"Nasa beynime girip beni yönlendiriyor" diyor

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle birşeyin olabileceğine ben ihtimal vermiyorum. Ama sizinlede bi paylaşıyım dedim.

Hakkari'de beyin kontrolünü başkasının yönlendirdiğini ileri süren bir anne, görenleri hayrete düşürüyor.

Bir kamu kurumunda 10 yıldır memur olarak çalışan, 2 üniversite bitiren ve 3 ayrı yabancı dil bildiğini söyleyen 2 çocuk annesi kadın, beyninin yönlendirdiğini iddia ediyor. Bilim adamlarının kendisine sahip çıkıp başına gelenleri araştırmasını isteyen kadın, aksi halde bu duruma daha fazla dayanamayarak intihar edeceğini söyledi.

Ankaralı olan 49 yaşındaki Ümran Oyan, 2003 yılında ise şiddetli geçimsizlik yüzünden kocasından boşandı. Yaklaşık 1.5 yıldan beridir Hakkari'de bir kamu kurumunda görev yapan, yardımsevirliği ile çevrede hayli sevilen Oyan, 2 çocuğu ile birlikte Biçer Mahallesi'nde kiraladığı evde yaşıyor. Sorunları Kasım 2005 yılında başlayan ve mahalle sakinlerini bile hayrete düşüren genç kadının durumu, şehirde de günün konusu oldu. Sevilen ve sayılan bir annenin bu duruma düşmesi Hakkarili vatandaşları da üzdü.

İHA muhabirine açıklamada bulunan Ümran Oyan, beynine giren bir güvün kendisini yönettiğini, bu duruma daha fazla dayaamayacağını anlattı. Kendisine yardımcı olunmaması halinde intihar edeceğinini belirten Oyan şöyle konuştu:

"Eğer bunları anlatmadan önce intihar etseydim kimse bana inanmazdı. Benim başıma gelen her an herkesin başına gelebilir. Ben Allah'a inanın bir insanım Allah'a şükür müslümanım, Kuranı Kerim'in birçok suresini de ezbere olarak biliyorum. Beynimi ele geçirenler benim çok zeki olduğumu söylüyor. Helikopter ve uçaklar geçtiğinde inanılmaz şeyler oluyor ve beynim sinyal veriyor. Beynime giren ve bana komut veren kişi hem bana zarar veriyor, hem de lazerle yaralarımı iyileştiriyor. Ailemin bütün hayatımın en ince noktasına kadar biliyorlar ve kayıt etmişler. Onlar kim ve neden bunu yapıyorlar ben onlardan öğrenemiyorum. Ama onlar her şeyi benden alabiliyorlar. Elektriğin önüne geçtiğim zaman elimden olmayan nedenlerden dolayı çok ilginç hareketler yapıyorum ve bunlar benim kontrolüm dışında gelişiyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama beynimde bir türlü çıkmıyor. Ben günlük ne yapıyorsam kiminle konuşuyorsa onları hepsini kayıt ediyorlar. İngilizce, Boşnakça biraz da İtalyanca ve Arapça biliyorum. Ben İngilizce bir cümleyi yanlış söylediğim zaman onlar otomatik olarak beynimde düzgün hale getiriyorlar. Çarşıda yürüyorum beynime girip kahkaha attırıyor ve komut veriyor bana. Ben normal bir insanım bütün komşularım beni tanır, işime de gidip geliyorum. Ama beynimi ele geçirenlerin bana etmedikleri eziyet kalmadı. Elektrik ışını ile vücuduma lazer gönderip ve istediği gibi yakıp iyileştiriyor. Benim beynime Nasa tarafından komut verdiği için biyonik bir robot gibi istediğini bana yaptırıyor. Benim yaşadıklarımın psikolojik bir hastalık olmadığına inanıyorum. Beynimi ele geçirenler beni istedikleri gibi yönlendiriyorlar".!!!

awra

Banlı Kullanıcı
Evet bende duymuştum buna benzer şeyleri.. Bu kadın nasıl kurtulur acaba yule sence ne yapması lazım????

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
baska bir forumda tanistigim cok degerli bir kardesimde bana buna benzer birsey anlatti. anlatigina göre, onuda aynen öyle kontrol altinda tutup takip altina bile amislar. böyle bir sey olduguna inandim, ama NASA mi baska bir "güc" mü bu noktada biraz celiskideyim. sira disi bir cok olaylar gerceklesiyor, böyle birseyin olasiligi da neden gercek olmasin ki?

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Olaylara bazen ufacık da olsa gizem katmak çok şeyi değiştirebilir..

awra

Banlı Kullanıcı
Yuleeeee nerdesiiiin ??:willy_nilly:

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Olabilir biliyorsunuz Türkiye aynı olay yüzünden 3 tane bilim adamını kaybetti.Aselsan'da çalışan 3 bilim adamı bu yüzden intihar etmişlerdi.3ü de anlamsız bir şekilde ölü bulundular...

awra

Banlı Kullanıcı
Evet Aselsan unutulurmu hiç pisipsine öldüler.. Daha hala sır. Ama dediğin olasılık güçlü bencede Osho cum..:rockon:

goşa

Kayıtlı Üye
Bazı ilimlere vakıf insanlar ve topluluklar doğa üstü varlıkları kullanarak yaptırım gücüyle istedikleri kişileri kontrol altında tutabilir diye düşünüyorum fakat NASA nın nasıl bir misyonu ya da deneyi olabilir ki bu konuda? Ayrıca ASELSAN olayı gerçekten çok üzücüydü.Mühendislerin uçak kazasında ölen 7 bilim insanı gibi önemli bir projeleri de vardı.Yazık oldu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Böyle birşeyin olabileceğine ben ihtimal vermiyorum. Ama sizinlede bi paylaşıyım dedim.

Hakkari'de beyin kontrolünü başkasının yönlendirdiğini ileri süren bir anne, görenleri hayrete düşürüyor.

Bir kamu kurumunda 10 yıldır memur olarak çalışan, 2 üniversite bitiren ve 3 ayrı yabancı dil bildiğini söyleyen 2 çocuk annesi kadın, beyninin yönlendirdiğini iddia ediyor. Bilim adamlarının kendisine sahip çıkıp başına gelenleri araştırmasını isteyen kadın, aksi halde bu duruma daha fazla dayanamayarak intihar edeceğini söyledi.

Ankaralı olan 49 yaşındaki Ümran Oyan, 2003 yılında ise şiddetli geçimsizlik yüzünden kocasından boşandı. Yaklaşık 1.5 yıldan beridir Hakkari'de bir kamu kurumunda görev yapan, yardımsevirliği ile çevrede hayli sevilen Oyan, 2 çocuğu ile birlikte Biçer Mahallesi'nde kiraladığı evde yaşıyor. Sorunları Kasım 2005 yılında başlayan ve mahalle sakinlerini bile hayrete düşüren genç kadının durumu, şehirde de günün konusu oldu. Sevilen ve sayılan bir annenin bu duruma düşmesi Hakkarili vatandaşları da üzdü.

İHA muhabirine açıklamada bulunan Ümran Oyan, beynine giren bir güvün kendisini yönettiğini, bu duruma daha fazla dayaamayacağını anlattı. Kendisine yardımcı olunmaması halinde intihar edeceğinini belirten Oyan şöyle konuştu:

"Eğer bunları anlatmadan önce intihar etseydim kimse bana inanmazdı. Benim başıma gelen her an herkesin başına gelebilir. Ben Allah'a inanın bir insanım Allah'a şükür müslümanım, Kuranı Kerim'in birçok suresini de ezbere olarak biliyorum. Beynimi ele geçirenler benim çok zeki olduğumu söylüyor. Helikopter ve uçaklar geçtiğinde inanılmaz şeyler oluyor ve beynim sinyal veriyor. Beynime giren ve bana komut veren kişi hem bana zarar veriyor, hem de lazerle yaralarımı iyileştiriyor. Ailemin bütün hayatımın en ince noktasına kadar biliyorlar ve kayıt etmişler. Onlar kim ve neden bunu yapıyorlar ben onlardan öğrenemiyorum. Ama onlar her şeyi benden alabiliyorlar. Elektriğin önüne geçtiğim zaman elimden olmayan nedenlerden dolayı çok ilginç hareketler yapıyorum ve bunlar benim kontrolüm dışında gelişiyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama beynimde bir türlü çıkmıyor. Ben günlük ne yapıyorsam kiminle konuşuyorsa onları hepsini kayıt ediyorlar. İngilizce, Boşnakça biraz da İtalyanca ve Arapça biliyorum. Ben İngilizce bir cümleyi yanlış söylediğim zaman onlar otomatik olarak beynimde düzgün hale getiriyorlar. Çarşıda yürüyorum beynime girip kahkaha attırıyor ve komut veriyor bana. Ben normal bir insanım bütün komşularım beni tanır, işime de gidip geliyorum. Ama beynimi ele geçirenlerin bana etmedikleri eziyet kalmadı. Elektrik ışını ile vücuduma lazer gönderip ve istediği gibi yakıp iyileştiriyor. Benim beynime Nasa tarafından komut verdiği için biyonik bir robot gibi istediğini bana yaptırıyor. Benim yaşadıklarımın psikolojik bir hastalık olmadığına inanıyorum. Beynimi ele geçirenler beni istedikleri gibi yönlendiriyorlar".!!!
Elde var 3.Arkadaşlar kadın haklı olabilir.Ama bu tür bir durumda psikiyatrik rahatsızlık da ortaya çıktığından,insanlar genelde bu konuya eğilirler ve olan şeyler arada kaynar.NASA olarak algılaması doğal.Adamlar NASA da değiller.Gerektiğinde bu adamlar kanlı canlı Türkiye'de de dolaşıyor ama operasyonları genelde uzaktan yapıyorlar.TELEPATİ VE ZİHİN SAVAŞLARI ı-ıı-ııı yazımda bu konu üzerine eğilmiştim.Kadın basit ve belirgin özellikle iki durumdan bahsediyor.Birincisi uydu teknolojisi.Kadın uydu diyor ama neden dediğini bilmiyor.İkincisi monolog diyor.Yani sadece onlar konuşuyor ve onlara o birşey diyemiyor.Ama bu kadına uzaktan bir de fiziksel zarar veriyorlarmış.Bu yeni duyduğum birşey.Arkadaşlar bu durum fazlasıyla gerçektir fazlasıyla oluyor.Yazdığım yazıda biraz daha açıklayıcı şeyler görebilirsiniz.Ayrıca kadının anlatmadığı şeyler var belli oluyor.Lütfen ilgili olanlar yazımı okusun.Bu durum fevkalade ciddi ve tehlikelidir ve artık alışsanız iyi olur.Yani artık bunlar normal gelsin size çünkü savaşlar artık bu yönde gelişecek.Zamanında atom bombası da saçma ve inanılmaz geliyordu.Nagazaki ve Hiroşima dan sonra herkes derin bir sessizliğe büründü.Şapkalarını önlerine koyarak deli gibi bu bombalardan edinmeye başladılar.Yeni nesil savaş karşınızda.

goşa

Kayıtlı Üye
Elde var 3.Arkadaşlar kadın haklı olabilir.Ama bu tür bir durumda psikiyatrik raharsızlık da ortaya çıktığından,insanlar genelde bu konuya eğilirler ve olan şeyler arada kaynar.NASA olarak algılaması doğal.Adamlar NASA da değiller.Gerektiğinde bu adamlar kanlı canlı Türkiye'de de dolaşıyor ama operasyonları genelde uzaktan yapıyorlar.TELEPATİ VE ZİHİN SAVAŞLARI ı-ıı-ııı yazımda bu konu üzerine eğilmiştim.Kadın basit ve belirgin özellikle iki durumdan bahsediyor.Birincisi uydu teknolojisi.Kadın uydu diyor ama neden dediğini bilmiyor.İkincisi monolog diyor.Yani sadece onlar konuşuyor ve onlara o birşey diyemiyor.Ama bu kadına uzaktan bir de fiziksel zarar veriyorlarmış.Bu yeni duyduğum birşey.Arkadaşlar bu durum fazlasıyla gerçektir fazlasıyla oluyor.Yazdığım yazıda biraz daha açıklayıcı şeyler görebilirsiniz.Ayrıca kadının anlatmadığı şeyler var belli oluyor.Lütfen ilgili olanlar yazımı okusun.Bu durum fevkalade ciddi ve tehlikelidir ve artık alışsanız iyi olur.Yani artık bunlar normal gelsin size çünkü savaşlar artık bu yönde gelişecek.Zamanında atom bombası da saçma ve inanılmaz geliyordu.Nagazaki ve Hiroşima dan sonra herkes derin bir sessizliğe büründü.Şapkalarını önlerine koyarak deli gibi bu bombalardan edinmeye başladılar.Yeni nesil savaş karşınızda.

Yazını hemen okumaya başlayacağım.Verdiğin önemli bilgi için teşekkürler chillout.

yaren81

Kayıtlı Üye
Enteresan..Aselsan olayında böyle bişey olduğu kesindi sanırım.Bunu ilk defa duydum yazını okuyacağım teşekkürler.

amahur

Kayıtlı Üye
Bu konu ile benzer bir olay...

Bir tanıdığım benzer şeylerden bahsediyordu ancak bizim aklımıza NASA değilde cin şeytan vs geliyordu. Sonra bir bilgin kişi bu arkadaşımıza yardım etti ve kurtuldu bu olaydan. Hala anlamış değiliz. Nasa mı yoksa cin şeytan olayımıydı...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
halk olarak her konuda bir gizem arar dururuz. arkadaşlar nasa dedigimiz bilimsel bi kurum.. hakkaride yaşayan kadının beynini ne yapsın.. saflık konusunda herşeye inanma konusunda üstümüze yok hamd olsun.. elalem uzayda marsta ayda ev inşaa etme durumuna geldi biz nelere inanıyoruz, Allah aşkına nasa nın işi gücü kalmadıda hakkarili kadının beyninden ne için nemalansın.. insanlar yaşadıkları milletlerin ve inandıkları dinin inancına göre çeşitli kuramlar ortaya çıkarırlar. örnegin bir ingiliz yada amerikalı karanlıkta gördügü bir nesneyi hemen uzaylı diye tarif eder, bir fransız yada ispanyol vampir olarak atfeder, bir hintli racanın kutsal ruhu diye yorumlar, bir mısırlı firavunun laneti der, bir Türk cin şeytan şehit evliya der, bir japonsa sadece göz yanılması der ve noktayı koyar, verdigim örnekten herşeyi anlayabilirsiniz. Tamam cinn var büyü var sihir var doga üstü olaylar var bunları inkar etmek ahmaklık olur ama herşeyide bunlara baglamak sanırım hayalperestlikten maceracı kişilikten öte gitmez.. saygılarımla..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
halk olarak her konuda bir gizem arar dururuz. arkadaşlar nasa dedigimiz bilimsel bi kurum.. hakkaride yaşayan kadının beynini ne yapsın.. saflık konusunda herşeye inanma konusunda üstümüze yok hamd olsun.. elalem uzayda marsta ayda ev inşaa etme durumuna geldi biz nelere inanıyoruz, Allah aşkına nasa nın işi gücü kalmadıda hakkarili kadının beyninden ne için nemalansın.. insanlar yaşadıkları milletlerin ve inandıkları dinin inancına göre çeşitli kuramlar ortaya çıkarırlar. örnegin bir ingiliz yada amerikalı karanlıkta gördügü bir nesneyi hemen uzaylı diye tarif eder, bir fransız yada ispanyol vampir olarak atfeder, bir hintli racanın kutsal ruhu diye yorumlar, bir mısırlı firavunun laneti der, bir Türk cin şeytan şehit evliya der, bir japonsa sadece göz yanılması der ve noktayı koyar, verdigim örnekten herşeyi anlayabilirsiniz. Tamam cinn var büyü var sihir var doga üstü olaylar var bunları inkar etmek ahmaklık olur ama herşeyide bunlara baglamak sanırım hayalperestlikten maceracı kişilikten öte gitmez.. saygılarımla..
Burada kadının Nasa demiş olması bunu yapan birileri varsa Nasa'da olmasını gerektirmez.Yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi bu konuya benzer bir konuyu ben daha önce sitede paylaştım.Bu hayalperestlik değil.Bu bilimin geldiği noktadır.Ayrıca bu dediğinizi de anlamadım ''vampir,firavun,uzaylı,cin vs. vs.'' yani bu kadın sadece bir emsal,belki buna cin musallat oldu ama kadının dedikleri dünyada var.Yapılıyor.Asıl biz gözümüzü açalım.Biz cin di ifritti derken dışarıda bazı insanlar bu işleri yapıyor.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Asıl biz gözümüzü açalım.Biz cin di ifritti derken dışarıda bazı insanlar bu işleri yapıyor.
degerli arkadaşım zaten aynı şeyden bahsetmişiz seninle uyumsuzluk gibi görünüyor sözcük kalabalılıgından ama öz oalark aynı şeyi anlatmaya çalışıyoruz.. bende öle dedim işte biz cin şeytan firavun hayalet derken onlar fezada ev yapıyorlar.. nasa konusuna gelincede sadece millet olarak macera ve hayalperesliklerimiz olarak nitelendiriyorum.. saygılarımla

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
nasa güçlü bir teşkilat ama ondanda üstünleri var bilginin kaynagı bir tek nasamı arkadaşlar tamamuydular şunlar var ama ufo gerceginide unutmamamız gerek okadar üstün bir kuruluş ise nasa nasıl ucan varlıkların yerini tesbit edemiyorda kameralara yakalanacak kadar yakına gele biliyolar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
degerli arkadaşım zaten aynı şeyden bahsetmişiz seninle uyumsuzluk gibi görünüyor sözcük kalabalılıgından ama öz oalark aynı şeyi anlatmaya çalışıyoruz.. bende öle dedim işte biz cin şeytan firavun hayalet derken onlar fezada ev yapıyorlar.. nasa konusuna gelincede sadece millet olarak macera ve hayalperesliklerimiz olarak nitelendiriyorum.. saygılarımla
Tamam Nasa konusunda ben de size katılıyorum.NASA (National Aeronautics and Space Administration/Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) saygın ve başarılı bir kurumdur.Beyin kontrolü ile uğraşan teşkilatların isimlerini bizim bilmemiz çok zordur ama ucu biraz açıkta kalan ve bu gizli teşkilatların örtülü ödenek sayesinde kaynak aldıkları bir kurum var o da NSA'dır (National Security Agency/Ulusal Güvenlik Teşkilatı).Sizinle anlaşamadığımız nokta,siz bu tür işlerin yapılmasına mı hayalperestlik diyorsunuz yoksa bunları Nasa'nın yapmasına mı hayalperestlik diyorsunuz?Dediğim gibi Nasa zaten uğraşmaz böyle işlerle.

Necrolyte

Kayıtlı Üye
bencede nasa yapmıs olamaz ama bana kadının psikolojik sorunları var gibi gelior hocam cunku tanımadı bi insanı itaat ettirmesi beynindeki yanlısları düzeltmesi zor anca kacırıp bayıltıp cip vs takcaklar beynine ozmn olablr yada psişiklerinde belli bi mesafede ve en azından gordugu insanlara karsı yeteneklerini gosterebildigini biliorum ancak olur mu olur neler neler oluo ama kesinlikle nasanın isi diil

SanGlade

Banlı Kullanıcı
kanaatimce bilimsel olarak mümkün değil dolaylı yollardan madde büyü tılsım vs gibi seylerden mümkün olabilir ama sadece bir cep telefonunu dinlemek için bir oda dolusu bilgisayara ihtiyac duyan teknolojinin bunu yapabilmesi imkansız
tşk ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kanaatimce bilimsel olarak mümkün değil dolaylı yollardan madde büyü tılsım vs gibi seylerden mümkün olabilir ama sadece bir cep telefonunu dinlemek için bir oda dolusu bilgisayara ihtiyac duyan teknolojinin bunu yapabilmesi imkansız
tşk ederim
Cep telefonu dinlemek için cep telefonu kadar bir alet yeter.Size 1200(bin iki yüz) USD ye alabileceğinizi açıklayayım öncelikle. Ayrıca 1967 yılında toplantı yapılan bir odanın bir duvarına görünmeyen bir lazer demeti vurulmak suretiyle,odada konuşulanların ses kaydı titizlikle kaydedilmiştir. Bunun gibi daha nice teknolojiler bile hala yoktur siviller için. Sanayileşmemiş dediğimiz ülkemizde bile yetmişlerin sonunda mikro telsiz üretilirdi. Teknoloji konusunda neyin mümkün olup olmayacağı konusunda hüküm vermeden önce dikkatli olmalıyız. Bu anlatılanlar vardır, fazlasıyla gerçektir, yüksek derecede uygulanır. Bu konu için daha fazla bilgi almak isterseniz Telepati ve Zihin Savaşları yazımı okuyunuz. Okuduysanız ve tatmin olmadıysanız siz bizzat araştırınız. Zira bu konuyu gerçek anlamda araştırırsanız moraliniz bozulabilir.