meraklılara...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

solomon

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Öncelikle merhaba. Ben bir ablayla tanıştım bir tanıdığımız vasıtasıyla. Telefonla aradığım zaman çatır çutur söyledi içimdekileri ve %100 tuttu hepsi. Bu istatistiğe dayanarak da şunu sormak istiyorum: Benim bir dişi cinim varmış ve bana yazıyormuş (ki doğal olarak ben bir erkeğim :) ). Bu durumun artıları ve eksileri nelerdir? Bu durumda ne yapmalıyım ?
 

Voy

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Ocak 2009
Mesajlar
525
Tepkime puanı
50
Telefonla mı ilk konuştuğunuzda mı söyledi anlamadım?Birde şöyle birşey var bende karşımdakinin kafasından neler geçtiğini,ne hissetiğini neler yaşadığını karakterini söyleyebilirm ama cin var mı yok mu bilemem mesela.Yani birisinin hissettiklerini bilmesi herşeyi bilebilmesi demek değil bu alan çok geniş .Eğer öyle birşey varsa bunu bilen uzman tarafından bakım yapıldığı zaman öğrenebilirsiniz.Eğer var ise durumunda artıları var gibi gözüküyor olabilir ama eksileri ileride fazlasıyla olacaktır.İlk önce böyle bir durumun olup olmadığını güvenilir bir taraftan öğrenmeniz lazım.
 

solomon

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Ya sadece duygularımla ilgili değil; geçmiş-gelecek hakkında da bir takım şeyler söyledi ve %100 tuttu ve bunları daha sonra yaşadım. Bu konuda ona güvenim tam. Aramızdaki ilişki zaten basit bir bakımdan öteye geçti. Abla-kardeş gibi olduk. Ona sorduğum zaman boşver bu konuları dersine bak dedi. :D
 

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2009
Mesajlar
228
Tepkime puanı
3
Yaş
41
Egerki üzerindeki cin sana aşık olmuşsa evlenemezsin yani izin vermez,evlensende eşini kıskanır ve bir çok kötülük yapar seni rahat bırakmaz,eşini rahat bırakmaz eksileri bu benim bildiklerim ama tabiki birde artıları var onlar nelerdir bilmem.
 

starligth

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Şub 2010
Mesajlar
55
Tepkime puanı
1
Artılarından çok eksileri vardır. Eksileri zaten scorpion yazmış. Artılarına gelince onu kullanmayı öğrenirsen gelecekle ilgili çok da kesin olmasa da bazı bilgiler alabilirsin ama fazla da güvenmemek gerek. Bence en iyisi bunu bilebilecek bir kişiye danışmaktır.
 

solomon

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
şu artıları anlatabilecek kimse yok mu ya?
 

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ara 2008
Mesajlar
907
Tepkime puanı
56
Araştırırsanız, artıları da eksileri de öğrenirsiniz. Maalesef her bilgi hemen elde edilemiyor. Bir sürü şey paylaştık. Araştırın ve öğrenin.
 

solomon

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Ama bu olmadı ki şimdi. :) Siz doktora gidip derdinizi anlatığınızda aynı cevabı mı alıyorsunuz acaba? Üstelik gerçekten vakti çok az olan bir insanım ben, hani bari bilgiyi nerede bulacağımı söyleyin oraya gideyim. Sizi de rahatsız etmemiş olurum bundan sonra. Teşekkür ederim.
 

starligth

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Şub 2010
Mesajlar
55
Tepkime puanı
1
Ben artılarını yazmıştım. Sanırım gözünüzden kaçtı.
 

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ara 2008
Mesajlar
907
Tepkime puanı
56
ama bu olmadı ki şimdi :) siz doktora gidip derdinizi anlatıığınızda aynı cevabı mı alıyorsunuz acaba? üstelik gerçekten vakti çok az olan bi insanım ben, hanii bari bilgiyi nerde bulacağımı söyleyin oraya gideyim, size, de rahatsız etmemiş olurum bundan sonra.teşekkür ederim.
Ruhani varlıklar bölümünü inceleyin.
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,560
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu varlıklar eğer size aşık olmuşsa sizin yanınızda bulunan btün kıskandığı kişilere felaket getirir. Korkutur ve sizin etrafınızda kimsenin olmaması için çaba sarf eder. Yanlız bu varlıklar sevdiği kişinin zarar görmemesi içinde artı bir çaba sarf eder. Başınıza kötü birşey gelecekse bunun önüne geçebilir. Size kötülük düşünenlere hayatı zindanda edebilir. Ayrıca düzgün bir iletişim ile gelecek ve geçmişle ilgili bilgiler verebilir. Artısındna daha çok eksilerini düşünmek zorundasınız. Bu varlıkla anlaşmaya ve ondan faydalanma yoluna gidecek olursansenden illa ki bir bedel alır. Bu büyük bir bedel olma ihtimali oldukça büyüktür.
 

solomon

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Oo kötüymüş. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bir de ben bu konulara yatkınım galiba biraz. Yani arada açıp araştırıyorum, bunun bir zararı olabilir mi ki bana?
 

Mortho

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Haz 2009
Mesajlar
363
Tepkime puanı
33
Konum
Ankara
İş
Öğrenci
Araştırıp edindiğiniz bilgileri uygulamadıkça araştırmanın zararı olacağını düşünmüyorum.
 

hasansasa

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Şub 2011
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Normaldde Zarar Vermez Sizi Seviyor Sonuçta Ama dedikleri gibi evlenirsen zarar verir eşine
 

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ara 2008
Mesajlar
215
Tepkime puanı
20
Herkesin sizi etkisi altına almasına izin vermeyin öncelikle derim. Heveslere de kapılmayın. Her varlık kendi aleminde kendi yerinde güzeldir, iyidir diyorum. Siz kendi varlık aleminizde kalın diye önereceğim. Aklınıza sokmuş o ablanız bu işi pek de iyi etmemiş. Diğer arkadaşlar size gerekli verileri ileteceklerdir zaten.
Syg.
 

hazal10

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ocak 2011
Mesajlar
18
Tepkime puanı
2
Çok da iyi, artıları olan bir konu olduğunu söyleyemeyiz bunun. Çok ekstrem durumlar dışında sana fayda sağlayacak bir konu değil bu. Şöyle ki; ben eksilerinden kısaca bahsetmek gerekirse, odanda yalnız kaldığın zaman yada atıyorum duştayken kendini çok huzursuz hissedersin özellikle de bişeyin seni izlediğini sezmen sezgilerinin sinyalleri çok hafif bile olsa olasıdır, sezersin. Kadınlara karşı olan ilgin azalmaya başlar ve ilişki kuramazsın. İraden güçlüyse bile bedeninden bir sıkıntı çıkabilir ve bu sebeple kadınlarla olamayabilirsin. Kadınlara çirkin görünebilirsin kadınlar senden aniden soğuyuverebilir. Kısacası bir kadın cin sana musallat olduysa sen ikili ilişkiyi çok zor kurarsın. Herşeyi yenebilecek kadar büyük bir aşk olması gerek arada yani. Kaldı ki bir musallatın olduğunu düşünmüyorum, rahatlayabilirsin.
 

lost66

Banlı Kullanıcı
Katılım
21 Şub 2011
Mesajlar
220
Tepkime puanı
25
Kardeş öncelikle Geleceği ALLAH tan başka kimse bilemez! bu bir ikincisi tahminleri hisleri doğru olabilir abla dediğinin belki cinleri var belkide 6.hissi kuvvetli! bu iki eğer gerçekten sana aşık olan bir cin varsa eksisini söyleyim hiç bir kız arkadaşın olmaz! çünkü o cin onları senden uzak tutar! onları korkutur onlara zarar verir ! ve kafir bir cinse evlenmeye çocuk yapmaya zorlayabilir tabi bu senin kalbine bağlı korkak değilsen ve hiçbir şekilde ürperti felan yoksa sana bişey yapmaz ve seni kontrol etmez ip senin elinde ha mümin ise müslüman ise yani konuşarakda halledersin :) cidden ancak sonuçta cin bunu unutma ve bi tavsiye hergece yatarken sağ tarafa dön yat ve yönünün kıbleye gelmesine dikkat et ve ayetel kürsi oku Allah sana bir koruyucu melek gönderir ve sana sabaha kadar hiçbir varlık yaklaşamaz! zarar veremez ve bir dua daha ( Ellahu lâ ilâhe illâ hu)
*(her kim bu ayeti sabahleyin okursa akşama kadar şerrimizden kurtulur)
*(her kim bu ayeti akşamleyin okursa sabaha kadar şerrimizden kurtulur)
bu kısa dua da bir cinden alınmıştır sabah okursan akşama kadar sana zarar veremez yaklaşamaz ve akşam okursan yatarken sabaha kadar kardeş önce bu kısa duayı oku sonra ayetl kürsiyi!

ha ben arabistana 13 yaşında gittim ve çok şey yaşadım boyacıydım! kardeş cinle evli olanı bile gördüm ! hayatı normal çünkü eşi mümin! ve bişey daha cinlerin en büyük isteği yarı insan yarı cin bir çocuk bu çocuk anormal bir çocuk ta olabilir normal insan gibide ancak şunu unutma bir cin 3000 senede yaşar dahada fazla sen hayattayken yada öldükten sonra çocuk mümin olursa mümin cin padişahları çok güçlenir çünkü insarlar cinlerden üstündür! yarı insan yarı cinde düşün ilim öğrenirse o çocuk belkide kafir cinleri dize getirir ! bilinemez bu kendi gözlemlerimle elde ettiğim bi sonuç şuan 18 yaşındayım 13 yaşında arabistana gittim ve ordan boyacılığı bıraktım alim çırağı oldum yani ben öyle diyorum !cin çıkarmaya benide götürürdü! e tabi biraz deneyim elde ettim ! 5 sene az değil ! ve formda paylaşcam öyle bir olay geçtiki başımdan!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst