Maji ve Nazardan Korunmak İçin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,096
Tepkime puanı
4,968
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
BÜYÜNÜN ETKİSİNDEN KURTULMAK İÇİN

Büyüden kurtulmak için diğer hastalıklarda olduğu gibi sebeplere yapışmak lazımdır. Bunlardan bazıları şunlardır.Sabah-Akşam okunması gereken bazı sureler vardır onlar okunduğu zaman yapılan büyü sizi etgilemez MESALA: Sabah ve Akşam 7 Ayetel Kürsi 3 Felak 3 Nas sureleri okunması durumun da Allah’ın izniyle büyü sizi tutmaz tabii bunu devamlı yapmak lazım.En doğrusunu Allah bilir.Etrafınıza dikkat etmek insanların sizi kıskanmaması için çabalamak(Elinizden geldiğince) şüphelendiğiniz kişilerin verdiği yiyecekleri yememek.vs. devamlı Allah zikri ile meşgul olmak Allah zikri ile meşgul olan bir kalbe cin ve şeytan ulaşamaz.Orada tutunamaz “ AŞAĞIYA YAZDIĞIM USULLERDEN DURUMUNUZA UYGUN OLANLARI YADA YAPABİLECEKLERİNİZE EMİN OLDUĞUNUZ BİR ŞEKİLDE UYGULAYABİLİRSİNİZ.

-) Bir miktar suya Ayet-el Kürsi - İhlas-ı Şerif – Nas ve Felak surelerini okumalıdır.Büyü yapılan kimse bundan 3 yudum içmeli kalan su ile gusletmelidir.
-) Sedir ağacının yeşil yaprağından 7 adedi iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır.Üzerine Ayet-el Kürsi – İhlas-ı Şerif – Nas ve Felak sureleri okunur.Bu sudan 3 yudum içilir geri kalanla da üstüne su ilave edilerek gusledilir.
-) Üç kere salavatı şerife okumalı sonra 7 Fatiha – 7 Ayet-el Kürsi – 7 Kafirun suresi – 7 İhlas-ı şerif – 7 Felak – 7 Nas sureleri okuyup kendi üzerine veya ve hastanın üzerine üflemelidir( Bunu evinizde de yapabilirsiniz)Bu yazmış olduklarımı tekrar okuyup hastanın odasına yatağına evin her yerine üflemelidir İnşaallahü Teala büyüden kurtulur.
-) 7 Fatiha suresi – 7 Ayet-el Kürsi – 7 Kafirun suresi - 7 İhlas suresi - 7 Felak
- Nas sureleri okunup hasta olana üflenirse bütün afetler dertler için ve sihir-nazar için iyi gelir.Tuz üzerine okunup suda eritilerek içmek şeklinde de olur.
-) Bir kimse sabah Akşam “Bakara suresinin başından 4 ayet ve Ayet-el Kürsi ile Ayet-el Kürsiden sonraki iki ayeti ve Bakara suresinin sonundaki 3 ayeti okursa evine şeytan giremez.Mecnunun delinin üzerine okunursa iyi olur. “SİLSİLE-İ ALİYYE”
-) 25 Kere Estağfirullah denir.Sonuncusunda ve etübü ileyh’e kadar okunur.Sonra 11 Kere İhlas – 7 Kere Fatiha-ı şerife – 33 Kere “ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED” Okuyup sevabı Peygamber Efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ruhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük alimlerin isimlerini söyleyip bu büyüklerin ruhlarına hediye edilir.Bunların hürmetine şifa vermesi için Allahü Tealaya dua edilir.Her sabah-akşam böyle dua edilir.

-) “AYAT-I HIRZ-I OKUMALIDIR…” Ayat-ı Hıfz Şu Sure ve Ayetlerdir “……

1- Fatiha suresi-Bakara 1-2-3-4-5 ve 163-164 ve 255-256-257- ve 285-286 – Al-i İmran – 18-19 ayetten sadece “İNNEDDİNE İNDELLAH-İL İSLAM” kısmı Al-i İmran 26-27 Al-i İmran 154 – En’am 17 – A’raf 54-55-56 – Tevbe 51 Tevbe 128-129 – Yunus 107 – Hud 56 – İbrahim 12 – İsra 43 – İsra 110-111 – Mü’minun 116-117-118 – Ankebut 60 – Rum 17-18 – Fatir 2 – Yasin 83 – Saffat 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 – Saffat 180-181-182 – Feth 27-28-29 – Rahman 33-34-35-36 – Hadid 1-2-3-4-5 – Haşr 21-22-23-24 – Cin 1-2-3-4-5-6 – Buruç 20-21-22 İhlas – Felak – Nas suresi.

Abdest alınıp 7 İstiğfar ve 11 salavat okunup hastanın sıhhatine niyet ederek güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra günde iki defa hasta üzerine okunmalı(Her ayet okunduktan sonra hastaya üfürülmelidir) şifa buluncaya kadar (Kırk gün kadar) devam etmeli Her okuma bittikten sonra sevabı Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buhari-Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbani hazretlerinin ruhuna hediye edilmelidir.Bir nüsha da yazılıp hastaya yanında taşıttırılırsa hastayı sihirden-büyüden-nazar deymesinden korumuş olur.Muradı hasıl olurTesir etmesi için.

Peygamber Aleyhisselamın üç türlü ilaç kullandığı bildirilmiştir.Kur’an-ı Kerim veya dua okurdu.Fen ile bulunan ilaçları kullanırdı.Her ikisini karışık da kullanırdı (Mevahib) Kur-an –ı Kerimin ve dua-nın tesir etmesi için bazı şartların ğözetilmesi lazımdır.Okuyanın veya yazanın ve hastanın buna inanması-hastanın Zararlı olan gıdalardan şüpheli ilaçlardan pehiz etmesi-sıcaktan ve soğuktan sakınması lazımdır.Okuyan kimsenin İ’tikadinin bozuk olmaması haram işlemekten kul hakkından sakınması haram ve habis şey yiyip içmemesi gerekir.

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: Allah’ı unutarak gafletle edinilen dua kabul olunmaz (Tirmizi) Dua bazı ilaçlar gibidir Allahü Teala dilerse tesir eder yani tesirini Allahü tealanın verdiğine inanmalıdır.Bir diğer hadis-i şerfte de şöyle buyurulmakta Dert ve bela gelince Hz Yunus’un duasını okusun Allahü Teala o okuyanı muhakkak kurtarır.

DUA ŞUDUR : “ LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ-ZALİMİN “ ( Hakim) (“ LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAH “ DA OKUMAK 99 DERDE DEVADIR.BUNLARIN EN HAFİFİ SIKINTIDIR.) - HAKİM- “ ALLAH İSTİĞFARA DEVAM EDENİ HER SIKINTIDAN HER DERTDEN KURTARIR UMMADIĞI YERDEN RIZIKLANDIRIR.
 

akan

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Eki 2008
Mesajlar
74
Tepkime puanı
2
Peki başka birine yapılan büyüyü nasıl ortadan akldırırız yani görüşme ve içirme şansımız yoksa? Resmine okusam işe yarar mı?
 

sdbr

Banlı Kullanıcı
Katılım
22 Haz 2008
Mesajlar
256
Tepkime puanı
2
bak büyünün etkisiz hale getirmek için 41 nas 41 felak okunur başta niyet et işte yapılan büyünün bozulması için vs çok kolay bir yöntem ben dene derim
 

akan

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Eki 2008
Mesajlar
74
Tepkime puanı
2
Çok teşekkür ederim deneyeceğim hatta 7 gün okuyacağım peki bu yedirme ile yapılan büyülerdede etkili midir?
 

sdbr

Banlı Kullanıcı
Katılım
22 Haz 2008
Mesajlar
256
Tepkime puanı
2
evet ne büyüsü olursa olsun her büyüyü bozar
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
Sanırım önce 41 Felak sonra 41 Nas okunacak, Kuran sırasına göre yani.
 

crowley

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
223
Tepkime puanı
27
Yaş
41
İş
kulluk
Sanırım önce 41 Felak sonra 41 Nas okunacak, Kuran sırasına göre yani. Birisi için okudum inşallah bozulur, normalde bozulmayacak çok kuvvetli bir büyü yapılmış.

büyü bozmamak için öne büyünün nasıl yapıldığınıda bilemk gerekir bu bize bir ip ucu verir bu konuda çok uzman değilim ama böyle urum daha bilgili bu konularda ona sormak lazım
 

sdbr

Banlı Kullanıcı
Katılım
22 Haz 2008
Mesajlar
256
Tepkime puanı
2
h.z.muhammed (s.a.v.)e büyü yapıldığında nas ve felak surelerini kullanarak bozmuştu büyüyü bir uygulama daha var denemedim ama abdesli bir şekilde uyumadan önce kevser suresini oku yat rüyada büyünün yerini görürsün:D
 

crowley

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
223
Tepkime puanı
27
Yaş
41
İş
kulluk
e o tabikide h.z.muhammed (s.a.v.) ve bi dilemesiyle mucizeler yaratabilir
(((mesela ismini hatırlamıyorum ama bir sufi 3 ihlas 1 fatiha okuarak topraktan altın yapmış mesela, rivayetlere göre böyle )))
bu biraz manevi güçle alakalı bir konu;)
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
Benimki biraz karışık bir durum esasında.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,096
Tepkime puanı
4,968
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu tür büyüler bir iki dua okuyarak çözülmüyor malesef ya varlıkları kullanarak çıkarma denilen işlmem yapılacak yada her büyünün kendisine göre ne gerekiyorsa o şekilde bozulacak. büyü yapılan kişi rıza gösterme durmu olmadığı için çok çaba sarf etmek gerekiyor. birde bu kadar çaba gösterdiklerine göre büyü yapılmaya devam edecek birde koruma yaptırmak lazım ve o kişin bu koruma yakınında olması lazım
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
Bildiğim kadarıyla büyücünün görevlendirdiği cinin öldürülmesi gerekiyormuş ancak, ama o zaman da onun yakınları intikamını alırmış.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,096
Tepkime puanı
4,968
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cin öldürelecek diye bir şart uzaklaştıraladabilinir. musatlat olma durumu büyüyü bozana aittir zaten oda kendini korumyı bilir. sizin için bir tehlike unsuru olmaz. büyülerin etkisi kendiğindne gecse bile bazen silinmiyor daha tuaf oluyor 20 yıl süret etki durumu söz konusu olabiliyor. kişi aşk büyüsünden kurtulsa bile negatif etksinden kurtulamayabiliyor. korumaların toprak yada su ile buluşturlması pek tavsiye dilmez. iyi gizlnemiş bir hediye içine konması daha uygun olur eğer boynunda taşıma şansı yoksa
 

hira

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Eki 2008
Mesajlar
182
Tepkime puanı
6
Kendimde büyü olduğunu nasıl anlayabilirim?
 

forgetfull

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Kas 2008
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
benım ıcın kısmet baglama buyusu yapıldıg soyledıler bu yuzden hep sevgılelıerımle bellı bı duzeye gelınce kopuyo bı nden yokken bu nedenleymıs bunu nasıl cözebılırım bana yardımcı olabıecek bırı var mı
 

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ara 2008
Mesajlar
215
Tepkime puanı
20
Mekanlardaki negatif enerjiyi temizlemeye yardımcı olmak için;
  1. Kuşdili=Biberiye yapraklarından mekanda tütsü gibi yakabilirsiniz. Dumanını mekanın tüm köşelerine yayabilirsiniz. Mekanda bulunan daha eski negatif enerjilerin temizlenmesine yardımcı olur.
  2. Yukarıdaki işlemi adaçayı ile de yapabilirsiniz. Daha yakın tarihli negatif enerjilerin temzilenmesine yardımcı olur.
Zaman zaman bu iki işlemi uygularsanız faydasını göreceksiniz.

Bulunduğumuz mekanlarda bizden önce de biz oradayken de negatif enerji birikebilir. Hatta bu yıllarca yıllarca öncesinden bile gelebilir. Bazı mekanlarda binlerce yıl öncesinden enerji birikebilir. Örneğin meydan muharebelerinin yapıldığı alanlarda binleerce yıl öncesinden bile enerjiler birikebilir. Neyse. Sizin bulunduğunuz mekanda bu nasıl olabilir? Yeni bir ev aldınız diyelim ama ilk sahibi siz değilsiniz ve eski sahipleri ve onların orada yaşadıkları hakkında hiçbir bilginiz yok. Çok şiddetli tarttışmalar yaşanmış olabilir, üzücü, kırıcı sonuçlar doğuracak olaylar o mekanda yaşanmış olabilir. Bu durumda o mekanda ya da o evdeki herhangi bir odada bir negatif enerji birikmiş olabilir bu durumda. Ve bu negatif enerjiler fazla birikmiş ise sizi etkilerler bunu unutmayınız. Ve astral planda benzer benzeri çeker. O nedenle yeni bir ev, iş yeri vs. aldığınız zamanda bu işlemleri uygulayabilirsiniz. Geleneksel olarak yeni evlere çörekotu atılır zaten. O da yine aynı etki içindir. Diyelim evde şiddetli kırıcı bir tartışma yaşandı bu olayın arkasından bu işlemleri uygulamanız o negatif enerji etkisini yok etmek için iyidir ve birikmeye engel olur en azından.

- Bunlardan ayrı olarak imgeleme yoluyla büyük beyaz bir enerji topu imgeleyin. Bunu öyle hayal edin ki gerçek olsun ve bu topu mekanın tam ortasında patlatın ve ya bu beyaz enerjiyi tüm köşe bucağına yayın.
- Bunu şu şekilde de yapabilirsiniz: Mekanın ortasında ayakta durun Burundan karnınızı diyaframınızı dolduracak şekilde deeriiiiinnnn nefes alın. Gözlerinizi kapatın bu enerji baybını önlemek içindir. İnsanda enerji çıkışı gözlerden, ellerden, ayaklardan olur genelde. Tüm oksijenin tüm hücrelerinize işlediğini varsayın ve sonrasında karnınızı yavaş yavaş içinize çekerek nefesinizi ağzınızdan verin. İçinizdeki tüm nefesinizi verin öyle bir şey ki nefes almak sizin için bir gerçek ihtiyaç olsun. Ama bu yaparken kendinizi kasmayın, zorla nefessiz kalmayın. Yumuşak ama aynı zamanda kendinizden emin bir istikrar olsun. Nefesinizi 7 nefes alış, 7 nefes veriş şeklinde senkronize edebilirsiniz. İlk başlarda bu zor gibi gelebilir. Nefesi ağzınızdan vermek yerine ağzınız kapalı olacak şekilde sanki su altında şnorkelden nefes alıp veriyormuş gibi ses çıkararak boğazınızdan hııııı ya da haaaa şeklinde nefese verin. Sualtı belgeseli izlediyseniz dalgıçların çıkardığı sualtı nefes sesinin kulağınıza gelişini düşünün. O ses gibi bir ses çıkacak. Nefes alış veriş senkronizasyonu kavrayabilmek adına önce bir iki deneme yapın.
Nefes alıp verirken kuşların kanat çırpması gibi kollarınızı yanlarda yukarı aşağı değilde yanlardan avuç içleriniz göğsünüzün önünde (kalp ve göbek arasında bir bölgede diyeyim) ellerinizin arasında enerjiyi hissedene kadar kollarınızı açıp kapayın. Bazan göğsünüzün önünde ellerinizin arasındaki enerjiyi yuvarlayın sanki yuvarlak bir küreyi avucunuzda döndürüyormuş gibi. Bu sırada bu enerji topunu beyaz imgeleyin ve en son bu enerji topunu avuçlarınızın arasında tutun ve mekanın ortasında mekanın her yerine yayılacak şekilde size ne getirmesini istiyorsanız onu düşünerek serbest bırakın. Yani bu evimize huzur getirsin deyip bir enerji topu yaratabilirsiniz. Bu bolluk getirsin, bu bereket getirsin diye farklı enerji topları yaratarak evinize ya da mekanınıza bırakabilirsiniz. Sevgi topu yaratabilirsiniz. Kendiniz için sağlık enerjisi topu yaratıp kendi başınızdan aşağıya doğru beyaz ışık ile bırakabilirsiniz. Koruma ve korunma amaçlı enerji topu yaratabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
uzun oldu ama şematik olarak olmadığı için. Adımlamaya çalıştım.
 

miracles

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Nis 2010
Mesajlar
68
Tepkime puanı
5
bir arkadaşım kendisne büyü yapıldığını düşünüyor. Yıllardır uyku uyuyamıyor ve tıbbi bir sebep yok. Bakım yaptırdık. Söylenen büyüler şunlar.
Bağırsak büyüsü: ıslak bağırsak içine sabunlu su koyulmuş ara ara bağlanmış
saç büyüsü
yedirme
bağlama ve aşk büyüsü
iç çamaşırına yapılıp toprağa gömülmüş çeke çeke ölsün diye.
Bunlar bana biraz abartılı geldi. Bilginiz var mı nasıl bozulur.Bahsettiğiniz dualar yeterli olur mu. Başkası uzaktan bozabilir mi.
yardımcı olursanız sevinirim.
 

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
bir arkadaşım kendisne büyü yapıldığını düşünüyor. Yıllardır uyku uyuyamıyor ve tıbbi bir sebep yok. Bakım yaptırdık. Söylenen büyüler şunlar.
Bağırsak büyüsü: ıslak bağırsak içine sabunlu su koyulmuş ara ara bağlanmış
saç büyüsü
yedirme
bağlama ve aşk büyüsü
iç çamaşırına yapılıp toprağa gömülmüş çeke çeke ölsün diye.
Bunlar bana biraz abartılı geldi. Bilginiz var mı nasıl bozulur.Bahsettiğiniz dualar yeterli olur mu. Başkası uzaktan bozabilir mi.
yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı büyüler okumalarla bozulamaz.. Uzaktan bozma işlemi çok zor ve ugraş isteyen bir iştir ama imkansız degildir...
 

lasrocas

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Haz 2010
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
büyü yapıldığı düşünülen kişi Ataist'se hiç bir dua fayda etmiyor,çünkü inanmıyor..
ne yapsak bilemedik..
 
Üst