Mavi Dünya ve Tetrahedron

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
143
TETRAHEDRON NEDİR?
GrailPyramids.JPG


Yaşam ve yaradılış Druvalo' nun yaşam çiceği dediği mükkemmel geometrinin karşılığı olarak şekillenmiştir. Bir kar tanesi, bir virüs veya DNA mız mikroskop altında incelendiğinde altın oran dediğimiz matematik formule uygun olarak mükkemmel geometri karşılıklarını görebiliriz. Dünyamız, güneş sistemi ve evrenler mükkemmel geometrinin değişik görüntüleridir.

İnsan bedeni, görünen ve görünmeyen yönleri ile Tetrahedron şeklinin karşılığıdır. Tetrahon şeklinin içinde yapılan çalışmanın özü ; bedenin alt ve üst bilinç bağlantı kapılarını buldurmak, kendi varlığının tümü hakkında farkındalık oluşturmasını sağlamaktır.

Alt bilinç; Varlığın geçmiş yaşam deneyimleriyle elde ettiği bilgi ile dünyanın ve dünya üzerinde yaşayan varlıkların ortak bilinç alanıdır.

Üst bilinç ; Varlığın geçmiş, şimdi ve gelecek zamanları ile sınırlı olmayan, kök tohum olarak bağlantıda olmasına rağmen, kendisinin farkında olamadığı kozmik uzantılarıdır.

Tetrahedron nedir?

Tetrahedron, insan bedeninin altın oran karşılığı geometridir. Bu iç içe geçmiş iki eş kenar üçgen pramitden oluşmaktadır. Yıldız şeklinin 3 boyutlu görüntüsüdür. Bu yapı tam olarak bilindiğinde insan bedeni üzerindeki bilinen ve bilinmeyen çakralar tam olarak tesbit edilir. Kayıp olan alt ve üst bilinç kapıları nefes teknikleri ile ortaya çıkarılırak bağlantı kurmak mümkün olur.

tetrahedron_geometry.gif


MAVİ KOPYA VE TETRAHEDRON

Yaratılışın merkezi bir kaynağı vardır. Bazı insanlar bunu Işık olarak görür, diğerleri programların yaratıldığı bir simulasyon odası olarak görür. Matriks filmlerinde veya TV deki Holodeck filmlerinde ve Star Trek filmlerinde olduğu gibi.

Bu ışık kaynağı, ışığın 12 piramidine bölünür. Bunlar merkezi kaynak etrafında spirallenir ve bir Matriks Izgara Sistemi Örümcek Web Etkisi Kayıtlar Salonu Akaşik Kayıt Kollektif Bilinçlilik yaratır hangi terimi seçerseniz. Onlar bunu bir çok farklı frekansta yaratır bazıları fiziksel, bazıları da değil. Bu ışıklar bu kaynaktan yaratmaya asla son vermez yaratılan her bir öykü veya program içinde, modeller tekrar tekrar yinelenmelidir, çünkü bu şekilde yaratır

tetrahedron.jpg


Dünya, Sirius, Nibiru, Orion, Atlantis vs gibi fiziksel programların herhangi birini deneyimleyen ruhlar bunların hepsi eşzamanlı olarak işlerler (varolurlar) üçüncü boyutta kaldıkları sürece programın içindeki mevcut duyguların çoğunu deneyimler.

Program, üçüncü boyutun Elektromanyetik Enerjilerinin düşük frekanslı titreşimde olduğunu anlar. Bunlar daha yavaş hareket eder durgundur. Biz ağır yoğunluktan yapıldık, bundan dolayı, ruhlarımız daha hızlı iken ve daha yüksek titreşimlerde iken biz etrafta dolanamayız veya aynı anda iki yerde bulunamayız. İstediğiniz yerde anında olmaya karşıt olarak biz uzun mesafeleri katetmek için arabalara, trenlere ve uçaklara binmek zorundayız. Diğer taraftaki varlıkları düşünün. Onlar bulundukları yerden anında gitmeyi istedikleri yere gidebilirler. Bu ustalığa sahip olmak istemez miydiniz ?

İşte bu kavramı anlamanın başka bir yolu. Rüyalarınızı ve meditasyonlarınızı düşünün. Herhangi bir yere gidebilir ve herhangi bir şeyi yapabilirsiniz. Bir çok insan rüyasında uçtuğunu hatırlıyor, fiziksel formdan özgürleşme eksersizleri yaşıyor. Uyandığınız zaman fiziksel bedeninizin bilinçliliğine geri dönersiniz genelde rüyalarınızın çoğunu unutursunuz. Kendinizin fiziksel bedene geri düştüğünü hissederken, yavaşça uyanırsınız. Bu bizim 3 ncü Boyuta inmekte olan bilinçliliğimizdir. Bilinçliliğinizin bedeninize tam olarak dönmediğini hissettiğiniz günler vardır. Gerçekte bilinçliliğiniz asla tam olarak üçüncü boyutta değildir. Siz burada oturmuş bunu okurken, sadece bilinçliliğinizin bir tarafı buradadır. Sizin kalanınız başka deneyimlere sahip olmaktadır. Biz daha yüksek frekansa ilerlerken bu diğer bölümlerimizle birleşmeye başlıyoruz, daha çok deja vu oluyor boyutların arasını görüyoruz geçici anomaliler yaşıyoruz ve daha çok paranormal deneyimler yaşıyoruz.

Tek bir merkezi kaynaktan gelen ızgara programımız sonsuz şekilde tekrar tekrar yinelenen özel bir mavikopyayı izler. Yaratıcı bilinçlilik ışık kaynağı, Kutsal Geometri olarak adlandırılan aynı temel geometriye dayanan program üstüne program yaratır.

Biz üçüncü boyutta kutupluluk ızgarasında Elektromanyetik enerjilerde auralarımızda yaşarız. Bu programdaki her şey kutupsal zıtlıklar içerir. Biz iyi ve kötüye erkek ve kişiye iyi tanrılara ve kötü tanrılara sahibiz.Her şeyin bir zıttı var. İkiz Ruhlarımız bu dualitenin parçasıdır. Ruhumuzun diğer yüzleri kutupsal zıttımız üçüncü boyuta ait programa girmedi, bizi daha yüksek frekansta bekliyor.

Program ilginç bir emniyet korumasına sahip. Program, üçüncü boyutta ruhların, her şeyin bir oyun olduğunu unuttuğunu anlar. Program, üçüncü boyuttaki ruhlara, onların fiziksel bir deneyime sahip olan ruhlar olduklarını hatırlamalarına yardımcı olması için ipuçları bırakmak gerektiğini kavrar.

tetrahedron.jpeg


Program, ruhların uyanmasını ( aydınlanma ) ve bir programın sona ermekte olduğunu ve başka bir programın çimlendiğini hatırlamalarını sağlayan Arketipler ve Metaforlar yaratır. Ruhlar fiziksel bedenlerinden bilinçliliklerini çıkarır ve daha yüksek frekanslı formlara giderler. Siz, oturduğunuz yerden bu yazıyı okuyan kişiden daha fazlasısınız. Biz deneyim yapmak için bilinçlilik vasıtası ile üçüncü boyuta spirallenen ışık kaynağından yaratılmış bir ruh kıvılcımlarıyız.

Her ruh kendi tek eşsiz imzasına sahiptir parmak izi gibi. Diğer taraftaki ruh aynı imzaya sahiptir, ama artık fiziksel bedende değildir. Böylece, programlanmış realitemizde, tüm ruhlar için değişimin gerçekleşmekte olduğunu hatırlamamız için ızgaraların bize bilgi gönderme zamanı geliyor.

Bu iletişimin başlaması için öncelikle mavi kopyamızın ve kutsal geometrinin varlığından haberdar olmamız gerekiyor. Kutsal geometrinin bizim üzerimizdeki açılımı Tetrakahedrondur. Tetrahedron ve yıldız tetrahedron kozmik bedeni ve fizik bedeni sembolize ederler. Nefes teknikleri ile oluşturulacak konsantrasyonla tetrahedron üzerindeki enerji kavşakları izlendiğinde perdenin ötesine taşıyacak kapıların önünüzde açıldığını göreceksiniz. Programı çözmeye başladığınızda basit adımlarla ilgili anahtarlara sahip olacak ve o güne kadar farkına varamadığınız kapıları hissedip, açacaksınız.

Tetrahedron, kutsal geometrinin insan bedeni üzerindeki açılımıdır. Tetrahedron üzerindeki enerji trafiğini hissettiğinizde, kendi bedeniniz üzerinde aynı trafiğin söz konusu olduğunu anlarsınız. Üzerinizdeki çakraları tam olarak hissedersiniz ve bunu hissettiğinizde kesin olarak anlarsınızki daha onlar daha önce size söylenen veya sizin tahmin ettiğiniz yerlerde değildirler. Örneğin taç çakranız başınızın 10 cm yukarsında olduğu bilinir ki, terahedron çalışması yaparken bedeninizin altın oranı üzerinde yapılanan tetrahedronu hissettiğinizde gerçek anlamda tam noktayı bulmanız kolaylaşacaktır. Bedeninizin sol çaprazında 2m ilersinde baş hizasındaki 5 çakranızın izdüşümünü fark ettiğnizde ve bu noktaya yoğunlaştığınızda perdeyi araladığınızın farkına varacaksınız.

Tetrahedronla nefes farkındalığı çalışmamızda, tetrahedron iskeleti içinde bu farkındalıklığı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Mustafa kartal 
Üst