Lunarkinezi nedir? Nasıl Yapılabilir?

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Lunarkinezi: Negatif enerjidir. İnsanların kızgınlıklarını-nefretlerini kendinize yükler ve bunu saldırıda kullanabilmenize olanak sağlar. Saldırı dediğim çok büyük bir hasar vermez. Ama karşıdakini yeterince sersemlettiği aşikardır. Lunarkinezi ile uğraşanların sayısı çok çok azdır. Çünkü negatif enerji ciddi bir olaydır. Lunarkinezi için vücutta mutlak bir enerji akışının olması gerekir. Zaten Lunarkinezi çalışmalarına başlamadan önce şiddetle enerji kontrolü öneririm. Eğer enerji kontrolü olmazsa , karşıdaki kişiden çektiğiniz negatif enerjinin vücutta kontrolü sağlanamaz.Ve aldığınız negatif enerjiyi kontrol edemezseniz negatif enerji vücutta kalır. Ve bu hem bedensel hemde ruhsal açıdan bir çöküntü yaşatır. Etkisinin geçmesi ise bayağı bir uzun sürer. ( 5-6 gün civarı ) . Şimdi uygulamaya geçelim.
1- Partner seçimi oldukça zordur. Çünkü partnerinizin sie beslediği duygular gerçek olmalıdır. Yani gerçekten sinirlenmeli , gerçekten kin beslemeli vs. ( Yani bu ne demektir , egzersiz için bulduğunuz parterinize bana sinirlenmen lazım dediğine bu iş olmaz = ) )

2- Diyelim karşınızdaki kişinin size olan duyguları gerçek. Size gerçekten sinirleniyor veya kin besliyor.Bundan eminseniz Lunarkineziye başlıyoruz.

3- O kişinin vücudunu sizin vücudunuza bağlayan hortumlar , ipler vs. olduğunu imajine ediyoruz. Konsantrasyon çok çok önemli. Ve bu hortumların içinden o kişinin o an ki negatif duyguların kendimize aktığını imajine ediyoruz. Bu duyguların o kişiden alınıp kendimize yüklendiğini haya lediyoruz. Gittikçe o kişinin daha uysal sizde aldığınız negatif enerjinin etkisiyle daha asabi ve daha sinirli olduğunu imajine ediyoruz.

4- Yeni başlayanlar için bu imajine süresi uzayabilir. (4-5 dakika civarı ) . Ama bu işte ustalaşanlar için yukarıda yazdıklarımın oluşum süresi 1 dakikadan daha aza iner.

5- Evet devam edelim . Negatif enerjinin kendi vücudumuzda bir akış içinde olduğunu hayal ediyoruz. Negatif enerjiyi hortumla veya iple bağlı olduğumuz kişiden bize geldiğini bize bağlı olduğu yerden enerjinin beynimize akışını imajine ediyoruz.

6- Tüm negatif enerjiyi beynimizde topladıktan sonra , aniden negatif enerjiyi serbest bırakıyoruz ki bu kişide aşırı enerji kaybına yol açar. Bu olayı daha iyi imajine etmek için ben negatif enerjiyi bırakırken çığlık atıyorum. Sizede öneririm. Gerçekten yardımcı oluyor. Avazınız çıktığı kadar bağırın ve vücudunuzdaki enerjinin rakibe değil , dikkat edin buraya rakibe değil , etrafa yayıldığını hissediyoruz. Çünkü bi noktaya odaklanırsak acemi olanlar için enerjinin boşa gitmesi çok yüksek bir ihtimaldir.

7- Bunları tamamen yaptıysak vücudunuzda aşırı derecede bi yorgunluk hissedeceksiniz. Endişelenmeyin. Bu geçicidir. 1 -2 saatlik bir uyku sonrası kendinize gelirsiniz. Ama dediğim gibi sonucu almak için , iyi bir lunarkinezici olmak için normal kinezi yöntemlerindne daha çok çalışmak gerekir. Çünkü burda işimiz enerji

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Ben dün denedim babamın üstünde banada biraz yorgunluk oldu.Ama oluyor Saol.

biard

Kayıtlı Üye
Negatif enerji işlerinin tehlikelerinin düşünülenden daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ben herkesin farklı bir çalışma alanı olduğuna inanıyorum. Mesela şifacı olması gereken biri bu uygulamaları yapmamalı. En azından tek başınayken. Negatif şeylerde bir eğitmen olmadan yapılmaması gereken alanlardan biri bence. Tamam bir şifacı da savunma amaçlı yapabilir ama başında biri olmazsa kendine zarar verir ve şifacılık yeteneği azalır. Aynı şekilde bazılarının vicutları da negatif enerjiye yatkındır diye inanıyorum. Kötü anlamda değil. negatif her zaman kötü değildir, tıpkı pozitifin her zaman iyi olmadığı gibi.

biard

Kayıtlı Üye
Forumda usta, abi gibi kelimeler yasak ve hoş değil bence. ☺️

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Kin besleyen çok kişi olduğu için çevremde istemesemde bunu yapıyorum zaten devamlı negatif enerji yüklüyorlar depresyonda gibiyim :\

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Kin besleyen çok kişi olduğu için çevremde istemesemde bunu yapıyorum zaten devamlı negatif enerji yüklüyorlar depresyonda gibiyim :\

Depresyondaysanız bir psikiyatriste gidebilirsiniz. Negatif enerjiye gelince ise evet negatif enerji genellikle kullanmayı bilmeyenleri yorabilir veya hırpalayabilir.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye

Kardeş stresli olabilirsin.Bi yatağa uzan gözlerini kapat ve hepsini salla bi kenara gitsin.El alemin ne düşündüğü senin kişiliğini o yapmaz.Sen kendinsin en iyi sen biliceksin kendini. Salla kardeşim ben öyle yapıyorum kafama bile takmıyorum.

Böyle yapa yapa sakin kafayla kinezilerini daha etkili yaparsın.Elbette tüm sıkıntıların gideceğini düşün hep sıkıntılı olmayacaksın demi birazda rahat lazım.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yalnız kişinin ne hissettiğini yoğun olarak hissettiğim için olmuyor huzursuz oluyorum stresli ortamlarda özellikle işyerinde bende dışarıya atıyorum istemeden volkan gibi püskürüyor negatif enerji sanki

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Yalnız kişinin ne hissettiğini yoğun olarak hissettiğim için olmuyor huzursuz oluyorum stresli ortamlarda özellikle işyerinde bende dışarıya atıyorum istemeden volkan gibi püskürüyor negatif enerji sanki

Eğer bu negatif enerjiyi iyi bir şekilde kullanabilirseniz etkili bir biçimde Lunarkinezi yapabilirsiniz. Önemli olan enerjiyi kullanabilmek, ona yön verebilmek.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Eğer bu negatif enerjiyi iyi bir şekilde kullanabilirseniz etkili bir biçimde Lunarkinezi yapabilirsiniz. Önemli olan enerjiyi kullanabilmek, ona yön verebilmek.
Enerjime bir yön veremiyorum dağınık gidiyo artık kontrol edecek enerjim kalmıyo onu :\ bende üzerimden atıyorum birine kızarsam kötü şeyler oluyor bazen

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Enerjime bir yön veremiyorum dağınık gidiyo artık kontrol edecek enerjim kalmıyo onu :\ bende üzerimden atıyorum birine kızarsam kötü şeyler oluyor bazen

O zaman şöyle imaj edin kafanızda yani hayal edin diyelim x kişisini sevmiyorsunuz ve buna lunarkinezi uygulamak istiyorsunuz. Sizi x kişisine bağlayan borular düşünün ve bu borularda sizin negatif enerjiniz x kişisine aktarılsın. Bence negatif enerjinin rengini mor olarak düşünün ama tabi bu size kalmış. Enerji o kişiye aktarılınca veya aktarılırken onun acı çektiğini veya rahatsız olduğunu hayal edin. Böylece Lunarkinezi gerçekleşebilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
O zaman şöyle imaj edin kafanızda yani hayal edin diyelim x kişisini sevmiyorsunuz ve buna lunarkinezi uygulamak istiyorsunuz. Sizi x kişisine bağlayan borular düşünün ve bu borularda sizin negatif enerjiniz x kişisine aktarılsın. Bence negatif enerjinin rengini mor olarak düşünün ama tabi bu size kalmış. Enerji o kişiye aktarılınca veya aktarılırken onun acı çektiğini veya rahatsız olduğunu hayal edin. Böylece Lunarkinezi gerçekleşebilir.
Sorun şu ki insanlara zarar vermek istemiyorum acıyı bir kişi üzerinde toplarsam çok acı olur bunun yerine etrafa nesnelere dağıtıyorum

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Herkese eğitim şart yoksa dediğin gibi bazı yetenekler eğitimsiz gerçekleşemiyor.
Biliyorum bu doğru ancak ben çabuk sıkılıyorum çok fazla odaklanamıyorum olmayınca da sinirleniyorum biraz kendine inanmak da gerekiyor o da olmuyor kafam çok dolu bu yüzden de kolay olmuyor çok tez canlıyım herhalde

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Biliyorum bu doğru ancak ben çabuk sıkılıyorum çok fazla odaklanamıyorum olmayınca da sinirleniyorum biraz kendine inanmak da gerekiyor o da olmuyor kafam çok dolu bu yüzden de kolay olmuyor çok tez canlıyım herhalde

Aynı benim gibisiniz ben de dediğiniz şeyleri astral seyahatte yaşadım olmayınca hemen sinirleniyordum