nazar

nazar

Kayıtlı Üye
Günaydın,

yan komşumuzun çatısında bir kuş yuvası var. yan komşumuz çatıya çıkıp kuş yumurtalarını alıyor ve pişirip yemek için götürüyor. Bu olaya çok kızdığımız için annem yumurtaları komşunun evinden alıyor. yumurtalar için çok geç hepsi ölmüş ve bizi bir hüzün kaplıyor. daha sonra balkondan bakıyoruz ve bir kuş daha yuva yapmış ve bir kedi yanında duruyor. kuş için korkuyorum kedinin onu yemesinden ötürü kuşun yanına gidip kurtarmak istiyorum kuşun birsürü yavrusu var yavruları alıp yüksek biryere yuva gibi birşey yapıp kedinin ulaşamayacağı birye yavruları koyuyorum . Kedi nin ulaşamayacağı bir yere onları koymanın rahatlıyla evime dönüyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Günaydın,

yan komşumuzun çatısında bir kuş yuvası var. yan komşumuz çatıya çıkıp kuş yumurtalarını alıyor ve pişirip yemek için götürüyor. Bu olaya çok kızdığımız için annem yumurtaları komşunun evinden alıyor. yumurtalar için çok geç hepsi ölmüş ve bizi bir hüzün kaplıyor. daha sonra balkondan bakıyoruz ve bir kuş daha yuva yapmış ve bir kedi yanında duruyor. kuş için korkuyorum kedinin onu yemesinden ötürü kuşun yanına gidip kurtarmak istiyorum kuşun birsürü yavrusu var yavruları alıp yüksek biryere yuva gibi birşey yapıp kedinin ulaşamayacağı birye yavruları koyuyorum . Kedi nin ulaşamayacağı bir yere onları koymanın rahatlıyla evime dönüyorum.
Haksizliga ugradiginizi yada korunmaya ihtiyac duydugunuzu hissediyorsunuz,belkide kendinizi aciz hissetmenize neden olan bir durumla karsi karsiyasiniz, icinizi huzursuz eden bir turlu duzenen soikamadiginiz yada halledemediginiz birseyler var sanki,bu durum gecmisinizde de yasanmis olabilir hali hazirda benzeri bir durumla karsi karsiya kalmis yada boyle bir seye sahit olmus olabilirsiniz bu da bilinc altinizdaki o huzursuzluk ve huzun duygusunu canlandirmis olabilri ama bu kez tepki vereceksiniz cunki bu kendinizi iyi hissetmenizi saglayacak.

nazar

Kayıtlı Üye
merhabalar: hafta sonu giremedim rüyalarım birikti:
Kendi evimizi yıkıntı şeklinde görüyorum annem kayınvalidem evde bize temizlik için yardım ediyorlar ama televizyonu kırmışlar gümüşlüğü temiliyeyim derken camlarını kırmışlar ev natamam inşaat gibi neden bunu yaptınız diyorum yanlışlık oldu diyorlar

Pantea

Kayıtlı Üye
merhabalar: hafta sonu giremedim rüyalarım birikti:
Kendi evimizi yıkıntı şeklinde görüyorum annem kayınvalidem evde bize temizlik için yardım ediyorlar ama televizyonu kırmışlar gümüşlüğü temiliyeyim derken camlarını kırmışlar ev natamam inşaat gibi neden bunu yaptınız diyorum yanlışlık oldu diyorlar
Diger bir kac ruyanizda da dikkatimi ceken sey bu ruyanizda da var , sanki surekli birileri sizi uzecek kiracak yada size haksiz muamele yapiyor gibi bir duygu tasiyorsunuz , surekli zarar gormekden korkuyorsunuz cok kirilgan ve alingan bir yapiniz var , belkide hassas bir kisisiniz.
Bu ruyada da evi yikinti gibi gormeniz guven duydugunuz bazi seylere karsi inanciniz zayiflamis gibi kendi icinize dondugunuzde kendinize bile cok fazla guvenmediginizi hissediyorsunuz,dunyaya hayata yakin cevrenize hatta kendinize bile hafif br kizginlik tasiyorsunuz icinize yerlesip kalmis bir korku duygusu bilinc altinizda sakli buda endise guvensizlik ve her an kotu bir seylerin sizi bulacagi duygusunu yaratiyor.

nazar

Kayıtlı Üye
Merhaba, uzun aradan sonra yine bir rüya; çok güzel bir evdeyim hissi var ama ev 2 katlı anadolu evlerinin konakları gibi balkonunda sedirler yerlerde kilimler var kocaman bahçesi ve ben orada çok mutluyum ahşam korkulukları olan kocaman bir ev ve orası benim evimmiş birçok şey gördüm ama sadece bu aklımda kalan

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hayır olsun, içinizde kendinize ait bir yuva özlemi içindesiniz sanki. Hayatınıza müdehale yapılması sizi rahatsız ediyor olmalı. Rüyanız, özlemini duyduğunuz huzuru, korunaklı yuvayı temsil ediyor. Eğer nefsiniz karışmadı ise bu rüyaya bir gün kendinize ait hayallarinizdeki yuvayı görmüş bile olabilirsiniz. Pantea gelince daha detaylı yorumlar sanırım.

nazar

Kayıtlı Üye
teşekkür edrim ağzınıza sağlık

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba, uzun aradan sonra yine bir rüya; çok güzel bir evdeyim hissi var ama ev 2 katlı anadolu evlerinin konakları gibi balkonunda sedirler yerlerde kilimler var kocaman bahçesi ve ben orada çok mutluyum ahşam korkulukları olan kocaman bir ev ve orası benim evimmiş birçok şey gördüm ama sadece bu aklımda kalan
Kendinizi iyi ve basarili hissettiginiz bir donemde olabilirsiniz , yada bu tur duygulari yasamaya ihtiyac duydugunuz zamanlar geciriyorsunuz huzur dinginlik sadelik sevkat ve sevgi ihtiyacinizi yansitan bir ruya bu.

nazar

Kayıtlı Üye
Selam uzun zamandır rüya göremiyor dum daha doğrusu gördüğüm bir kaç kareyi ahtırlıyorum ama yazılacak bişey ortaya çıkmıyordu unutuyordum. bu akşamkininde detaylarını hatırlamıyorum ama güzel bir ev içi 5 odalı falan eşimle içinde çok mutluyum dışarı karşı bir kalkanla korunuyoruz ve renkli renkli yastıklarım var şömünem yanıyor romantik bir salonum vardı oğlum eşim ben başka kimse yok

nazar

Kayıtlı Üye
bir rüya daha uzun ince bir yol dan geçiyorum yine dağ evi ama güzel içinde kayın validm var sanki bizimlemi yaşıyor bizemi gelmiş bilemiyorum ama eşimin bir montu var onu ne o ütülüyor ne ben çok sıkıntı veriyor bana eşime farklı konuşuyor falan ama o inat ben inat sonra o ince yol bir bayır oluyor virajlı ve gökyüzüne doğru kenarlarda bariyer falanda yok normalde çok korkunç olan o yolu eşimle çok rahat geçiyoruz mavi beyaza doğru ilerliyouz

nazar

Kayıtlı Üye
Merhaba koolay gelsin dün gece rüyamda eşim benden çok uzaklarda gibiydi ruhen ama yanına yaklaşıyorum git diyor konuşuyorum dinlemiyor çok soğuk ve çok kırıcıydı özel bir durumda bile itiyordu falan çok kırıldım gücenerek uyandım

nazar

Kayıtlı Üye
merhabalar ,

dün akşam çok ilginç bir rüya gördüm 2 aylık hamileyim ve bebek minyaür bir şekilde karnımda beliriyor cinsiyetini merak ediyoruz göbeğim 2 kattan oluşuyor ve göbeğimden çıkıyor elim kadar bile yok erkekmiş p...si kürdan inceliğinde görüyorum sonra tekrar göbekten giriyor ve büyümeye devam ediyor ilk başta yanımda başka arkadaşım varken birden yanımdaki arkadaşımda değişiyor ve 2 erkek annesi arkadaşım yanımda beliriyor ve sende 2 erkek çocuk annesisin artık diyor orada uyanıyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
Selam uzun zamandır rüya göremiyor dum daha doğrusu gördüğüm bir kaç kareyi ahtırlıyorum ama yazılacak bişey ortaya çıkmıyordu unutuyordum. bu akşamkininde detaylarını hatırlamıyorum ama güzel bir ev içi 5 odalı falan eşimle içinde çok mutluyum dışarı karşı bir kalkanla korunuyoruz ve renkli renkli yastıklarım var şömünem yanıyor romantik bir salonum vardı oğlum eşim ben başka kimse yok
Ruyalarini hatirlamamanin nedeni esinle duygusal ve fiziksel iliskinin zayiflamis olmasi olabilir ruyanda bu eksikligini yansitmis daha iyi ve sicak bir iliskiye ihtiyac duyuyorsun.Hayatina zarar verecek bir seyler olmasindan korkuyorsun.

Pantea

Kayıtlı Üye
bir rüya daha uzun ince bir yol dan geçiyorum yine dağ evi ama güzel içinde kayın validm var sanki bizimlemi yaşıyor bizemi gelmiş bilemiyorum ama eşimin bir montu var onu ne o ütülüyor ne ben çok sıkıntı veriyor bana eşime farklı konuşuyor falan ama o inat ben inat sonra o ince yol bir bayır oluyor virajlı ve gökyüzüne doğru kenarlarda bariyer falanda yok normalde çok korkunç olan o yolu eşimle çok rahat geçiyoruz mavi beyaza doğru ilerliyouz
Onceki analizde de dedigim gibi yasantiniza esinizle olan hayatiniza zarar vermesinden cekindiginiz kisi yada olaylar olmasindan korkuyorsunuz , kimselerin golge etmedigi sadece esiniz siz ve cocugunuzla yasayacaginiz bir hayat arzuluyorsunuz baskalari sorun yaratmazsa kari koca tum zorluklari asabileceginizi dusunuyorsunuz ama esiniz cok fazla sizin gibi dusunmuyor olmali yada siz bu isteginizi ona belli etmekden cekiniyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba koolay gelsin dün gece rüyamda eşim benden çok uzaklarda gibiydi ruhen ama yanına yaklaşıyorum git diyor konuşuyorum dinlemiyor çok soğuk ve çok kırıcıydı özel bir durumda bile itiyordu falan çok kırıldım gücenerek uyandım
Esinizin ilgisini sevgisini kaybetme korkusu sizde takinti haline gelmeye baslamis bu kontrol edilmesi gereken bir durum yoksa cok yipratici olabilir ruh sagliginiz tehlikeye girerse korktugunuz seylerin olmasi kacinilmaz olur bu endiselerinizde kurtulmak ve ic huzuruna kavusmak icin bir uzmandan kesin yardim alin .

Pantea

Kayıtlı Üye
merhabalar ,

dün akşam çok ilginç bir rüya gördüm 2 aylık hamileyim ve bebek minyaür bir şekilde karnımda beliriyor cinsiyetini merak ediyoruz göbeğim 2 kattan oluşuyor ve göbeğimden çıkıyor elim kadar bile yok erkekmiş p...si kürdan inceliğinde görüyorum sonra tekrar göbekten giriyor ve büyümeye devam ediyor ilk başta yanımda başka arkadaşım varken birden yanımdaki arkadaşımda değişiyor ve 2 erkek annesi arkadaşım yanımda beliriyor ve sende 2 erkek çocuk annesisin artık diyor orada uyanıyorum
Sevkat eksikligi bu ruyanin sebebi esinizi ve oglunuzu himaye etmek kontrol edip korumak gudusu sizde cok guclu ama onlardan ayni karsiligi goremiyorsunuz ve bu farkinda olmadan sevkat eksikligi hissetmenize neden oluyor.

nazar

Kayıtlı Üye
merhaba:
dün gece rüyamda annemle ev temizliyoruz anneme kızıyorum neden kız kardeşimede temizletmediğinden dolayı benimde kendii evimi ayriyetten temizlemem gerekiyor ve annem bana yardıma gelmiyor ama bir yandanda annemin evini süpürüyorum süpürgeye duvarın kenarında gür fönlenmiş sarı renkte bir saç görüyorum ve onuda süpürgeye çekiyorum hortumdan geçerken bile şekli değişmiyor sanki bir yılan süpürgenin içine giriyor gibi bir görüntüsü vardı

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir seyleri duzene koymaya ugrasirkenb kendinizi ihmal edilmis yada haksizliga ugramis gibi hissediyorsunuz , kurtulmak istediginiz bir sey yada durum sizi sikintiya sokuyor ve endiselendiriyor .

nazar

Kayıtlı Üye
selam rüyamda iş yerimi gördüm çok saçma şeylerdi açıkçası iş yerimin bahçesi var ama çok küşük ve bir çok ödül verilecekmiş birçok kişiye ve ödül töreni o bahçede yapılıyor şirketimin iç dizaynı çok değişik çok büyük bir mekan olmuş ama bahçe aynıydı herkes şikayet ediyordu bahçe küçücük yer kim sığacak oraya diye ama bahçede gösterişi daha çok olacak ve etrafta forsu olacağı düşünülerek bahçeyi uygun görmüşler biz 3 arkadaş bir tanesi sürekli laf kesip birilerine bişey ler soruyor ve ilgi almaya çalışıyor diğer arkadaşım gizli bilgiler peşinde bende bilgileri toplayıp analiz ediyorum çok gizli bir ödül töreniymiş ama bize verilmiyor tabiki:nopity:

Pantea

Kayıtlı Üye
is yerinizde yada onun disindaki yasantinizda sizden gizlenen bir seyler oldugunu yada birisinizn size karsi sinsilik yaptigini dusunmus olabilirsiniz , yada tam tersi sizin biri yada bir yere karsi gizli hedefleriniz yada icten ice hissettiginiz bir kizginliginiz olabilir , bu ruyanizin nedeni bu olabilir , biraz haksizliga ugradiginizi dusunuyor gibisiniz.