Kurşun Döktürme

Devilsadness

Kayıtlı Üye
862A30C9-27BE-4283-97E0-BBEAE09E3DDC.jpegMerhabalar az önce kurşun döktürdüm lakin şekillerden anlamıyorum.Falıma bakabilecek birisi var mı?
5D869632-AA49-4FA3-870E-F7A884484921.jpeg0F4CE0F0-51D3-4722-9EC1-F03CA63745A3.jpeg

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ne için döktürdügündüz? Genel negatif mı?
Ben de kursundaki şekillerden anlamam. Ben balmumu kullanıyorum. Daha yumuşak oluyor.
Fakat bakarken midem kalktı! 🤢🤮 çok büyük bir belayı hapsetmis bu kurşun. Biran önce kurtulun el degdirmeden.

Auranız parçalanmış. Kurşun döktürmek çok sert bir uygulama.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Ne için döktürdügündüz? Genel negatif mı?
Ben de kursundaki şekillerden anlamam. Ben balmumu kullanıyorum. Daha yumuşak oluyor.
Fakat bakarken midem kalktı! 🤢🤮 çok büyük bir belayı hapsetmis bu kurşun. Biran önce kurtulun el degdirmeden.

Auranız parçalanmış. Kurşun döktürmek çok sert bir uygulama.
Genel negatif için döktürdük.Ne tür bir beladan bahsediyorsunuz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Beni korkuttunuz açıkçası.Kimseye zararı olmayan kendi halinde yaşayan bir insanım siz bunu diyince bir ürperdim.Cevabınız için teşekkürler 😊
Korkacak birşey yok. :) Neyse ne, çıktı gitti. 🤗
Düşünmeniz gereken aslında parçalanan auraniz. Onu tamir etme çalışmaları yapmanızı öneririm. :)

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Kurşun neden aurayı parçalasın merak ettim doğrusu. Bilimsel olarak kurşun madeninin nötrleme etkisi olduğu kanıtlandı. Yani auranıza bir zararı olmaz diye düşünüyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kurşun neden aurayı parçalasın merak ettim doğrusu. Bilimsel olarak kurşun madeninin nötrleme etkisi olduğu kanıtlandı. Yani auranıza bir zararı olmaz diye düşünüyorum.
Auranızda negatif enerji varsa ve kurşun onu temizlerse. Delik deşik bir aurayı elde etmiş olursunuz.
Noterleme konusunda birşey diyemem. ( Konu ile ilgili link paylaşırsanız minnettar olurum).
Bildiğim, kurşunun negatif enerjiyi içine hapsettihini.
Fotodaki kurşun, paramparça vaziyette...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Auranızda negatif enerji varsa ve kurşun onu temizlerse. Delik deşik bir aurayı elde etmiş olursunuz.
Noterleme konusunda birşey diyemem. ( Konu ile ilgili link paylaşırsanız minnettar olurum).
Bildiğim, kurşunun negatif enerjiyi içine hapsettihini.
Fotodaki kurşun, paramparça vaziyette...

Fotoda kurşunun o yapıda olması metalik özelliği ile alakalı eritilmiş bir metal kurşun döküm işleminde daha soğuk bir yüzeyle karşılaşınca o şekli alır. Bunu donma hızı yüksek diğer malzemelerde de görebilirsiniz. Geçmiş yıllarda kurşunun nötrleme yaptığına dair bir bilimsel araştırma makalesi okumuştum. Bulursam sizinle paylaşırım. Auramızın o kadar kolay delik deşik yapıda olacağını pek sanmıyorum. Yoğunluğu ve yapısı sebebiyle o boşluklar akışkan şekilde hemen doluyordur mutlaka, Tabi bunun için incelemek ve bunu görüntülemek lazım Bir kirlian fotograf makinam olmadığı için bunu deney yaparak şuan için söyleyemem varsa böyle bir çalışma bakmak gerekir. Rus bilim adamı krotkovdu yanlış hatırlamıyorsam onun enerji çalışmalarında auranın akışkan bir yapısı olduğunu görmüştüm. Bu sebeple parçalanacağını sanmıyorum. Kurşunun taşıdığınızda karşı düşünceleri nötrleyerek adeta koruma duvarı yarattığını kendim deneyimledim. Kurşunla ilgili detaylı çalışmayı paylaşmaya çalışırım

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Ayrıca belirtmek isterim ki kişi kurşunu doğrudan vücuduna temas ettirmemelidir. Zehirlenme ile sonuçlanan vakalara sebebiyet verebilirler. Yanınızda taşımak isterseniz bile doğrudan temas etmeyeceğiniz şekilde taşımalısınız. Kısa süreli temaslar etkilemese de uzun süreli temaslar kurşunun derişiklik oranına göre kişiyi hasta edebilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Fotoda kurşunun o yapıda olması metalik özelliği ile alakalı eritilmiş bir metal kurşun döküm işleminde daha soğuk bir yüzeyle karşılaşınca o şekli alır. Bunu donma hızı yüksek diğer malzemelerde de görebilirsiniz.
Kurşun suya dökülür ve çoğu zaman tek parça çıkar. Auranin parçalanmış olması de benim uydurdugum değil. Bu şekilde yorumlar yapan birçok saygı duydum majisyenler var.
Aura elbette akışkan, fakat zannettiğiniz kadar değil. Delikler kapanıyor, ama yavaş. Ve o delikler açıkken insan korumasız kalıyor.
Elinizi yaraladiginiz zaman, hiç birşey yapmazsanız eğer, yara muhtemelen kendiliğinden kapanır. Fakat yaraya gereken müdahale ederseniz eğer. Hem mikrop kapma riski ortadan kalkar hem daha çabuk kapanır.
O misal...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Kurşun suya dökülür ve çoğu zaman tek parça çıkar. Auranin parçalanmış olması de benim uydurdugum değil. Bu şekilde yorumlar yapan birçok saygı duydum majisyenler var.
Aura elbette akışkan, fakat zannettiğiniz kadar değil. Delikler kapanıyor, ama yavaş. Ve o delikler açıkken insan korumasız kalıyor.
Elinizi yaraladiginiz zaman, hiç birşey yapmazsanız eğer, yara muhtemelen kendiliğinden kapanır. Fakat yaraya gereken müdahale ederseniz eğer. Hem mikrop kapma riski ortadan kalkar hem daha çabuk kapanır.
O misal...

Amacım tartışma değil işim gereği metallerle çalışıyorum kurşun kalitesizse dağılabilir. Soğuk yüzeyden kastım sudur. Genel tanımlama olması amacıyla o şekilde söyledim. Uydurma demedim zaten benim takip ettiğim rus bilim adamının çalışmasına göre yorum yaptım sizde araştırabilirsiniz. Elbette dediğiniz doğrudur.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Amacım tartışma değil işim gereği metallerle çalışıyorum kurşun kalitesizse dağılabilir. Soğuk yüzeyden kastım sudur. Genel tanımlama olması amacıyla o şekilde söyledim. Uydurma demedim zaten benim takip ettiğim rus bilim adamının çalışmasına göre yorum yaptım sizde araştırabilirsiniz. Elbette dediğiniz doğrudur.
Tartışma kötü birşey değil, seviyeli olduğu sürece.;) sizinle tartışmaktan zevk duyarım. Çünkü boş biri değilsiniz.🤝
Benim enerjiyi hissetme yeteneğim var. İnsanın aurasinda deliği hissedebiliyorum.