Muhabbet celbi-3

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Bu vefk safran ve miski amberin gülsuyunda ezilmesiyle elde edilen mürekkeple temiz ve daha önce hiçbir amaç için kullanılmamış bir kağıda aynen yazılır. Arkasına isimleriniz ve anne isimleri eklenmelidir.. İsimler eklenmezse herkesin sevgisini kazanmak için kullanılır..

Bu işlemi yaptıktan sonra şu ayeti celileyi 1. gün 1001 defa diğer altı gece ise 145 defa okur ise o kimsenin gelmesinde etkili olur.

Allahümme ya camî ünnasi li yevmin lâ reybe fiyh icma beyni beyne keza binti keza fi kalbi bi celbi keza binti keza ya allah 3 defa ya camî 3defa

vefk budur

_kelebek_

Kayıtlı Üye
ayetteki binti kelimesini anlamadım yaptığımız kişi erkekse bin bayansa binti diye okumamız gerekir değilmi?

havvaana

Banlı Kullanıcı
buda cok etkili bir yöntem tek sorun vekfi calıştırmakta

zalim

Kayıtlı Üye
etkili bi yontemse okumalar yapildiginda calismasi gerekmez mi

akan

Kayıtlı Üye
Şİmdi burada yaptığımız kişi erkekse diyelimki atıyorum mehmet bin ayşegül yani ayşegül oğlu mehmet gibi okumamız gerekiyor değil mi? yanlış yapmayalım yani bin yada bnti gelen yere kişinin adı ve anne adı gelecek kişinin ve biizm adımız değil.Acil yanıt bekliyorum

Evet öğrendim murat bin aslı gibi olacakmış

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Arapca birseyler yazilims vefkin üzerine,kim bilir neler yaziyor?

PUNKY

Kayıtlı Üye
kelebek eline sağlık fakat bir şey sormak istiyorum bu vefki hazırladıktan sonra üzerimizdemi taşıyacağız yoksa bir yerde saklayacak mıyız?Birde başka bir muhabbet vefki ile birlikte kullanabilirmiyim yine kendi hazırladığım?

gulyabani

Kayıtlı Üye
ya bişeyi anlamadım; kağıdın arkasına yazılan isimler kendi anne ismimizle kendi ismimiz artı matlubun anne ismi ve matlubun ismi şeklinde mi olacak? bi de okunacak duanın sonunda ...binti keza ya allah 3 defa ya camî 3defa diye bitiyo. yani "ya allah" 3 defa, "ya cami" 3 defa olarak tekrar mı edilecek?

PUNKY

Kayıtlı Üye
bir şey daha dikkatimi çekti, siz arkasına isimler yazılacak demişsiniz ama zaten vefkin içerisinde yazan ayetlerde yani üstteki,soldaki ve altta en son ayette filan ile filan ve filan bin filen ile filan bin filan yazan yere isimlerin gelmesi gerekmiyormu?

elifce29x

Kayıtlı Üye
benimde bi sorum var birkaç vefki aynı anda üzerimizde taşıyabilirmiyiz karışırmı

SCARRED

Kayıtlı Üye
Bu vefk safran ve miski amberin gülsuyunda ezilmesiyle elde edilen mürekkeple temiz ve daha önce hiçbir amaç için kullanılmamış bir kağıda aynen yazılır. Arkasına isimleriniz ve anne isimleri eklenmelidir.. İsimler eklenmezse herkesin sevgisini kazanmak için kullanılır..

Bu işlemi yaptıktan sonra şu ayeti celileyi 1. gün 1001 defa diğer altı gece ise 145 defa okur ise o kimsenin gelmesinde etkili olur.

Allahümme ya camî ünnasi li yevmin lâ reybe fiyh icma beyni beyne keza binti keza fi kalbi bi celbi keza binti keza ya allah 3 defa ya camî 3defa

Ellerine sağlık Kelebek, ama birkaç sorum olacak:

1- Yukarıda alıntıladığım metnin bir ayet-i celile olduğundan emin misin? Bana bir niyet cümlesi gibi geldi.

2- Kişiye özel olmayan bir vefk için yönlendirilecek hadimler hangileridir?

3- Senin başlığından yola çıkarsak celb-i muhabbet uygulamalarında kullanılan herhangi bir ayet veya esmanın vefkinin arkasına isteyen ve istenenin bilgilerini yazmak işe yarayabilir. Doğru mu?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ellerine sağlık Kelebek, ama birkaç sorum olacak:

1- Yukarıda alıntıladığım metnin bir ayet-i celile olduğundan emin misin? Bana bir niyet cümlesi gibi geldi.

2- Kişiye özel olmayan bir vefk için yönlendirilecek hadimler hangileridir?

3- Senin başlığından yola çıkarsak celb-i muhabbet uygulamalarında kullanılan herhangi bir ayet veya esmanın vefkinin arkasına isteyen ve istenenin bilgilerini yazmak işe yarayabilir. Doğru mu?

Şİmdi benim gördüğüm kadarı ile zaten vefkin içinde filan bin filan kelimeleri geçiyor yani simleri vefkin içindeki o cümlelerin yerine yazmak lazım bu şekilde hazırlanmış bir vefkin arkasaına isim yazarsanız ne olur biliyor musunuz vefk çalışmaz.Nedenine gelince vefkin ön yüzünde filan bin filanın aşkını kalbini ben filan binti filana doğru çekiyorum yazıyor e şimdi buraya ismleri yazmayıp bu şekilde filan bin filan bırakırsak bu genel bir vefk olur kimin kime aşık lacağı belli değil, arkasına isimleri yazdığımızda ise ön tarafı zaten iismleri filan bin filan olarak bıraktığımız için ön yüzde yazan kelimeler geçerli olacaktır ve vefk yine çalışmayacaktır.İyisimi siz yapmadan önce bir bilene gösterip isimleri ona göre yerleştirin arkadaşlar...

hakan 54

Kayıtlı Üye
çok guzel hazırlamışsın ama bildigin gigi camii ismi şerifi 4 buyuk melek in ismiyle beraberdir onların isimlerinin baş harflerinden oluşmuştur vevkin etrafına sırasıyla onların isimleri yazılır altınada duası yazılır ama burda eksik daha sonra 1000 kere ya camii ismi okunur ve her 100 de 1 kere dua okunur bu işlem 7 gun surer 7. gun ilave olarak huddamın davetide okunur 181 kere ya mubdı ya muıd ilave onulur işlem tamam olur efendim selamlar

ceren1

Kayıtlı Üye
bu Camii isminin vefki. Camii bir araya getiren demek, eğer vefke matlup ve talib isimlerinin ebcedi kebir değeri eklenseydi kişisel olurdu. arkaya yazmak da neymiş :D ilk kez bu forumda duydum yani. kişisel yapınca rakamları baya değişir.

deniz arzu

Kayıtlı Üye
stede gezerken gördüm bi yorumda ben yapmak istiyorum.bu vefkte hep filan binti filan yazıyor.yani filan kızı filan filan ibni flan yazmıyor.(filan oğlu filan)nasıl oluyo bende anlamadım?

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
stede gezerken gördüm bi yorumda ben yapmak istiyorum.bu vefkte hep filan binti filan yazıyor.yani filan kızı filan filan ibni flan yazmıyor.(filan oğlu filan)nasıl oluyo bende anlamadım?

sana katiliyorum arkadasim. simdi bu tarifde, mesela benim sevgilim ahmet, fatma oglu ahmet mi yazilcak yoksa, (fatma oglu ahmet)=ahmet ibni fatma, ve kendi adimda mi yazilcak (ayse kizi ecrin)=ecrin binti ayse?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
fark yok kimin etkilenmesini istiyorsanız o kişin anne adı ve adını yazacaksanız

yazılmaşı şart değil ama erkekse etkilenecek ahmet ibni ayşe gibi

kız ise farma binti ayşe gibi yazılacak

ecrim

Kayıtlı Üye
arkadasım ıyı guzel hazırlamısın saolasında.bu vekfi napıyoruz onu yazmamıssın yani üzerimizdemi taşıycaz yoksa topragamı gomucez yoksa paspasın altınamı koycazzz bu konuda bılgı verırsen uygulamak ıstıyorum.cunku ben bundan 5 yıl once buna benzer bı vekf hazırlamıs kendı bahcemıze gommustum ıstedıgım kısıde bana asık olmustu ama kısa surmustu.o vekfı bulamadım bı daha bunu ona cok benzettım oyuzden soruyorum canım kardesım yardımcı olursan cok sevınırım kişinin kapı eşiğindeki paspasın altına koysak bişey olurmu tutarmı yani?? lütfen acil cvp beklıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tüm çalışmalar elementle buluşturlmak zorunda. toprağa atabilirisn yakabilirisn. suya atabilirisn. kağıda yazıp rüzgarın degeceği bir yere asabilirisn.

yine muhhabet büyüleri ilgili daha önce onlara kere söylediğimiz gibi. vucut üstünde taşınabilir. ama 3 gün 7 gün kadar sonra yine lementle buluşturulması gerekir.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
fark yok kimin etkilenmesini istiyorsanız o kişin anne adı ve adını yazacaksanız

yazılmaşı şart değil ama erkekse etkilenecek ahmet ibni ayşe gibi

kız ise farma binti ayşe gibi yazılacak

keza denılen yerlere kendı adımız ve onun adı gelmeyecek mı örnek wererek acıklayabılır mısn urum?