Nazar

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bana oyle kolay kolay degmez ama cok nadir basima gelir, kendi kendime daha cok degdiririm ya da beynimi kontrol edememe ters etkidir bilemiyorum, yanliz bi ark.var onun nazari degiyor iste hemde her seye herkese biktim artik kotu niyetli olmadiginida biliyorum sadece bende yok onda var keske benim de olsa tarzinda bi nazar bu, pozitif olarak belkide bir cok nazari engelliyrum ama her zaman pozitif olamiyorsun ne yapacagim bilemiyorum en iyisi inanmamak bence ama bu var biliyorum :/ Napicaz ?

Ü

Üye silindi 56746

Evcil hayvanlarımız varsa onları da koruma altına alalım kendimizle birlikte; bazen bize gelmesi muhtemel bir nazar onlara geçebilir; cereyan çarpar, yediği dokunur ama muhakkak bir şey nazara vesile olur. Dikkat edelim.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Nazara inanıyorum, var böyle birşey.
Ama ben bunu uzun zamandır kendimde gözlemlemedim, ne nazarımın değdiğini anlayıp, hissettim ne de bana nazar değdiğini gördüm.
Ya da kendisini hissettirecek, görmemi sağlayacak kadar bir etkisi olmadı üzerimde.
Sağlık açısından afedersiniz domuz gibiyim, uzun zamandır hastalık kapmayı geçtim, kendimi zayıf hissettiğim durup dururken etkilenip enerjimin düştüğü herhangi bir durum yaşamadım, geçmişi düşünüp şöyle bir sorguladığımda hayatım boyunca nazarın etkisi dikkatimi çekmemiş, ya ben ruhsuzum ya da şuursuzum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Spesifik bir yöntem sunabilecek olan var mı örneğin ayna gibi bir kalkan yaratmak mümkün müdür böyle kötü niyetli insanlar ve enerjiler için

Müslümanlar icin belirtilmis ayetler var, gayrimüslüme de nazar deger onlar icin bedeninde cok ilgi cekecek herhangi bir sey tasimak. Nazarin kaynagi sen degilsin karsindaki! Ve o o enerjiyi yayacak senin yapman gereken sey o enerjiyi ilk anda baska bir objeye yönlendirmek.

Eskiler bebeklerinin yüzüne lekeler koyardi kömür karasi gibi. Yada cok guzel bahce bag sahibleri bahcenin ortasina bir kurukafa asar görmüssünüzdür. Sebebi; Cirkin yada ilginc olan sey gözün ilgisini ceker kisi ilk ona bakar ve enerjide o nesneye yogunlasir, bu sebebdendir ki bazi insanlarin bazi kiyafetleri kolye Taki vs durduk yerde zarar görür.

Nazar etkisine cok maruz kalanlara ilginc Taki kolye tavsiye ederim, gerci üzerinde ilginc bir yazi olan tshirler cok etkili.Mantik su ki kizin güzel yüzüne(vs) bakmadan sen tshirte ne yaziyor onu cözmekle meskulsun sira kizin yüzüne gelesiye Kadar enerjin o yaziya akmis olacak bile.

Ü

Üye silindi 58480

Hatta aslan heykelleri en çok tercih edilenlerdir. çünkü heykelin bile güzeline nazar değer.

Dolmabahçe ve Beylerbeyi saraylarındaki aslan heykelleri güç ve mutlak iktidar çağrışımı yaparak daha tabandan ters nazar tilsimi yapar.

Tabi ezoterizmin bir gereği olarak.

Hasede hased, gidere gider derler. Aslanlar tabiatta en sosyal ve en kararlı göz teması kuran hayvanlardır. Hayvanat bahçelerinde aslanları besleyenlerin aslanlarla göz teması kurmaları istenmez bu yüzden.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Bana nazar değmiyor demiştim daha önce, yoksa.
Yok gargoyle kadar çirkin olamam.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ters pentagram dı sanırım aynaya çizince şeytanları hapsediyormuş onu arıyorum aslında :) Hepsine ölümm :D