Nazar için etkili yöntemler?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar nazar için bildiğiniz en etkili yöntemleri söyler misiniz dua/ritüel farketmez. Birinden iltifat alınca veya sosyal bir ortama girdikten sonra bir hafta kendime gelemiyorum çok ağır belirtilerini yaşıyorum. Nazar ile ilgili bildiğim şeyler nas/felak ve nazar duaları başka yöntemlere de açığım .

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Retro

Kayıtlı Üye
Nazar, izlenme kaygısına girmeye yatkın insanlara çok değer. Bu insanlar sezgi yoluyla bile etraflarından izlendiklerini hissedebilirler spritüel alıcıları hassassa. Ki genellikle çok hassas ta olurlar.

Çocukken çok fazla yargılanan, kınama yöntemi ile terbiye edilen, ağlamasına izin verilmeyen hassas çocuklar enerjilerini akışta bırakamazlar kolay kolay ve büyüyünce birileri kendilerini izlerken tepside çay bile ikram edemeyecek hale gelebilirler. Şuur altlarında her an bir bozgun beklentisinde olurlar. Bu gayri ihtiyari bir sinir hafızasıdır. Sakar olurlar mesela. Sakarlar kendi başlarına iken sakar değildir. Başkaları iken sakarlıklar yaparlar.

Tabi herşeyin çözümü olduğu gibi bunun da çözümü var. Ama bu çözüm direnç antrenmanları yapmaya dayalı bir çözümdür. Bilincin çökme eşiği olduğu gibi direnç kazanma ve yükselme eşiği de vardır. Sosyalleşmek kesinlikle şifadır. Ben buna doğru sosyalleşmek diyorum. Nazarın etkisini savușturmayı başardıkça zaten direnç eşiği de artar. Yani nazara geldikçe aslında bilinç bağışıklığın da artar. Ya artar ya da hasta eder. Hasta etmiyorsa zaten güçlendirir. Yani pozitif kalmak gerek.

Son düzenleme:

rabbit.

Kayıtlı Üye
Fatıma’nın eli hakkında ne düşünüyorsunuz üzerimde taşısam kolye olarak, bazıları çok faydalı olduğunu söylemiş. Aksine de nazar boncuğu takılmaması gerektiğini söyleyenler de var. Fazla empat olduğum için tüm kötü enerjiyi çekiyorum gibi geliyor ve sürekli olarak esniyorum, herhangi bir vitamin/demir eksikliğim de yok, böyle halsiz yorgun hissetirebilecek.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Nazar, izlenme kaygısına girmeye yatkın insanlara çok değer. Bu insanlar sezgi yoluyla bile etraflarından izlendiklerini hissedebilirler spritüel alıcıları hassassa. Ki genellikle çok hassas ta olurlar.

Çocukken çok fazla yargılanan, kınama yöntemi ile terbiye edilen, ağlamasına izin verilmeyen hassas çocuklar enerjilerini akışta bırakamazlar kolay kolay ve büyüyünce birileri kendilerini izlerken tepside çay bile ikram edemeyecek hale gelebilirler. Şuur altlarında her an bir bozgun beklentisinde olurlar. Bu gayri ihtiyari bir sinir hafızasıdır. Sakar olurlar mesela. Sakarlar kendi başlarına iken sakar değildir. Başkaları iken sakarlıklar yaparlar.

Tabi herşeyin çözümü olduğu gibi bunun da çözümü var. Ama bu çözüm direnç antrenmanları yapmaya dayalı bir çözümdür. Bilincin çökme eşiği olduğu gibi direnç kazanma ve yükselme eşiği de vardır. Sosyalleşmek kesinlikle şifadır. Ben buna doğru sosyalleşmek diyorum. Çünkü narsist bir kurbanı yancı olmak ta sosyalleşmek sayılmaz. Paratonerlik yapmak olur. Asıl enerjiyi çete lideri kullanır sen de onun paratoneri olursun. Negatifin hepsini sen çekerken oluşan boşluğu narsist biri hemen doldurur. Narsistler nazara da gelmez. Norolojik kusurlu oldukkları için.
Nasistler nazara gelmiyor kesinlikle doğru, sosyal biriyim ama insanların üzüntüsünü kaygısını empatik olarak algılayabiliyorum söylemeseler de, söylediğim de nereden anladın diye soruyorlar. Kötü niyetli kem gözlü İnsanlar ise bana hiç iyi gelmiyor, enerjimi sömürüyorlar sanki eve gittiğim an baş ağrısı, aşırı halsizlik, uykusuzluk gibi tükenmişlik sendromuna benzer şeyler yaşıyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Fatıma’nın eli hakkında ne düşünüyorsunuz üzerimde taşısam kolye olarak, bazıları çok faydalı olduğunu söylemiş. Aksine de nazar boncuğu takılmaması gerektiğini söyleyenler de var. Fazla empat olduğum için tüm kötü enerjiyi çekiyorum gibi geliyor ve sürekli olarak esniyorum, herhangi bir vitamin/demir eksikliğim de yok, böyle halsiz yorgun hissetirebilecek.
Kullanmadım yöntemler hakkında fikir beyan etmiyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Nasistler nazara gelmiyor kesinlikle doğru,

Tam narsistleri bu konuya sokmayayım dedim, yazdığımı editledim ama geç oldu...
Evet, narsistlere nazar da değmiyor. Pişman da olmuyorlar. Kederlenme, umutsuzluğa kapılma, pes etme, 2. plana atılma, enerjilerinin tükenmesi gibi özellikleri de yok.

Bunlar aslında güzel özellikler ama hatalar yaparak, bedeller ödeyerek, tekamül ederek, gözyaşı dökerek kazanıldığı zaman güzel özellikler.

Narsistlerde bu özellikler nörolojik bir kısırlık olarak vardır. : D şaka gibi di mi .. Süper insan özelliği gösteren ama ağır hasta ve kıt kafalı insanlardır. Reptilyandır zaten bir kismı. Hatta büyük çoğu.

sosyal biriyim ama insanların üzüntüsünü kaygısını empatik olarak algılayabiliyorum söylemeseler de,

Bu özelliğiniz sayesinde toxic kişileri kolayca farkedebilir ve vakitlice tedbir alabilirsiniz de.

Kötü niyetli kem gözlü İnsanlar ise bana hiç iyi gelmiyor, enerjimi sömürüyorlar sanki eve gittiğim an baş ağrısı, aşırı halsizlik, uykusuzluk gibi tükenmişlik sendromuna benzer şeyler yaşıyorum.

Felak Nas okumak kesinlikle iyi gelir. Ama bu okuma iç sıkıntısı yapabilir. 1 saat aralıksız okuyabilmek tamamen temizler.
İç sıkıntısı yapıyorsa iç direnç oluşuyor demektir. Israrla okuyun. Gerekirse kendi içinizdeki ruhani bir direnci kırma kastı ile okuyun. İlla çözülme olur.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Reptilyandır zaten bir kismı. Hatta büyük çoğu.
Bunlar şeytanın ortak olduğu çocuklar mı yani ? Başka bir yorumunda okumuştum melezler(enerjisel)den mi?
Yoksa biyolojik olarak da bir melezlik söz konusu olabilir mi?

Retro

Kayıtlı Üye
Bunlar şeytanın ortak olduğu çocuklar mı yani ?

Evet. Şeytanın profil özellikleri ne ?

1- Narsist
2- Hatasını kabul etmeyen, pişman olma, pişman hissetme özelliği asla olmayan.
3- Tepeden bakan.
4- Mağdur olmayı, gerçek mağdur insan gibi başarabilen.
5- Hislerini etkileme gücüne sahip. Cazibeli.
6- İstediğini aldıktan sonra mutlaka seni ortada bırakan.
7- Kendini tam toparladım derken bir daha hayatına giren.
8- Enerjinden beslenen. Seni kendi enerjinden mahrum ederek kendine muhtaç eden.
9-
10-
11-
Şimdi uzun gider.
Bunların hepsi ayet bazlı bu arada.

Allaha söz veriyor şeytan :
Onların mallarına ve çocuklarına ortak olacağım böylece sen onları sana sadık olarak bulamayacaksın (mealen)

Mala ortak olmak - paranı kul hakkı yiyerek kazanmak. Burdan ruhaniyet kapın iyice kapanır. Soyunun devamı için koruman düşer.
Evlada ortak olmak - soyun devamından yıldızı düşük, iradesi dış güdümlü, muhakemesi oluşmayan, cin musallatına yatkın, hatta cinlerin sahiplendiği, günah keçisi muamelesi görerek isyankar ve uğursuz yollara başvuran hayırsız evlatlar gelmesi..

Dikkatli bakılırsa şeytan önce mala, ondan sonra evlatlara gözünü dikiyor. Yani herşey aslında haram ve kul hakkı yedikçe belirmeye başlıyor.

Yoksa biyolojik olarak da bir melezlik söz konusu olabilir mi?

Biyolojik melezlik var evet. DNA diziliminde belli kodlar açılıp belli kodlar bir daha açılamayacak hale gelirse biyolojik melezlik başlıyor. Inanç geni var mesela. Bu gen hasar aldığı zaman kişi batıl inançlara kayabiliyor. Ya da hiç açılmadığı zaman kişi gözüyle görmediği hiçbir şeye inanmayacak hale geliyor.

Gen faktörü zaten ruh faktörünün 5 harfe kodlanmış fizik izdüşümüdür.

Allah onlar artık asla düzelmeyecekler diyor sayısız yerde. Şimdi çıkmadık candan ümit kesilir mi ? Kesilmez. Ama Allah insanları yargılamayı adet edinmeyelim diye bizi men ediyor birine cehennemliksin demekten. Bununla birlikte belli insanlar için iflah olmayacaklar da diyor. Melezler işte bunlar. Ama zannedişlerimizde yanılma payımız yüksek olduğu için kimseye bişey diyemiyoruz. Allah kendini paralama diye bazı insanlardan umudunu kasebilme hakkı veriyor sadece. Ama asla onlara sen cehennemliksin deme hakkını sana vermiyor. Çünkü mizacı sana ters olan biri de birgün kendi kendine insafa gelebilir. Anlayamazsın.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

1- Narsist
3- Tepeden bakan.
8- Enerjinden beslenen. Seni kendi enerjinden mahrum ederek kendine muhtaç eden.
9-
10-
11-
Şimdi uzun gider.

Onların mallarına ve çocuklarına ortak olacağım böylece sen onları sana sadık olarak bulamayacaksın (mealen)

Mala ortak olmak - paranı kul hakkı yiyerek kazanmak. Burdan ruhaniyet kapın iyice kapanır. Soyunun devamı için koruman düşer.
Evlada ortak olmak - soyun devamından yıldızı düşük, iradesi dış güdümlü, cin musallatına yatkın, hatta cinlerin sahiplendiği, günah keçisi muamelesi görerek isyankar ve uğursuz yollara başvuran hayırsız evlatlar gelmesi

Dikkatli bakılırsa şeytan önce mala, ondan sonra evlatlara gözünü dikiyor. Yani herşey aslında haram ve kul hakkı yedikçe belirmeye başlıyor.

Biyolojik melezlik var evet. DNA diziliminde belli kodlar açılıp belli kodlar bir daha açılamayacak hale gelirse biyolojik melezlik başlıyor. Inanç geni var mesela. Bu gen hasar aldığı zaman kişi batıl inançlara kayabiliyor. Ya da hiç açılmadığı zaman kişi gözüyle görmediği hiçbir şeye inanmayacak hale geliyor.

Allah onlar artık asla düzelmeyecekler diyor sayısız yerde. Şimdi çıkmadık candan ümit kesilir mi ? Kesilmez. Ama Allah son ana kadar insanları yargılamayı adet edinmeyelim diye bizi men ediyor. Bununla birlikte belli insanlar için iflah olmayacaklar diyor. Melezler işte bunlar. Ama zanlarında yanılma payın yüksek olduğu için kimseye bişey diyemiyorsun. Allah sana burda kendini paralama diye bazı insanlardan umudunu kasebilme hakkı veriyor sadece. Ama asla onlara sen cehennemliksin deme hakkını sana vermiyor.

Benim de yıldızım düşük, cin musallatına uğrama durumları yaşadım ama reptil olmadım yani tercih meselesi dermişim :)
Bu ümmü sıbyan dan tamamen farklı bir durum değil mi?

Retro

Kayıtlı Üye

1- Narsist
3- Tepeden bakan.
9-
10-
11-
Şimdi uzun gider.

Evlada ortak olmak - soyun devamından yıldızı düşük, iradesi dış güdümlü, muhakemesi oluşmayan, cin musallatına yatkın, hatta cinlerin sahiplendiği, günah keçisi muamelesi görerek isyankar ve uğursuz yollara başvuran hayırsız evlatlar gelmesi..

Allah onlar artık asla düzelmeyecekler diyor sayısız yerde. Şimdi çıkmadık candan ümit kesilir mi ? Kesilmez. Ama Allah insanları yargılamayı adet edinmeyelim diye bizi men ediyor birine cehennemliksin demekten. Bununla birlikte belli insanlar için iflah olmayacaklar da diyor. Melezler işte bunlar. Ama zannedişlerimizde yanılma payımız yüksek olduğu için kimseye bişey diyemiyoruz. Allah kendini paralama diye bazı insanlardan umudunu kasebilme hakkı veriyor sadece. Ama asla onlara sen cehennemliksin deme hakkını sana vermiyor. Çünkü mizacı sana ters olan biri de birgün kendi kendine insafa gelebilir. Anlayamazsın.

Özetle narsist bir insan asla kendi yeteneklerinin ve insanları etkilemek için yaptığı usta numaraların ve manipülasyonların farkında bile olmadığı halde; onu yöneten, marifetlerini ona realtime olarak ilham eden enerji bedenli varlığın, arka planda ısrarla kendini gizlediğini ve seni kukla bir bedenle trollediğini görebilmek mümkündür.

Narsistle konuşurken, adamın kendisini değil de beyninin içindeki eğleniyor olan marifetli varlığı muhattap alaraktan spritüel kanal kurabilmek gerek. Psişik yeteneğiniz onu yakalayabilirse bir anda rahatsız olur ve kontrol ettiği bedeni size karşı acımadan sabote eder. Ama ondan kurtulmuş olursunuz. Yani 2 bilincin savaşını herzaman daha yüksek ve kuşatıcı bilinç kazanır.

Son düzenleme:

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Melezler var ve insanlık üzerinde doğuştan bir üstünlükleri var.Her melez cin çocuğu olmak zorunda değil.Meleklerinde cin çocuğu oluyor.Enok un kitabında bu çocukların üstün olduğu ve bu çocuk sahibi varlıkların uzun yaşamları nedeniyle çocuğunun ölümünü görmekle cezalandırıldığı yazıyor.
Değişik yetenekleri var bu çocukların.İnsanlardan olan ve fısıldayanlar olmaları gibi.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Narsistle konuşurken, adamın kendisini değil de beyninin içindeki eğleniyor
Eskiden tanıdığım biri narsistti, ailesi de dahil olmak üzere evde gördükler bir şeyler vardı, kendine de sahiplisin sen diyorlardı hep. Tüm bu dengesizliğin, sinirin ve hakimiyet duygun sendem kaynaklı değil demişler 🤷‍♀️

rabbit.

Kayıtlı Üye
Melezler var ve insanlık üzerinde doğuştan bir üstünlükleri var.Her melez cin çocuğu olmak zorunda değil.Meleklerinde cin çocuğu oluyor.Enok un kitabında bu çocukların üstün olduğu ve bu çocuk sahibi varlıkların uzun yaşamları nedeniyle çocuğunun ölümünü görmekle cezalandırıldığı yazıyor.
Değişik yetenekleri var bu çocukların.İnsanlardan olan ve fısıldayanlar olmaları gibi.
Aslında benim bildiğim şöyle, düşmüş melekler insan kadınlarla oldular ve onlardan çocukları doğdu, bu çocuklar dünyaya ve insanlara çok zarar verdiğini söylüyorlar (devler) bunları yok ettiklerini ama genlerle nesile aktarıldığı varsayımını yapıyorlar yani şuan oluşan bir genetik dizaynı değil, örneğin negatif kan gurubunun birden ortaya çıkması ve yayılması gibi şeyleri de örnek gösteriyorlar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Retro
Çift sarmallı denilenler reptiller mi yani en azından bir kısmı ?
İkinci sorum sen düşmüş meleklerin soyundan mısın :D
Bu narsistlerin çocukları da melez mi oluyor bu durumda mesela birden fazla çocuğu varsa, bayrağı devralan çocuk oluyor mu?

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Telepatik iletişim kurabilen.Vesvese yaratmak için iletişim kurulması gibi.Olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermek için kurulan iletişim örnek olabilir.
Doğru çeviri mi bilmem ama fısıldayanlardan ve insanlardan olanlarından diye Kur an da geçiyor.İnsanların bazılarıda aynı etkiyi yansıtabilirler.
Zamanın olmadığını düşünüyorum.Herkes için aynı mı bilmiyorum.Normal düşüncelerimiz çok hızlı geçiyor.Bazen bu düşüncelerde yanlışı bile isteyebiliyoruz.Şimdiki iletişimimiz yarını ve dünü şekillendiriyor.Son günlerde belki dünden belki yarından anlık durumlar geçiyor.Bunlarıda hatırlayamıyorum .
Fısıldamanın da bir zamana sığmadığı düşüncesindeyim.Olacak olanı geciktirme veya erken vuku bulmasını mı sağlıyor yoksa onu değiştiriyor mu bilmiyorum.
Bir teröriste bir ayet okuduğunda dövdüğü adamı bırakıyor.
Kendini ruhsal sanan birine fısıldıyorsun...Oturmuş işte bu, bir farklılık var falan diyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Telepatik iletişim kurabilen.Vesvese yaratmak için iletişim kurulması gibi.Olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermek için kurulan iletişim örnek olabilir.
Usta büyücüler yapabilir bunu, ama telepati günümüzde bilinmeyen bir şey değil, yani normal insanlar da belirli tekniklerle mesaj gönderebilir.
Ama melezlik konusunda katılıyorum size, birçok tür olduğu gibi farklı özelliklere sahip melezler vardır, cin soyundan ibaret olmadığı konusu doğru olabilir.

Şiron

Kayıtlı Üye
Narsistlerde bu özellikler nörolojik bir kısırlık olarak vardır. : D şaka gibi di mi .. Süper insan özelliği gösteren ama ağır hasta ve kıt kafalı insanlardır. Reptilyandır zaten bir kismı. Hatta büyük çoğu.
Sayın @Retro size sorularım olacak ...
Reptilian 'ı var olan kişiden o tür varlığın alınması sonucu, oluşabilecek durum veya durumlar nedir ? Ve bir reptilian varlığını zaman zaman kişinin üzerinde olduğunu neden göstermek ister ? Ve gösterir ... Ayrıca yapmış olduğu manipilasyonları fark edince neden kızar ? Etkisine aldığı kişiyi uzaklaştırmak ile tehtit eder ? Bu tehdit içsel iletişim doğrultusunda bir kanallık keza. Son dönemler bu konuları düşünürken burada denk geliyor olmanın da bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Narsistle konuşurken, adamın kendisini değil de beyninin içindeki eğleniyor olan marifetli varlığı muhattap alaraktan spritüel kanal kurabilmek gerek. Psişik yeteneğiniz onu yakalayabilirse bir anda rahatsız olur ve kontrol ettiği bedeni size karşı acımadan sabote eder. Ama ondan kurtulmuş olursunuz. Yani 2 bilincin savaşını herzaman daha yüksek ve kuşatıcı bilinç kazanır.
Vallahi yaşadım ben bunu !!!