mesaj mı alıyorum

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Her insanın bir koruyucu meleği vardır ancak kişiyle olan iletişimi hepsinin farklıdır. İslam dinine göre koruyucu meleğinizi Ayet'el Kürsi okumanızın hemen ardından sessiz bir ortamda çağırabilirsiniz. Denemedim ancak deneyebilir ve sonucunu buradan paylaşabilirsiniz. İşe yaramaması durumunda 2 yöntem daha mevcut onları da yazarım size

Merhaba,

Her insanın bir koruyucu meleği vardır ancak kişiyle olan iletişimi hepsinin farklıdır. İslam dinine göre koruyucu meleğinizi Ayet'el Kürsi okumanızın hemen ardından sessiz bir ortamda çağırabilirsiniz. Denemedim ancak deneyebilir ve sonucunu buradan paylaşabilirsiniz. İşe yaramaması durumunda 2 yöntem daha mevcut onları da yazarım size.
Müslüman biri değilim zaten diğer iki yöntemi merak ediyorum ve ben de genellikle ben de bir şeyler hissetiğimde saatlerde görüyorum genellikle

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Müslüman biri değilim zaten diğer iki yöntemi merak ediyorum ve ben de genellikle ben de bir şeyler hissetiğimde saatlerde görüyorum genellikle
Merhaba,

Kızıl ay zamanında yerin gökyüzüne en yakın olduğu noktaya çıkmanız ve "Rey'yam-ül Nütta'hap-ünşah bal'in dami nipu sua" sözlerini tek nefeste 4 kere söylemeniz gerekiyor. Meleğiniz sizinle iletişime geçmeyi kabul ederse o an zamandan münezzeh olacaksınız ve kısa süreli de olsa algısal olarak farklı bir paralele geçeksiniz. Meleğinize sadece 2 soru sorabilirsiniz. Bizim zaman algımıza sadece 13 dakikanız olacak. Ancak paralel de ki zaman akışını bilemiyoruz tabii ki. Lakin dünya zamanına göre paralel matematiğince 5 saniyeye tekabül edecektir.

Saygılarımla.

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Kızıl ay zamanında yerin gökyüzüne en yakın olduğu noktaya çıkmanız ve "Rey'yam-ül Nütta'hap-ünşah bal'in dami nipu sua" sözlerini tek nefeste 4 kere söylemeniz gerekiyor. Meleğiniz sizinle iletişime geçmeyi kabul ederse o an zamandan münezzeh olacaksınız ve kısa süreli de olsa algısal olarak farklı bir paralele geçeksiniz. Meleğinize sadece 2 soru sorabilirsiniz. Bizim zaman algımıza sadece 13 dakikanız olacak. Ancak paralel de ki zaman akışını bilemiyoruz tabii ki. Lakin dünya zamanına göre paralel matematiğince 5 saniyeye tekabül edecektir.

Saygılarımla.
Teşekkür ederim :)

Kızıl ay zamanında deneyeceğim ve geri dönüş yapacağım.

Alex06

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Kızıl ay zamanında yerin gökyüzüne en yakın olduğu noktaya çıkmanız ve "Rey'yam-ül Nütta'hap-ünşah bal'in dami nipu sua" sözlerini tek nefeste 4 kere söylemeniz gerekiyor.
Tanım Everest e çıkması gerektiğini söylüyor. Şaka bir tarafa anlamı nedir bu sözlerin??? Ben anlamını bilmedigim hiç bir sözle çalışamıyorum. Sure kisiti var bir de onu nasıl ayarlayacagiz???

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Tanım Everest e çıkması gerektiğini söylüyor. Şaka bir tarafa anlamı nedir bu sözlerin??? Ben anlamını bilmedigim hiç bir sözle çalışamıyorum. Sure kisiti var bir de onu nasıl ayarlayacagiz???
Merhaba,

İlk Antik Mu diline aittir yazdığım sözler. Mu dilinin Aztekçe üzerinden çevrilmiş Maya kökenli sözlerdir. Anlamı; Düşen Yıldızım Oluşumu başlasın, Göksel imparatorluğun kapıları açılsın. Sebepsiz ve nedensiz olan herşey aydınlansın. Yardımın bizi onurlandırsın.

Saygılarımla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
ben de bir şeyler hissetiğimde saatlerde görüyorum genellikle
Bu şekilde aynalı sayılar olunca. Yani 1111 gibi ya da 2002 gibi portallar açılıyor. Diğer degisiyle perdenin incelmesi veya yırtılması.
Ve bız de o anda gerçekten mesaj almış oluyoruz. Ben bir ara geri yayın yapıyordum. Olması istediğim olayı imgeleyerek. Sonra bıraktım baz geçip. Şimdi hatırladım da. Oldu istediğim. Ben vaz geçip unuttum ve oldu. Bir daha deneyip bakmak gerekiyor, raslantı mı değil mi.

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Bu şekilde aynalı sayılar olunca. Yani 1111 gibi ya da 2002 gibi portallar açılıyor. Diğer degisiyle perdenin incelmesi veya yırtılması.
Ve bız de o anda gerçekten mesaj almış oluyoruz. Ben bir ara geri yayın yapıyordum. Olması istediğim olayı imgeleyerek. Sonra bıraktım baz geçip. Şimdi hatırladım da. Oldu istediğim. Ben vaz geçip unuttum ve oldu. Bir daha deneyip bakmak gerekiyor, raslantı mı değil mi.
Bunu hiç denememiştim.Dediğin şey mantıklı evet bir daha denk gelince ben de deneyeceğim