merhaba selamun aleyküm bir sorum olacaktı rüzgarlarla ilgili?

D

DAİMON

Videodaki adamın seside tipi de güven vermiyor. Üslubuna ve kullandığı kelimelere baktıgınızda ise kendini bir şey zannettiği ortada bayagı şey yani hükmeden vs... Şimdi böyle bir insanın Allah la işi olur mu? Gördügüm ve hissettigim kadarıyla olamaz.
Peki bu ne yapıyor, nasıl yapıyor ya da bir şey yapıyor mu?
Ya milleti kandırıyor yani sahtekar ya da kendi kandırılmış yani cinlerin yardımıyla artık ne karşılıgında anlaştıysa çünkü başka türlüsünü mümkün görmüyorum.
Enerjisel de degil çünkü minimum seviyede bir yoğunlaşma bile yok ortada laflarla sözlerle gözümüzü boyuyor. Bu kadar enaniyetle enerji bile buna boyun eğmez ya o da ayrı bir şey hahh :)

Soruyu soran arkadaş şevkini kırmak istemem ama sence normal mi bu istegin? Küçükken bir dediğin iki edilmemiş galiba?

Birde müslüman bir kimsenin böyle bir şey istemesi bana ayrıca garip geliyor.
İnsanoğlunun başına bela hep kendi istediginden gelir, Allah ın verdigine razı ol!
O istedigin görevi Allah, Mikail'e (as) tevdi etmiş.
Bak sana bir sır verecegim. Allah ın razı olacagı işleri yaparsan Allah hazinelerine seni muttali kılar. Yeter ki samimi ve sabırlı ol.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Azıcık ajitasyon yapayım...

Şimdi gece çıkıyorsun, böyle metruk bir yere gidiyorsun. Oralarda illa evsiz aç sefil yatan birileri vardır. Onlara bu arzunu isteğini söylüyorsun. Onlar sana haydar ile birlikte nasıl bunu yapabileceğini gösterecekler. Güven bana.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Video'nun takılınabilecek herhangi bir noktası bulunmuyor. Yüzük sendeyse güç sende denmesi, bir şeyleri başarıyormuşçasına gülünmesi zaten belirleyici unsurlar. Yani 3 kere belir diyip gölgeleri belirginleştirseniz ne olacak? Dünyada sorun kalmamış gibi her gün yeni şeyler görüyoruz. Size rüzgara hükmetme gücü verecek bir dua olduğunu sanmıyorum. Rüzgara farklı şekillerde etkide bulunabilir ancak bu yoğun çalışmalar sonucu gerçekleşebilir. Siz istediğiniz kadar inanmaya çalışın, çabasız aş doyurmaz. Birileri benim önüme getirsin dediğiniz sürece arayışınız sonlanmayacaktır.

hasan06

Kayıtlı Üye
merhaba ben rüzgara ve bulutlara hükmetmek istiyorum bunun için rüzgarave bulutlara latince ve arapça ve türkçe emredeceğim bir söz verirmisiniz? şöyle örnek : ey rüzgar serin ol ve hızlı es örnek2 : ey rüzgar sıcak ol ve yavaş es bunun gibi yardımcı olurmusunuz?
h ey allahım başka neler duyacaz

EkSen

Kayıtlı Üye
Absürt bir soru değil ama absürt bir istek senin ki...

“Süleymân’ın emrine de kasırga (gibi esen) rüzgârı verdik; onun emriyle içinde bereketler yarattığımız yere doğru eserdi. Biz her şeyi biliriz.” (el-Enbiyâ, 81)

fur7141

Kayıtlı Üye
yaw arkadaşlar ümit kesmeyin allah bir dua diye bir şey yaratmış bunu kullanalım diye sizin dediğiniz şöyle : bu işten ümidi kes yalansa yalan deyin??:mad:

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yaw arkadaşlar ümit kesmeyin allah bir dua diye bir şey yaratmış bunu kullanalım diye sizin dediğiniz şöyle : bu işten ümidi kes yalansa yalan deyin??:mad:
Arkadaşım tevekkül diye bir kavram var İslam dininde.
Bir iş sadece dua ile olmaz.
Sen tevekkül kuralına göre hareket edersen istediğin iş senin için hayırlısı ise sana Allah nasip eder zaten.
Kısaca Tevekkülün ne olduğunu yaziyim;
Sen elinden gelen her şeyi yaptıktan sonra istediğin için Allah'a dua etmen tevekküldür.
İnşaallah açıklayıcı olmuştur.

Seuta

Kayıtlı Üye
Buraya yazdiginiz görünen buz dağı misali gibi geldi bana umarım altından kalkabilirsiniz..

Ü

Üye silindi 56746

aslında ne kadar doğru demiş...

De ki: “Duanız olmasa, Rabbim size ne diye değer versin! Siz yalanladınız. Öyle ise azap yakanızı bırakmayacak.” (FURKÂN suresi 77. ayet)