Nasıl muhafız yapabilirim

Theboran

Kayıtlı Üye
Enochian alfabeleri mi uygulamak istiyorum fakat herkes hemen yapamaz farkındayım. Bu yüzden ilk olarak korunmayı ve korumayı öğrenmek istiyorum . Nasıl muhafız yapabilirim ?

Son düzenleme:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enokyan sisteminin özeliği bir öğretmen eşliğinde öğrenilmesidir. Eril sistemler eğitmen olmadan öğrenilmez. Havvas, Kabala gibi. Sistem sabittir. Dünyevi öğretmen vardır. özellikle ses frekansı ile çalışan bir sistem olduğu için seslerin tam ve doğru şekilde olması gerekir. Temel anahtarlar var, temel anahtarların ses kayıtları da internette var. ÖZel çalışmalar ise bu sistemi kullan cowenler içinde paylaşılıyor.

koruma için anahtarları araştırın bir dinleyin ve tekrar etmeyi çalışın bakalım. Kendi dili olduğu için yeni bir dili öğrenmek ve doğru telaffuz etmek nasıl zaman alacaksa bu da zaman alacaktır.

Theboran

Kayıtlı Üye
Enokyan sisteminin özeliği bir öğretmen eşliğinde öğrenilmesidir. Eril sistemler eğitmen olmadan öğrenilmez. Havvas, Kabala gibi. Sistem sabittir. Dünyevi öğretmen vardır. özellikle ses frekansı ile çalışan bir sistem olduğu için seslerin tam ve doğru şekilde olması gerekir. Temel anahtarlar var, temel anahtarların ses kayıtları da internette var. ÖZel çalışmalar ise bu sistemi kullan cowenler içinde paylaşılıyor.

koruma için anahtarları araştırın bir dinleyin ve tekrar etmeyi çalışın bakalım. Kendi dili olduğu için yeni bir dili öğrenmek ve doğru telaffuz etmek nasıl zaman alacaksa bu da zaman alacaktır.
temel anahtarların ses kayıtlarını tam olarak nerde bulabilirim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
enochian calls voice
Enochian keys sound
48 enochian calls
Dr jhon dee enochian
Aleister crowley speak

tarzı aramalar yaparsanız bulabilirsiniz. Google play de uygulama olarak da var. Ücretsiz var mı bilmiyorum lakin çoğunlukla ücretli diye biliyorum.
Yurtdışı forum sitelerinde de paylaşmışlardır yani biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz