Musallat sonrası

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar

Ben 7-8 yıl musallatlı yaşadım daha doğrusu kendim bulaştım faydalarınıda gördüm zararlarınıda özellikle bana karşı döndüklerinde geçmişi boşverdim uzun olmasın diye ben şimdi 1-2 senedir bu varlıklardan kurtuldum fakat sanki ben ben değilim gibiyim eskiden yaptıklarımdan hoşlanmıyorum kılık kıyafetim değişti duygusal bir şey hissetmiyorum üzüntü mutluluk bildiğiniz ruh gibiyim tıpkı eski sevgilin seni cok üzdüğü halde özlersin ya bende öyleyim o varlıklara karşı gene hissiyat besliyorum bana neler yaptıklarını neler çektiklerimi bildiğim halde hemde. Bilmiyorum arkadaşlar bi tuhafım eski ben değilim gram neşe üzüntü bir şey hissetmiyorum bi fikriniz varmı ? bazı şeyleri özelde anlatabilirim.

angel85

Kayıtlı Üye
Bir kere ruhunuz kalbiniz başka kapılara açıldı, sanırım normal hayat size tek düze geliyor. Faydalarını da gördüm demişssiniz? Ne faydaları olabilir ki size zarar veren varlıkların? Akıl Huzuru her şeyden daha değerli İnanın kendinizi bu yönde telkin etmeye çalışın.
Merhaba dostlar

Ben 7-8 yıl musallatlı yaşadım daha doğrusu kendim bulaştım faydalarınıda gördüm zararlarınıda özellikle bana karşı döndüklerinde geçmişi boşverdim uzun olmasın diye ben şimdi 1-2 senedir bu varlıklardan kurtuldum fakat sanki ben ben değilim gibiyim eskiden yaptıklarımdan hoşlanmıyorum kılık kıyafetim değişti duygusal bir şey hissetmiyorum üzüntü mutluluk bildiğiniz ruh gibiyim tıpkı eski sevgilin seni cok üzdüğü halde özlersin ya bende öyleyim o varlıklara karşı gene hissiyat besliyorum bana neler yaptıklarını neler çektiklerimi bildiğim halde hemde. Bilmiyorum arkadaşlar bi tuhafım eski ben değilim gram neşe üzüntü bir şey hissetmiyorum bi fikriniz varmı ? bazı şeyleri özelde anlatabilirim.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bir kere ruhunuz kalbiniz başka kapılara açıldı, sanırım normal hayat size tek düze geliyor. Faydalarını da gördüm demişssiniz? Ne faydaları olabilir ki size zarar veren varlıkların? Akıl Huzuru her şeyden daha değerli İnanın kendinizi bu yönde telkin etmeye çalışın.

Valla hocam inanın normal insanın korktuğu bir şeyden korkmuyorum yani hiç bir şeye karşı bi duygum yok kapalı bi kutuyum mutlu olamıyorum hiç bir şey yok sabah kalkıp işe gidiyorum ama hayattan soğuk bi şekilde ne olacam bilmiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benimkileri sana göndereyim istersen :D Şaka bir yana kurtulduğuna sevin, alışkanlıklardan dolayıdır sadece.. bir yerde okumuştum bir araştırma yapılmış uzun yıllar hapiste kalan kişi çıkınca hapis hayatını özlermiş.. Olabilir bu duygu durumları, geçer zamanla iyiye alışmak daha kolay.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Boyutlar arası varlıkların en temel amacı "fiziki alemde yaşayan canlıların enerjilerinden beslenmektir." İnsanların ve diğer fiziki olarak görebildiğimiz, algılayabildiğimiz her canlının enerji kaynağı; öfke, sevgi, aşk, nefret, hüzün vb gibi duygulardır. Bu varlıklarla bazı anlaşmalar yapmanız sonucunda var olan tüm güdüleriniz ve hisleriniz ruhunuzdan alınmış olabilir.

Bilginize Saygılarımla.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Öncelikle değerli mesajlarınız için teşekkür ederim inanın bilmiyorum ne yapacağımı kendimden bile haz etmiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Öncelikle değerli mesajlarınız için teşekkür ederim inanın bilmiyorum ne yapacağımı kendimden bile haz etmiyorum.

Belki de onlarla alakalı değildir bu herkes her zaman mutlu olamıyor hayatı dolu dolu yaşamıyor, belki de onlardan kurtulma sürecinde beklentilerini fazla yüksek tuttun sonrası için. Spor yap, uykuna dikkat et, hobiler edin illaki hoşlanacağın bir şey çıkar.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Belki de onlarla alakalı değildir bu herkes her zaman mutlu olamıyor hayatı dolu dolu yaşamıyor, belki de onlardan kurtulma sürecinde beklentilerini fazla yüksek tuttun sonrası için. Spor yap, uykuna dikkat et, hobiler edin illaki hoşlanacağın bir şey çıkar.

Spor sevmem boş iş gelir bana beklentimi fazlada tutmadım sadece onlara hala ihtiyacım olduğunu düşünüyorum pek dua ile iş çözemem ben onlarla çözüyordum sevdiğim işi yapıyorum ondanda keyif almıyorum virüste umrumda değil düşünün artık :D Bilmiyorum valla hocam eski beni çok özlüyorum eski bende olamıyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Spor sevmem boş iş gelir bana beklentimi fazlada tutmadım sadece onlara hala ihtiyacım olduğunu düşünüyorum pek dua ile iş çözemem ben onlarla çözüyordum sevdiğim işi yapıyorum ondanda keyif almıyorum virüste umrumda değil düşünün artık :D Bilmiyorum valla hocam eski beni çok özlüyorum eski bende olamıyorum.

Spor yaparken endorfin ve serotonin (mutluluk hormonu) salgılanır, bu hızlı tempo yürüyüş yada koşu da olabilir. Bilemedim nedenini.. Belki de @OgrtmenLexor91 in bahsettiği gibi bir durum vardır.

angel85

Kayıtlı Üye
Onlarla çözüyordum işlerimi derken? Biraz daha örnek verir misiniz bu konu ile ilgili ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir ihtimal çakralarında sorun vardır kök çakra olabilir bir araştır istersen, kök çakra şifasında şaman davulu dinlemek etkili oluyor, hayata daha bağlı olunuyor kök çakra dengeli çalıştığında burda da çakralarla ilgili konular var onlara da bakabilirsin.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Spor yaparken endorfin ve serotonin (mutluluk hormonu) salgılanır, bu hızlı tempo yürüyüş yada koşu da olabilir. Bilemedim nedenini.. Belki de @OgrtmenLexor91 in bahsettiği gibi bir durum vardır.

Valla hocam bunları yapınca ben daha cok sinirleniyorum :D çakraları bi kontrol ediyim belki iyi gelir azda olsa.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Bence boyle hıssetmenız normal. Varlıklarla ilgili kısımları bılemem ama zaten normal hayatımız çoğumuzun böyle. İnsanlar mutsuz. Para yok yaptığınız işi sevmiyorsunuz gelecek vadeden duygular öldü. Dünya kötü bir yere dönüştü vs.

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Merhaba dostlar

Sinir sisteminde kalıtsal etkiler bırakılmış maalesef. Bu psikolojiden çıkmak zordur. Yanı sıra bazı "etken, uyarıcı" etkileri de olmuşsa çıkmak daha zor. Zor ama çaresi yok değil. Elbet vardır da umarım o çare bir gün denk gelir sayın @TheFurioso

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Sinir sisteminde kalıtsal etkiler bırakılmış maalesef. Bu psikolojiden çıkmak zordur. Yanı sıra bazı "etken, uyarıcı" etkileri de olmuşsa çıkmak daha zor. Zor ama çaresi yok değil. Elbet vardır da umarım o çare bir gün denk gelir sayın @TheFurioso

İnşallah kurtulurum hocam gerçekten zor bi yaşam sürüyorum.

ruelle

Kayıtlı Üye
musallat olayına kendim bulaştım demişsiniz tam anlamadım orasını. bilerek mi üzerinize çektiniz?