Melekleri gördüm...

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Eterik vucut dediginiz sey seffaf hafif parlaksı ic hacmi var gibi ama saydam gibi bi form mu? Hatta tarif etmeye calistigim profil fotonuzdakine benzer bicim denilebilir. Ben de oyle bi sey gordum. Iletisime gecmedik yerden 1m yukseklikte ucarken gordum. Ve sanirin yuvarlak kocaman gozleri vardi. Ama tamamen beyaz seffafimsi parlak boy olarakda yaklasik 1.70 falan var gibiydi, ama yuzu onde ayni kuş gibi ucuyordu. Daha sonra bir kac kez daha baskalariyla da gorduk. Asiri hizli hareket ediyor, isik hiziyla ayni denilebilir.

eterik

Kayıtlı Üye
Eterik vucut dediginiz sey seffaf hafif parlaksı ic hacmi var gibi ama saydam gibi bi form mu? Hatta tarif etmeye calistigim profil fotonuzdakine benzer bicim denilebilir. Ben de oyle bi sey gordum. Iletisime gecmedik yerden 1m yukseklikte ucarken gordum. Ve sanirin yuvarlak kocaman gozleri vardi. Ama tamamen beyaz seffafimsi parlak boy olarakda yaklasik 1.70 falan var gibiydi, ama yuzu onde ayni kuş gibi ucuyordu. Daha sonra bir kac kez daha baskalariyla da gorduk. Asiri hizli hareket ediyor, isik hiziyla ayni denilebilir.
Evet eterik vücut öyle birşey. Astralde balonlaşabilir insan formuna benzeyebilirde kimin hangi bilinç düzeyinde kullandığına bağlı. Ama normal gözle görmeniz mümkün değil benim bilgilerime göre, o yüzden başka birşeyde olabilir bilemiyor

eterik

Kayıtlı Üye
Keşke forumda düzenle olsa iki post oldu özür dilerim, eterik vücut diyorum çünkü insanlar buna ruh diyor. Ruh dediğimiz malzeme asıl benliğimiz portakal büyüklüğünde ve uzayda, eter boşluğunda plastik bir bebeğin içinde.. Öldüğünüz zaman eterik vücudunuz bedeninizden alınıp diriltme taşının yanına götürülünce o portakal kadar ruh kurtulup diriltme taşından çıkıp eterik vücudumuz ile bütünleşecek. Gri dediğiniz son halimize benzeyen eterik vücut o taşın verdiği enerji ile renklenip canlanamıza sebep olacak.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Evet eterik vücut öyle birşey. Astralde balonlaşabilir insan formuna benzeyebilirde kimin hangi bilinç düzeyinde kullandığına bağlı. Ama normal gözle görmeniz mümkün değil benim bilgilerime göre, o yüzden başka birşeyde olabilir bilemiyor
Simdi diger konunuzu okudumda sizi kovalayan bi grimsibuluttan bahsetmissiniz. Daha sonra gorduklerimizde grimsi buyuk bi bulut gorduk surekli bicim degistirip hizli hizli bi oraya bi buraya hareket ediyordu ve boyutu yaklasik olarak 200 m genisligide bi o kadar diyebilirim. Daha cok bir suru beyazimsi varliklar orada toplanmista beraberce hareket ediyolar gibiydi. Bunu izlerken 3 kisiydik.

eterik

Kayıtlı Üye
Simdi diger konunuzu okudumda sizi kovalayan bi grimsibuluttan bahsetmissiniz. Daha sonra gorduklerimizde grimsi buyuk bi bulut gorduk surekli bicim degistirip hizli hizli bi oraya bi buraya hareket ediyordu ve boyutu yaklasik olarak 200 m genisligide bi o kadar diyebilirim. Daha cok bir suru beyazimsi varliklar orada toplanmista beraberce hareket ediyolar gibiydi. Bunu izlerken 3 kisiydik.
Evet şeytan görmüşsünüz, hangi ortamda gördünüz bunu?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Hep ayni bi bolgede. Antik ormanlik bi alan her sene tatil icin giderdik Gordugumuz bolge ayni zamanda mezarlik 5 binden fazla asker olmus orada ama dusununce bastigimiz her toprakta bi beden gomulu aslinda.

• Beğendim
Tepkiler: Kut

eterik

Kayıtlı Üye
Hep ayni bi bolgede. Antik ormanlik bi alan her sene tatil icin giderdik Gordugumuz bolge ayni zamanda mezarlik 5 binden fazla asker olmus orada ama dusununce bastigimiz her toprakta bi beden gomulu aslinda.
Lütfen alınmayın, bu olaya yakın bir zaman herhangi bir kabahatiniz oldumu?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bi de pek kesfedilmemis bi yer, cok tenha sayili insanlar ziyaret eder orayi
Diger konunuzda bahsettiginiz seytanlarin alayci bi tavirda bicim degistirdiklerini yazmissiniz. O surecteyken ruyamda (Daha cok bilincaltim olabilir yinede bahsedeyim) o gordugumuz beyazimsi varligi goruyodum ve benimle alay ederek ruyami yonetiyordu ve ben ruyada oldugumun farkindaydim bi turlu uyanamiyodum kontrol beyazimsi karakterdeydi o bitti diyince uyaniyodum ve ruyam surekli degisiyordu ben her gerildigimde keyif aliyordu ruyamdaki beyazimsi karakter. Muhtemelen travma oldu farkli bir sey gordugum icin :)

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Lütfen alınmayın, bu olaya yakın bir zaman herhangi bir kabahatiniz oldumu?
Ben kendimi iyi insan olarak goruyorum. Olmadi aslinda en basta yanlisikla gorduk. Yani gormemizi istemiyorcasina bi hali vardi ve biz baska yone bakiyoken onumuzden gecip giderken yakaladik o gunden sonra cok sık gormeye basladik, o zamanda yine 3 kisiydik. (farkli kisiler vardi)

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Ben kendimi iyi insan olarak goruyorum. Olmadi aslinda en basta yanlisikla gorduk. Yani gormemizi istemiyorcasina bi hali vardi ve biz baska yone bakiyoken onumuzden gecip giderken yakaladik o gunden sonra cok sık gormeye basladik, o zamanda yine 3 kisiydik. (farkli kisiler vardi)
+ Ben yokken yine bizden birileri ayni bolgede birden fazla gormusler baya olay yasamislar korkmuslar yine o zamanda 3 kisilerdi. Yani dusununce tesaduf mu bilmem ama hep 3 kisiyken gorduk.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bu büyüklükte bir tane insanlarla kolay kolay uğraşmaz. Ama sizi kolayca öldürebilir, iki dakikalık heyecan uğruna hayatınızdan olursunuz kimse anlamaz bile.
Zarar verme niyetinde degil gibiydi cunku zarar verme istegi olsa cok kez firsati oldu ve cok yakinimdaydi sahsen ben hic korkmadim ama digerlerinden bi kaci konusunu bile acmak istemiyolar korkuyolar.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Nezaketiniz için teşekkür ederim. Çok uzun zamandır sır taşıyısıyım, onbeş seneden fazla oldu astral seyahat yapabiliyorum göz perdem yok, kulağım açık. Geçen haftaya kadar kimseye bir sır vermedim. Yakında öleceğim o yüzden bazı şeyleri anlatmaya karar verdim. Bu melekler gerçek melek efendim anlattıklarım tamamen doğru, bu sabah beni onlar uyandırdı. Kanatları yok, yeşil eterik vücut üzerine deri ve saç insan formuna sahipler. Yaşantıları insan gibi. Organik kanatları olan melekler de olduğunu söylediler defalarca hiç görmedim. Ama eterde bu kimselerden seviyece çok büyük, özellikleri başka meleker gördüm.
Şakamı bu 🙄

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Nezaketiniz için teşekkür ederim. Çok uzun zamandır sır taşıyısıyım, onbeş seneden fazla oldu astral seyahat yapabiliyorum göz perdem yok, kulağım açık. Geçen haftaya kadar kimseye bir sır vermedim. Yakında öleceğim o yüzden bazı şeyleri anlatmaya karar verdim. Bu melekler gerçek melek efendim anlattıklarım tamamen doğru, bu sabah beni onlar uyandırdı. Kanatları yok, yeşil eterik vücut üzerine deri ve saç insan formuna sahipler. Yaşantıları insan gibi. Organik kanatları olan melekler de olduğunu söylediler defalarca hiç görmedim. Ama eterde bu kimselerden seviyece çok büyük, özellikleri başka meleker gördüm.
Öleceğini meleğin mi söyledi sana?