lütfen yardım edin .. !

subzero31

Banlı Kullanıcı
:D :D aynen öyle :) fakat karşıdaki kişi duygusal ve merhametliyse işe yarıyor, Her insanın zayıf bir yönü mutlaka vardır ;) buna dikkat etmek lazım.
aynen öyle tsk ederm ilgin için bide bisey sorcam jupiterin günü saati nedir arastırdım ama persembe günü saati bulamadım bilgin varmı ablacım

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
bilmeden konusma istersen hiçbirseyi ne biliyon bnde belkim annemi kaybettim yada babam yok ne biliosun neler cektigimi heme ndugusala vurup yazıklar olsun diorsun bn hayata o kızla baglandım kaybetmek istemiom bnmde kimsem yok onunda

Nasil bir üslup bu??Siz arkadasimiza ters davranacaginiza,Türkcenizi düzeltin lütfen.Üstelik bu sayfada her yardim isteyene seve seve yardim ediliyor.Yalniz siz güzin ablanin 3.cü sayfasi ile karistirdiniz galiba??

barçalı

Kayıtlı Üye
haklsınız arkadaşlar kendime geldim biraz haklısınız dogru geri dönerse döner dönmesse kader der gecerim tsk ederm bilgileriniz için biraz kendimi topladım umarımda unuturum şimdi böyle yazıom ama içim neler dior
Yapabileceğin en doğru şey zamana bırakmak arama sorma sakın mesaj atma o insan biraz düşünsün kafasanı toplasın biraz seni özlesin eğer rahat bırakırsan o kişi mutlaka güzel anılar uğruna tekrar size döner yok arayıp dakik başı mesajlar atarsanızda o insan sizden nefret eder döneceği varsa da dönmez soğukkanlı ol ayrılığı kabul ettiğini ona belli et o da anlasın sende bittiğini biraz da o düşünsün bunları yapmazsan herşey birbirine girer kız hattını değiştir daha da ileri gidip tehdit etmeye kalkarsanda seni şikayet eder herşey daha berbat hal olur büyü yaptıracam dersen olacakları da anlatayım netten bulduğun medyumları ararsın onlar sana geri döndürme büyüsü yapacağız 2 bin TL getir malzemeler çok pahalı deyip seni kandırmaya çalışırlar ya sana arapça bile olmayan adı vefk diye yazı verir paranı alır birde bazıları utanmadan süre bile verir 7 gün içinde dönecek diye sakın bunlara inanıp da iş yapma senin bu durumda yapabileceğin en güzel şey açıp ellerini ALLAH'a içten dua etmek ve beklemek tekrar geçmiş olsun bu zamana kadar yaşanmış güzel anılarını unutmada şu sıralar pek aklına getirme bu yara biraz kabuk bağlayana kadar ;)

subzero31

Banlı Kullanıcı
Yapabileceğin en doğru şey zamana bırakmak arama sorma sakın mesaj atma o insan biraz düşünsün kafasanı toplasın biraz seni özlesin eğer rahat bırakırsan o kişi mutlaka güzel anılar uğruna tekrar size döner yok arayıp dakik başı mesajlar atarsanızda o insan sizden nefret eder döneceği varsa da dönmez soğukkanlı ol ayrılığı kabul ettiğini ona belli et o da anlasın sende bittiğini biraz da o düşünsün bunları yapmazsan herşey birbirine girer kız hattını değiştir daha da ileri gidip tehdit etmeye kalkarsanda seni şikayet eder herşey daha berbat hal olur büyü yaptıracam dersen olacakları da anlatayım netten bulduğun medyumları ararsın onlar sana geri döndürme büyüsü yapacağız 2 bin TL getir malzemeler çok pahalı deyip seni kandırmaya çalışırlar ya sana arapça bile olmayan adı vefk diye yazı verir paranı alır birde bazıları utanmadan süre bile verir 7 gün içinde dönecek diye sakın bunlara inanıp da iş yapma senin bu durumda yapabileceğin en güzel şey açıp ellerini ALLAH'a içten dua etmek ve beklemek tekrar geçmiş olsun bu zamana kadar yaşanmış güzel anılarını unutmada şu sıralar pek aklına getirme bu yara biraz kabuk bağlayana kadar ;)

tesekkür ederim arkadaslar aile gibisiniz iyikide burdayım bu sayfadayım öyle yapcam birazda o düşünsün ben bugun zaten herseyi söyledim ona biraz ikna gibi oldu sonra facedn cıktı sohbeti yüzüme kapatıp haklısınız bırakalım birazda o düşünsün umarım iyi düşünür yoksa bende ugrasmıcam zaten

AJA

Elit Üye
Dünyanın her yerinde insanlar zulme uğruyor. Annelerine bacılarını gözlerinin önünde defalarca tecavüz ediliyor. Çocukları ve yakınları kucaklarında can veriyor. Evlatları şehit oluyor. Ellerinden hiçbir şey ama hiçbir şey gelmeden çaresizce ağlıyorlar. Babalar evlatlarına yiyecek bir lokma ekmek bulamıyor. Açlıktan onurlarını ezip hırsızlık yapmak zorunda kalıyorlar. Gırtlakları kesilmiş yüzlerce çocuğun, parçalanmış bedenlerin arasında hayata tutunmaya çalışıyorlar. Ve sen tutmuş sevgilim beni terk etti öldüm bittim diyorsun. İnsanlar ne tür acılar çekiyor nelere dayanıyor en ufak bi fikrin var mı? Yazıklar olsun!
Kendi fikrinizi söylemeniz iyi hoşta yazıklar olsun gibi bir söze hakkınız yok.Yargılamak size mi düştü ? Allah herkesin kaldırabileceği kadar acı ve keder verir,saydığınız şeyler evet hepsi doğru ve gerçek ama bu tüm gerçekler her kişiyi bağlamaz ! Sizin idrakınız yada manevi gücünüz herşeyi anlayıp kaldırabilir bu başkası için geçerlidir anlamına gelmez.

İyi forumlar. :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
04 05 derken sabahmı persembe günü yoksa bütün günmü

Sabah 04 ve 05 arasi jüpiter saati,Tam gün degil,persembe günü saat 24,00 ten saat 7,37 ye kadar ay balik burcunda,ve saat 07,37 den gece 24,00 a kadarda ay terazi burcunda.Ayrica gönül isleri ve bahce isleri icinde cok uygun bir gün.Iyi forumlar