Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Lviv, ben bişey anlamadim bu rakamlardan :banghead: 09:11 ne anlama geliyor?
0:Allah yanında
1:Düşüncelerini temiz tut yaratıyorsun
9:Yaşam amacinın üzerinde çalış!
(Ilahi olarak desteklendiğinin ,düşüncelerinin olumlu olması gerektiğinin çünkü hayata geçtiğinin ifadesi...9 ise zaten çok açık.:))

Cruella

Kayıtlı Üye
0:Allah yanında
1:Düşüncelerini temiz tut yaratıyorsun
9:Yaşam amacinın üzerinde çalış!
(Ilahi olarak desteklendiğinin ,düşüncelerinin olumlu olması gerektiğinin çünkü hayata geçtiğinin ifadesi...9 ise zaten çok açık.:))

Lviv :nopity: :nopity:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Peki bir gün içerisinde normalde hiç kullanmadığın veya günlük konusma diline dahil olmayan hatta çoğu zaman yabancı bir kelimeyi 4-5 defa duymak veya görmek birşey ifade ediyor mu?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Peki bir gün içerisinde normalde hiç kullanmadığın veya günlük konusma diline dahil olmayan hatta çoğu zaman yabancı bir kelimeyi 4-5 defa duymak veya görmek birşey ifade ediyor mu?
Evet evet ifade ediyor.Meleklerle ilgili kitaplardan okuduğum bildiğim kadarıyla; özellikle birşey senin gözüne sokuluyor ısrarla.Birden fazla kez tekrar ediyorsa sen görmezden geliyorsundur.Onlar ise senden ısrarcı "bunu gör"artık demeye çalışıyorlardır.Sana birşey anlatmaya çalışıyor Allah,melekler ya da evren..."Neyi bilmem gerek"diye sormayı deneyebilirsin.

Ori

Kayıtlı Üye
Valla bana hiçbirşey göstermesinler ben göreceğimi gördüm. Biraz kafa dinlemeliyim :)

Nunutte

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum.
Telefonum ekran kilitliyken kendi kendine ekran görüntüsü almış. Üç bildirim vardı. Bildirimler;
6 dakika önce,
3 dakika önce,
1 dakika önce, şeklindeydi. Ekran görüntüsünü ben almadığım için, ekranda normalde kilitli olduğu için bu sayılar kafama takıldı ve o görüntüyü hala silmiş değilim. Bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.:Angel_anim:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum.
Telefonum ekran kilitliyken kendi kendine ekran görüntüsü almış. Üç bildirim vardı. Bildirimler;
6 dakika önce,
3 dakika önce,
1 dakika önce, şeklindeydi. Ekran görüntüsünü ben almadığım için, ekranda normalde kilitli olduğu için bu sayılar kafama takıldı ve o görüntüyü hala silmiş değilim. Bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.:Angel_anim:
İlk akĺınıza düşendir doğru yanıt,ego işe karışmadan önce.O ilk an bağlantısı olduğu hissi içinizde var mıydı?Yoksa acabalardan,sorgulamalardan sonra mı bu fikir düştü aklınıza?Bunu keşfedin.Sorunun cevabı sizde.Bunu biz bilemeyiz.:)

Nunutte

Kayıtlı Üye
İlk akĺınıza düşendir doğru yanıt,ego işe karışmadan önce.O ilk an bağlantısı olduğu hissi içinizde var mıydı?Yoksa acabalardan,sorgulamalardan sonra mı bu fikir düştü aklınıza?Bunu keşfedin.Sorunun cevabı sizde.Bunu biz bilemeyiz.:)

İlk gördüğümde kafamda 01:03:2016 tarihi belirdi. Fakat o güne dair bir şey bilemediğim için bunla bağlantılı olabilir diye düşünmüştüm :)

Ashina

Kayıtlı Üye
Melekler neden direk karışımıza çıkıp vermek istedikleri mesajı/mesajları vermiyorlar? Numaralarla falan uğraşmak yerine direk bunu yapsalar daha kolay olurdu.

Sanırım bunun sebebi karşımıza bir meleğin çıkıp "birader bak başına şunlar gelecek hele dikkat et" diyememesidir. Farklı boyutta farklı formda göremediğimiz sadece deneyim yaşayanların bilgi aktardığı varlıklardan bahsediyoruz. Onun dışında nasıl uzaylılar gemiyle dünyaya inip tanışmak için sokağa çıkmıyor , uzaktan gözlem yapıp bazı noktalarda müdahalede bulunuyorsa melekler de aynı şekilde doğrudan temasta bulunamazlar. Bunu yaşadığın an tüm psikolojik ve ruhsal dengen altüst olur hayal etmesi bile inanılmaz. Şahsi görüşüm budur

gerçekçi.hayalperest

Kayıtlı Üye
İş
Super Hero
Bunu kaldırabileceğimi düşünüyorum. Çünkü hayatımda gerçekleșebilecek ilginç olaylara karşı hazır olduğuma inanıyorum. Ayrıca sonuçta karşıma çıkacak olan şey in cin değil bir melek. Keşke çıksa da karşıma dertlerimi anlatabilsem bir meleğe...

Ayrıca sayın Ashina melekler farklı bir boyutta yaşıyor olabilirler fakat bu durum bizim bulunduğumuz boyuta geçiş yapamayacakları anlamına gelmez.

Sonuç olarak bahsettiğim şey aslında iyi niyet. Yani neden melekler yardıma ihtiyacı olan insanlara direkt olarak yardım etmek yerine numaralarla uğraşıyorlar ki? Belki bu numaraların anlamalarını bilmeyen insanlar da vardır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İki gün önce rüyamda bir tanıdığımın bebeği oluyordu ve ismini firuze koyuyordum. Bebeğin ismini bir arabanın içinde, arka koltuğun sağ cam kenarında ön tarafa doğru bagırarak söylüyordum. Rüyamda bile sorgulamıstım ne biçim isim koydum başka isim mi bulamadm nereden çıktı bu diye :) O gün akşam gün batımında ne kadar harika bir manzara yakaladığımi düşünüp boş bir alan bulmaya çalıştım sonunda buldum ve fotoğraf çektim. Arkasından arabaya bindim, babam arabayı geri vitese almıştı ben de hiç normalde uğraşmam bir bakıp yol boş mu söyleyeyim dedim, döner dönmez karşımda bir tabela, 'firuze düğün salonu' :) Düğun salonunun önünden geçmişim ama arabanın içinde arka koltuğun sağ kenarında geriye dönerek onu gördüm. Sayı değil de bu kelimeler ve acayip acayip olaylar yaşıyorum. Genelde rüyalarımla birleşiyor. Ama hiçbir anlam veremiyorum maalesef

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bunu kaldırabileceğimi düşünüyorum. Çünkü hayatımda gerçekleșebilecek ilginç olaylara karşı hazır olduğuma inanıyorum. Ayrıca sonuçta karşıma çıkacak olan şey in cin değil bir melek. Keşke çıksa da karşıma dertlerimi anlatabilsem bir meleğe...

Ayrıca sayın Ashina melekler farklı bir boyutta yaşıyor olabilirler fakat bu durum bizim bulunduğumuz boyuta geçiş yapamayacakları anlamına gelmez.

Sonuç olarak bahsettiğim şey aslında iyi niyet. Yani neden melekler yardıma ihtiyacı olan insanlara direkt olarak yardım etmek yerine numaralarla uğraşıyorlar ki? Belki bu numaraların anlamalarını bilmeyen insanlar da vardır.
İyide meleğin sizin kafanızda tasarladığınız şekilde,her yerde aşinâ olduğumuz kanatlı sevimli varlık olarak size görüneceğini nerden biliyorsunuz?Bu konuda okuduğum kitaplardan birinde gerçek bir melekle biraraya gelen bir insanın yaşamına sağlıklı devam edemeyeceği yazılı.Öyle bir enerji ki siz veya ben bunu kaldıramıyoruz.Ben buna hazirım demek birşey ifade etmiyor.Gunlük hayattaki birşeye hazır olmak gibi birşey değil bu.Öyle güçlü bir maneviyat gerek.Meleklerin sembollerle iletişim kurmaları birazda kişinin farkındalığını artırmak,gözünü açmak amaçlıdır.Meleklerle ilgilenen herkes bu sayıların anlamlarını araştırır herhalde..O kadar da hazırcı olmayalım:).Günde 5 kere aynı sayıyı,aynı kelimeyi gören insan en azından google'a girsin o sayıyı ne çıkar diye.. Alaaddin'in sihirli lambasındaki cin o dediğiniz şekilde ,istediğiniz yardımı yapar ancak.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bir tanıdık anlatmıştı bana, kendisinin bir arkadaşı vahiy aldığını iddia ediyormuş, bildigin bir meleğin kendisine ilham getirdiğine inanıyormuş. Hakikaten de tuhaf olaylar yaşarmış. Bu kisinin sahip olduğu bir ekol var adını vermeyeceğim. Bu kişiye tanıdığım onun melek değil, farklı varlıklar olduğunu anlatıyormuş ama o ikna olmuyormuş. Kişi bir gün kadir gecesinde tanıdığımın ricası üzerine gerçek bir melek görmek için içtenlikle dua etmiş. Ve bingo. Adam bir ay komada yatmış.
Demem o ki gerçek bir meleği görmek kişide maddi manevi yıpranmalara sebep olabilir. Hatta ölebilirsiniz de. Gözlerinizdeki perdenin bir hikmeti var.