..mutsuzluklarım için cevap...

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
arkadaşlarımın tarafından satıldım
kimse benle ilgilenmiyor
sevgilim aldattı beni bir kızla zaten takiptende çıkarmıştı
kimse beni takmıyor
hergün ağlıyorum içimde çığlık attıyorum
yatağımndan çıkmak istemiyorum
hayallerim suya düşüyor
insanlar bana kötü davranıyor
artık hiç kimseyi sevmemeye başladım
bir şey isteyince olmuyunca çıldırıyorum
herkese küfürlü konşuyorum ve eskiden çok duygulsaldım şimdi ise takmıyorum
doğayla başa başka kalim diıom iyi gelir diyom olmuyor
intihar desen yapamıyorum
söyleyin ben napim ? sürekli meditasyon yapıom fayda yok bugün bile arkadaşımı biraz kötü ve sinirli davrandım ve kimse beni anlamıyor
gerçekten mutlu olmak istiyorum biraz ya çok mu şey istiyorum

Talahu

Kayıtlı Üye
Öyle ise mutlu olmanın zamanı geldi! :LOL:

Zihin yapınızı ve hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Yeni bir kişilik ile yeni bir çevre ve hayata başlayabilirsiniz. Beyinde biriken ve tümöre benzeyen bu sıkıntılara anlam yüklememe seçeneğiniz bulunuyor. Allah'ın ismi ve izni ile size bu uzun yola göre daha kısa ve kolay bir seçenek sunuyorum. Aşağıda paylaşılan 5 videoyu 1 ay süresince, her videoyu günde 1 veya 2 kere dinlemeniz sorunun çözülmesine yeterli olacaktır.

1) Depresyon Karşıtı Frekans

2) Geçmişi Affettiren Frekans

3) Mutluluk Arttırıcı Frekans

4) Sevgi Arttırıcı Frekans

5) Koşulsuz Sevgi Oluşturan Frekans

hybridvampire

Kayıtlı Üye
ben de aynı durumdayım bir tane bile arkadaşım kalmadı. kendi kendime konuşuyorum artık evde

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Öyle ise mutlu olmanın zamanı geldi! :LOL:

Zihin yapınızı ve hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Yeni bir kişilik ile yeni bir çevre ve hayata başlayabilirsiniz. Beyinde biriken ve tümöre benzeyen bu sıkıntılara anlam yüklememe seçeneğiniz bulunuyor. Allah'ın ismi ve izni ile size bu uzun yola göre daha kısa ve kolay bir seçenek sunuyorum. Aşağıda paylaşılan 5 videoyu 1 ay süresince, her videoyu günde 1 veya 2 kere dinlemeniz sorunun çözülmesine yeterli olacaktır.

1) Depresyon Karşıtı Frekans

2) Geçmişi Affettiren Frekans

3) Mutluluk Arttırıcı Frekans

4) Sevgi Arttırıcı Frekans

5) Koşulsuz Sevgi Oluşturan Frekans
ah çok saol :) seni seviyorum.... ama yine mutsuzlacam

Senechaux

Kayıtlı Üye
kimse benle ilgilenmiyor
kimse beni takmıyor
hayallerim suya düşüyor
söyleyin ben napim ? sürekli meditasyon yapıom fayda yok bugün bile arkadaşımı biraz kötü ve sinirli davrandım ve kimse beni anlamıyor
Başından geçen her şeyi yaşadım gördüm. Sana tavsiyem insanlardan bir şey beklememen intihar konusuna gelirsek kimsem yoktu sinirliydim kendimi jiletlediğim ve ilaçlarla intihar etmek istediğimi biliyorum. Sadece kendime zarar vermiş oldum. Babaannemi defnettim 2 hafta önce bence bir cenazeye katıl olayın vehametini anlarsın. O yüzden hiç kimseden yardım beklemeden hayata tutunman lazım. Ben bunun için çalışıyorum kimsem yok varsın olmasın. Saygılar.

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başından geçen her şeyi yaşadım gördüm. Sana tavsiyem insanlardan bir şey beklememen intihar konusuna gelirsek kimsem yoktu sinirliydim kendimi jiletlediğim ve ilaçlarla intihar etmek istediğimi biliyorum. Sadece kendime zarar vermiş oldum. Babaannemi defnettim 2 hafta önce bence bir cenazeye katıl olayın vehametini anlarsın. O yüzden hiç kimseden yardım beklemeden hayata tutunman lazım. Ben bunun için çalışıyorum kimsem yok varsın olmasın. Saygılar.
bilgnlerin için çok uygulumayı başlarım

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
kimse benle ilgilenmiyor
kimse beni takmıyor
hayallerim suya düşüyor
Beni de kimse takmıyor beğenmiyor hiç kimsem yok büyük yanlızlık çekiyorum..

Senechaux

Kayıtlı Üye
Bir önerim var sana uygulayıp uygulamamak sana kalmış. En kötü durumdayken gidip kendime bir fotoğraf makinesi aldım 2-3 kuruşa, 3 ayda 9 şehir gezdim tek başıma. Fotoğraf sayfası oluşturdum. Çektiğim her şeyi attım.Yeni insanlarla karşılaştım çok ders çıkardım farklı yaşamları inceledim. Sakın! Eve kapanma.

Core

Kayıtlı Üye
Bu anlattıkların herkesin başına geliyor, bence bu arada kendini toparlayıp bu zorluklara göğüs germen gerekiyor.

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bir önerim var sana uygulayıp uygulamamak sana kalmış. En kötü durumdayken gidip kendime bir fotoğraf makinesi aldım 2-3 kuruşa, 3 ayda 9 şehir gezdim tek başıma. Fotoğraf sayfası oluşturdum. Çektiğim her şeyi attım.Yeni insanlarla karşılaştım çok ders çıkardım farklı yaşamları inceledim. Sakın! Eve kapanma.
evet bu iyi fikir müsait zamanımda uygularım çok saol

Sezoe01

Kayıtlı Üye
Benim de çok bi farkım yok şahsen. Üni kazandım okuyamadım eski kız arkadaşımla ayrıkdık ama arada sırada aklkma geliyo canımı sıkıyor başka birinden hoşlandım yüzüme bakmadı ailevi sorunlarım var intihar olmuyor. Ben de berbatım.

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Benim de çok bi farkım yok şahsen. Üni kazandım okuyamadım eski kız arkadaşımla ayrıkdık ama arada sırada aklkma geliyo canımı sıkıyor başka birinden hoşlandım yüzüme bakmadı ailevi sorunlarım var intihar olmuyor. Ben de berbatım.
ah be:(

cathrine

Kayıtlı Üye
Bu dünyaya hep isteklerimizin gerçekleşmesi için gelmedik...Arkadaşlar bu kadar karamsar olmayın...Hayatta olmanın tadını çıkarın...Siz hiç gelecekte neler olacağını merak etmiyor musunuz?Şansınız değişecek mi?Ufkunuzu açacak insanlarla karşılaşacak mısınız?Yeniden aşık olacak mısınız yoksa tek başınalığınızın da avantajlarını görecek misiniz?Hayatla sorunu olmayan yok,mutsuzsanız Osho'nun kitaplarını öneririm sizlere...En azından hayata yaklaşımınız değişir...Kimsenin hayatı dört dörtlük değildir,herkesin derdi kendine ama önemli olan yolda olmak ve ne olursa olsun tadını çıkarmak...Zorlukları aşmak,amacına,dileğine ulaşmaya çalışmak insanın ruhunda güzel pencereler açar...Hayat yamalarla,hatalarla,sorunlarla güzel...Hiç birimiz mükemmel değiliz,kendimizi olduğumuz gibi kabul edip hayatımıza devam edeceğiz...Müzik dinleyin,spor yapın,şehrinizde gitmediğiniz yerlere gidin,umut aşılayan insanlarla konuşun,boş verin kardeşlerim,dünyanın yükünü taşımayın...Hayat çok kolay olsa ne tadı var:))Ben de çok sorguluyorum ama bu merak beni hayata bağlıyor:))Hepinize sevgilerimi gönderiyorum...Hiç bir şeyimiz yoksa bakın bu platformda birbirimizden öğreneceklerimiz var:)