muhabbet vefki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ekli dosyayı görüntüle 6163

aşık etmek için vefk

Aşağıdaki vefki safran ve gül suyu ile hazırlanmış mürekkep ile yazın. İsimler yazan yere arapça olarak aşık etmek istediğiniz kişinin adını ve anne adını yazın. Kağıdı ters cevirin, bir daire çizin dairenin içine arapça olarak kendi isminizi ve anne isminizi yazın. Üçgen şeklinde katlayın, bal mumu ile kaplayın, yeşil bir bezle dikin ve göğsünüze yakın bir yerde taşıyın.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Cok güzel bir paylasim.Anladigim kadarile senden yana hazirlanmis olan bu güzel vefkin ortasina, isim yazan yere kizin ve annesinin ismini(soyadini degil)yaziyoruz ve bu Kağıdı ters cevirerek arkasina bir daire cizip icine ismimzi ve anne ismini yaziyoruz.Vefkin karelerinde yazan Harfler/rakamlar Arapcami ibranicemi? Senin deneyimlerin nedir etkili bir yönemmi´? Üstelik anlamdigim sey neden hep vefk uygulamasini gerceklestiren kisinin ve annesinin ismini yaziyoruz? Ama bence gercekten enteresan bir paylasimdir Urum.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Güzel bir yöntem gibi görünüyor. Teşekkürler paylaşım için.

fot

Kayıtlı Üye
Çok güzel anlatmış ve yazmışsın. Teşekkürler. Deneyeceğim.

fot

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın anlayıp kavramak için soruyorum. Benim yazdığımı düşünelim. Sevdiğim uzakta bile olsa bu vekfle bana aşık olabiliyor mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Mesafeyle ilgisi yoktur büyülerin, bir önemi yok nerde olduğunun.

crucifixion

Kayıtlı Üye
ASTRALMEDYUM ' Alıntı:
Cok güzel bir paylasim.Anladigim kadarile senden yana hazirlanmis olan bu güzel vefkin ortasina, isim yazan yere kizin ve annesinin ismini(soyadini degil)yaziyoruz ve bu Kağıdı ters cevirerek arkasina bir daire cizip icine ismimzi ve anne ismini yaziyoruz.Vefkin karelerinde yazan Harfler/rakamlar Arapcami ibranicemi? Senin deneyimlerin nedir etkili bir yönemmi´? Üstelik anlamdigim sey neden hep vefk uygulamasini gerceklestiren kisinin ve annesinin ismini yaziyoruz? Ama bence gercekten enteresan bir paylasimdir Urum.

Harfler Arapça.

zalim

Kayıtlı Üye
Çok sağol urum. Bunun okumasi falan var mı? Bir de hangi kareden başlanacak yazmaya? Acaba
gun saat falan var mı yoksa persembe gecesi yazsakda olur mu (cumasinin saatinde yani)?

cerkez07

Kayıtlı Üye
Urum eline sağlık. Bir sorum var. Bu vefk kare toplamları aynı çıkmıyor. Yoksa ben mi yanlış topluyorum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu o tür vefklerden toplam yada çıkarım söz konusu değil ve dikat edilirse vefkte sadece sayılar yok harflerde var. Bunlar isim vefki o ismin gücü için yapılıyor, ulvi hadim yada sulfi hadim yüklemesi olmadığı için kodlar yok.

Şaman

Kayıtlı Üye
İçinde El-Baduh esması olan bir vefk bu, her konuda kullanılan bir isimdir.
Kef harfi hava grubuna dahil bir harf, bereket ve sevgi çalışmalarında kullanılır. Vefk içinde hem harf hem sayı kullanıldığı için şehveti de duyguyu da çeker ve bu vefki satürn gecesi venüs saatinde yazmanızı öneririm çünkü içinde satürnün gücü de var(15 sayısından dolayı).

pirlepeli

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Bu vefki herkes kullanabilir mi? İsme göre dediniz yanlış anlamadıysam eger. Öyleyse bizim kullanacağımız isim degişik. O zamanda mı bu vefk işe yarar?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İsimler yazan yere sizin, onun ve anne isimleriniz yazılacak; vefkin üzerinde isimler yazan yere.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Güzel bir paylasim sayin Urumhamatahayil. Bu ara Huzur vefki, yani kisiye özel sevgi ve huzur kazandiran bir bildigin Vefk varsa ve sen onu burda bizimle paylasmak istersen, cok güzel olur. Örnegin''İmam Gazali Hazretlerinin" Vefki cok etkili oldugu söylenmektedir.

Simdiden Tesekürler..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sitedeki paylaştığım isim vefkleri İmam Gazali'ye aittir. Kişiye huzur veren konusunda huzur vefki diye özel olarak adlandırmış bir vefk yok. Daha sonradan bir yazar ya da çevirmen böyle biri isim vermişse bilemem. Ama psikolojik bazı buhranların çözülmesi için (hastalık değil sadece sıkıntı anlamında) sıkıntılardan kurtaran vefkler tabiki paylaşırım.

masumkedi

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaptım isimler yazan yere sadece onun ve annesinin adını arkayada daire çizerek benim ve annemin adını yazdım dediğiniz gibi katlayıp göğsümün üstüne koydum.Umarım doğru yapmışımdır ve işe yarar..^3 gün oldu hala telefonu açmıyor ama hayırlısı

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Tesekür ederiz sayin Urumhamatahayil. Bu ara senin favori vefkin yani etkisine bizat sahit oldugun ve kendince yararli buldugun vefk hangisidir? Mutlaka hepsi birbirinden kiymetlidir ama özelikle senin fikrini soruyorum.