Müstakbel eşin suretini önceden görmek ister misiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
helal uygulama diye birşey yoktur. özgür iradeye müdehale ettiğiniz tüm ruhani çalışmalar büyüdür. vefkte bir büyüdür, tılsımda bir büyüdür. özgür iradeye müdahele olmayan konular ise şifai çalışmalar. kavram kargaşasına gerek yok.

azdaka

Kayıtlı Üye
acaba gerçekten böyle bir şey mümkün mü merak ettim doğrusu yapan arkadaşlar yaşadıklarını paylaşırlarsa memnun olurum :)

xtina

Banlı Kullanıcı
ben bunu denicem ama şunu anlayamadım mumumu ortadan 2 ye nasıl kesecez o halde ortadaki ipi hangi tarafta kalacak farzedelimki ipide 2 ye böldük yarım yarım mumları nasıl bardağın 2 tarafınada dikicez yani 2 tane çay tepsisinin içine biraz mum damlatıpta yapıştırıpta bardağın 2 tarafınadamı koyaca kbleye falan dönük olmamız gerekiyomu bardağın altında desen olmasada yanlarında var artık düz bardaklarda yok bizde var ama plastik cam karışımı biraz açıklayıcı olursanız sevinirim

aphosiss

Banlı Kullanıcı
mumumu ortadan 2 ye nasıl kesecez o halde ortadaki ipi hangi tarafta kalacak farzedelimki ipide 2 ye böldük yarım yarım mumları nasıl bardağın 2 tarafınada dikicez
acil kardeşim, cancağızım :) yeterince açıklayıcı aslında; mumu boydan değil; enine keserek iki yarım mum elde edeceksin... Bulursun sade bardak, her yerde var. Kolay gelsin...

arman

Kayıtlı Üye
bu işlemde nasıl bir mekanizma çalışıyor, uygulamayı yapıp doğrulayanlar var mı..

glayol

Kayıtlı Üye
merhaba ben de şöyle bir uygulama yaptım
gece yarısından sonra 2 rekat namaz kıldım
mülk süresini okumaya başladım
ELA YA'LEMU MEN HALAK VE HÜVEL LATIYFUL HABİR ayetini 2012 kez okudum
Mülk suresinin geri kalan kısmını okuyup
hiç konuşmadan sağ yanıma yattım

gece birçok rüya gördüm hatta düşmanlarımı bile gördüm rüyamda
sabah uyur uyanık bi haldeyken tam uyanmamıştım henüz, rüyamda istediğim şeyi göremedim diye geçti aklımda o halde
o an hiç tanımadığım birinin yüzünü gördüm ve uyandım

şimdi ben gördüm mü evleneceğim kişiyi yoksa beynimin bir oyunu mu bana?

eletan

Kayıtlı Üye
Bu geleceği ve kaderi bilmeye kalkışmak gibi birşey değil mi ? Geleceği ne büyüyle ne de cin,demon vb. vasıtasıyla görebiliriz.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Geleceği bilmek kısmı bakış açısına göre değişir. Yaşantımızda birçok yol ayrımından geçeriz, önümüzdeki birçok seçenekten birini seçmek durumundayızdır. Ve bu seçimler bizi bugün ki konumumuza getirir; şu anda neysek ve nerede isek bir yıl önce veya birkaç dakika önceki seçimlerimizden kaynaklıdır. Benim fikrime göre geleceği bilmek veya görmek de bu kısımda tartışılabilir; siz bir yol ayrımında önemli bir seçim yaptığınızda az çok ileride nasıl bir durumda olacağınızı tasvir edebilirsiniz. Nerede çalışacaksınız, hayatınızda hangi kisvedeki insanlar olacak, hangi şehirde yaşayacaksınız vs. gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Tabii bu örneklerde kendi içlerinde birçok seçenek barındırırlar. Bu uygulama veya buna benzer olanlarında bize gösterilen kısmı hangi yoldan gidersek nerede ne konumda olacağımızın bize gösterilmesidir. Çünkü her olay birbiri ardından gelen domino taşları misali dizilidir; tabii bu kısmı arada yine seçenekler ve yol ayrımları olmadan düşünürsek.

Peki seçimlerimizi belirlememizde etkili olan şey nedir? gibi bir soru sorarsak; seçimlerimizle kaderimizi biz mi seçeriz yoksa zaten önceden planlanmış kısmını yaşamak için seçimlerimiz mi yönetilir? sorusu akla benim için şunu getirir: Yaratıcı kutsal kitaplarında da belirttiği gibi herkese özgür bir irade vermişse ve bu özgür iradeyi kullanarak seçimlerimizi belirlemememizi istemişse geriye kalan soruları her birey kendi vermelidir diye düşünüyorum.

İyi forumlar...

Fehu

Kayıtlı Üye
Şunu yapayim dedim etrafta alyansini ödünç alacağım kimse yok. Buna rağmen aşka küsmedik işte