaz. Enerji frekansı en temiz ve en hızlı sistem olduğu için uygulama alanları çok geniş ve zararsız.

Enerjisinin sizinle uyumlu olduğunun anlamın en kolay yolu. bir kağıda yazın ve eliniz de tutun ve denge testi yapın eğer denge testi iyi geçerse kulllanabilirsiniz.

makssenberg

Kayıtlı Üye
hayır olmaz lakin runik enerjisi sizinle uyumlu değilse bir işe yaramaz. Enerji frekansı en temiz ve en hızlı sistem olduğu için uygulama alanları çok geniş ve zararsız.

Enerjisinin sizinle uyumlu olduğunun anlamın en kolay yolu. bir kağıda yazın ve eliniz de tutun ve denge testi yapın eğer denge testi iyi geçerse kulllanabilirsiniz.
Denge testi nedir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Denge testi nedir, ve başta "hayır olmaz" derken 2. soruma sorun olmaz anlamında mı dediniz?

hayır sorun olmaz.

7B42AC41-30D7-4AC3-A327-1B6A786BC63C.jpeg

denge testi, güç testi, dayanıklılık testi gibi isimleri de var.
Bir ayak kaldırılır, iki kol yana açılır. Bir kolda size iyi mi kötü mü geldiği anlamak istediğiniz obje elde tutulur. Diğer kola ise bilek ya da dirseğin biraz altından aşağı doğru baskı uygulanır. Kişi az dengesini kaybediyorsa bir etkisi yok. FazLa kaybediyorsa zararlı , dengesini koruyorsa faydalıdır demektir

nikılıs

Kayıtlı Üye
hayır sorun olmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 1643

denge testi, güç testi, dayanıklılık testi gibi isimleri de var.
Bir ayak kaldırılır, iki kol yana açılır. Bir kolda size iyi mi kötü mü geldiği anlamak istediğiniz obje elde tutulur. Diğer kola ise bilek ya da dirseğin biraz altından aşağı doğru baskı uygulanır. Kişi az dengesini kaybediyorsa bir etkisi yok. FazLa kaybediyorsa zararlı , dengesini koruyorsa faydalıdır demektir
Az önce runeleri bir kağıda çizdim.Kağıdı bir elime alıp,kollarımı yana açarak bir ayağımı kaldırdım.Aynı işlemi hem sağ hemde sol tarafa yaptım.Herhangi bir dende sorunu yaşamadım.Hatta çok rahat durdum.

rune.jpg
Nazardan korunmak için bu kağıdı muska gibi sürekli üzerimde mi taşımalıyım?

Farklı amaçla yazılan runeler aynı kağıtta,objede kullanılabilir mi? Örneğin hem nazar hem şans gibi.

Runelerin kökeni nedir?

Her runik uygulama için önce denge testi yapmalımıyız?

Biliyorum çok soru sordum? Ama sormadan öğrenemem ki.

Son düzenleme:

Darkon

Kayıtlı Üye
Runelerin kökeni nedir?

"Runik yazı İlk Çağ Orta Asya toplumları, Etrüskler, Macarlar ve vaktiyle Kuzey Avrupa ülkelerinde yaşayanlar tarafından kullanılmış bir yazı sistemidir. Bu yazı sisteminin, Kuzey Avrupa ülkelerinde kullanılmış alfabesine runik alfabe ya da Futhark adı verilir."

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Darkon bir soruna cevap vermiş onu tekrar etmeme gerek yok.

muska kelimesini Üçgen şeklin de kağıdı katlama olarak kullanmıyorsak öncelikle artık dilimizden çıkaralım.

Bunu kullanmayınız. Çünkü resmimi bizimle paylaştınız.

çarşamba günü bu tılsımı yapmak uygundur.
Mercan taşı alın ve tılsımı kazıyarak taşa işleyin çok daha etkili olur.

evet denge testini size faydası mi var zararı mi var yoksa etkisi mi yok anlamak istediğiniz. Herşey için yapabilirsiniz.

bu arada denge testini umarım doğru yaptınız bir kişi kolunuzdan dirsek hizasından yada bileğinizden aşağı doğru bastırarak dengenizi bozmaya çalışarak test ettiniz değil mi.

İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz ben runeleri sürekli kullanmayı tercih etmiyorum.

bir amaç için kullanıyorum işim biriktiğinde element ile buluşmuyorum.

Soru sormak iyidir

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bu arada nazar haricinde hasar/zararı ve iftirayı gidermeye, uzaklaştırmaya da yarıyormuş.