Kuantuma siçrama

AphraeL

Kayıtlı Üye
Elektronik posta yoluyla elime geçen bir yazı.. Biraz uzunca ama ilginç şeyler var içinde.. İşinize yaramasını umarım..[[UANsTUMa SIÇRAMA[[Kuantum Düşünce Tekniği”[i yazalı beş yıl oldu. Giderek artan bir ilgiyle karşılandı bu kitap. [Kuantum Sıçrama”[kitabı ise, daha derinlemesine bilgilerle dolu.[[zellikle, kişiliğinizin temelini oluşturan [çekirdek inanç[ çok önemli bir konudur. Ve bu modelin her defasında nasıl işe yaradığını görmek, sizin için de şaşırtıcı olacak. “[uantum Uygulama”[derin düzeyde bir çalışmayı içerir. Daha çok hücresel düzeyde bir çalışmayı. Ayrıca ailesel kaderle ilgili ortak enerjiyle ve ortak morfo genetik alanla ilişkili çalışmaları da kapsar. Bu yüzden derin, kalıcı ve güçlü bir etki yapar.[[ütün dünyada, artık insanla ilgili her konuda bütüncül bir yaklaşım söz konusu. İnsan; zihin, beden ve ruh üçlemesinden oluşuyor çünkü. Bu üç kısımdan en etkili olanı “ruh”tur. Yâni insanın [Iendisi”[/a da Ben. Seçimleri yapan bu [Ien”[/r ve olaya bu açıdan bakmadıkça, sorunlara çözüm bulmak da imkansızlaşır.[/COLOR=#ffff99]İnsan gökte ya da yerde olmayı kendisi seçer. “ olarak[/U][/I

livemocha

Kayıtlı Üye
Şimdiye kadar okuduğum kişisel gelişim içerikli bir çok yazıyı geride bıraktı çok çok teşekkürler iyiki paylaştınız

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben bu adamı sevemedim bir türlü. Yanlış bir adamdır demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ben ısınamıyorum sadece. İlginç..

aracniafob

Kayıtlı Üye
evet chillout ;

kesinlikle size katılıyorum bende aynı duygulanım içindeyim.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Bütün yollar farkındalık kapısına çıkıyor. Onsuz hiçbirşey olmuyor. Onunla da herşey mümkün oluyor. Hayyam'ın dediği "Seninle içilen şarap helal / Sensiz içilen ayran haram " bu olsa gerek