..mutsuzluklarım için cevap...

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu dünyaya hep isteklerimizin gerçekleşmesi için gelmedik...Arkadaşlar bu kadar karamsar olmayın...Hayatta olmanın tadını çıkarın...Siz hiç gelecekte neler olacağını merak etmiyor musunuz?Şansınız değişecek mi?Ufkunuzu açacak insanlarla karşılaşacak mısınız?Yeniden aşık olacak mısınız yoksa tek başınalığınızın da avantajlarını görecek misiniz?Hayatla sorunu olmayan yok,mutsuzsanız Osho'nun kitaplarını öneririm sizlere...En azından hayata yaklaşımınız değişir...Kimsenin hayatı dört dörtlük değildir,herkesin derdi kendine ama önemli olan yolda olmak ve ne olursa olsun tadını çıkarmak...Zorlukları aşmak,amacına,dileğine ulaşmaya çalışmak insanın ruhunda güzel pencereler açar...Hayat yamalarla,hatalarla,sorunlarla güzel...Hiç birimiz mükemmel değiliz,kendimizi olduğumuz gibi kabul edip hayatımıza devam edeceğiz...Müzik dinleyin,spor yapın,şehrinizde gitmediğiniz yerlere gidin,umut aşılayan insanlarla konuşun,boş verin kardeşlerim,dünyanın yükünü taşımayın...Hayat çok kolay olsa ne tadı var:))Ben de çok sorguluyorum ama bu merak beni hayata bağlıyor:))Hepinize sevgilerimi gönderiyorum...Hiç bir şeyimiz yoksa bakın bu platformda birbirimizden öğreneceklerimiz var:)
bilgi için saol

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
internette dolanırken neleri yapabileceğinizi görüp bazı şeyleri araştırıp okuyup amaç edinebilirsiniz belki bir meslek olur iş olur bunda ilerlediğin yolda karşına yeni insanlar çıkabilir gerçekten zor bir durum birkaç gün dinlenin sonrasında bir hobi bulun sevdiğiniz şeyi yapmaya çalışın bunlar sayesinde pozitif olmaya çalışın devamında ilişkilerinize arkadaşlıklarınıza emek ve çaba verebilirseniz devamı da gelebilir

num

Kayıtlı Üye
Arkadaşların .....
Sevgilin......
Kimse seni.....
Bunların hiçbirinde sen yoksun öncelikle kendinin farkına varmalısın, Baktığın açı çok yetersiz.
Sen varsan arkadaşların olur,
Sen varsan sevgilin olabilir,
Sen varsan insanlar seni farkederler.
Sen yoksun ki

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bravo sana bütün yüklerden kurtulmuşsun
Artık kendini keşfedebilirsin
Tadını cikar

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
internette dolanırken neleri yapabileceğinizi görüp bazı şeyleri araştırıp okuyup amaç edinebilirsiniz belki bir meslek olur iş olur bunda ilerlediğin yolda karşına yeni insanlar çıkabilir gerçekten zor bir durum birkaç gün dinlenin sonrasında bir hobi bulun sevdiğiniz şeyi yapmaya çalışın bunlar sayesinde pozitif olmaya çalışın devamında ilişkilerinize arkadaşlıklarınıza emek ve çaba verebilirseniz devamı da gelebilir
çok sağolun <3