Nasıl Olabilir?

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Ben forumunuzu uzaktan takip ediyordum, pek uzun olmayan bir zaman önce gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyam şöyle; ben Adolf Hitler'in yanında bir subayım. Bana biraz nasihatte bulunduktan sonra büyük bir meydanda bulunan bir sahneye çıkıyoruz ve beni liderleri ilan ediyor. :hurray: Her şey güzel, bunun bir rüya olduğunun farkındayım, ona göre davranıyorum ama birden istediğimi yapamamaya başlıyorum. Bir türlü uyanamıyorum, rüyada aylar geçti, evet aylar. Sabah kahvaltıları, söyleşiler, savaş toplantıları, cephe gezileri her şeyiyle yaşadım. Uyandığımda da sanki ikileme düşmüş gibiydim hangisi rüya diye; şu an mı, o an mı. Bu konuda çok araştırma yaptım ama net bir cevap bulamadım. Baktığım kaynaklarda rüyaların en fazla 1-2 günlük zamanları kaplayacağını söylüyor ama ben aylarca yaşadım o rüyayı. Ne olabilir, lütfen yardım edin. Bir daha böyle bir rüya görmek istemiyorum. :eek:fftopic:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sn. HerakleSs, anlayamadım aylarca sürdü dediğiniz rüya, gerçek zaman da mı? Yani siz aylarca dizi film misali her gece, veya sizin anlatımınızla aylarca aralıksız bu rüyayı mı gördünüz?

Yoksa, rüya içinde uyanamadınız da, orada aylarca mı zaman geçti?