Kuantum olumlamayı yanlış söyleme sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben kendime bir kuantum olumlama seçtim ama onu bazen yanlış södikkatsizlik sonucu. Mesela seçiyorum yerine seviyorum diyebiliyorum. Bu durumda 21 günlük olumlama geçersiz sayılıp tekrar başlamam gerekmez değil mi aynı şeye? çünkü bu çok kötü olur. Bazen de dilim sürçüyor.yleyebiliyorum

biard

Kayıtlı Üye
Yine yazım yanlışı yaptım bilgisayarımdan kaynaklı bu sefer artık ön izlemeyi kullanacağım.

bendekiben

Elit Üye
Herşeyde olduğu gibi söylediklerinizde de niyet önemli.Yani sizin içinizden geçirdiklerinizi diliniz yanlış söylesede bilinç altınız ifade etmek istediğiniz anlamda algılar, 21 günluk sürecinize devam edebilirsiniz.

biard

Kayıtlı Üye
Peki olumlamaları içimden söylesem de olur mu? Hani fısıltı şeklinde bile değil kendim bile duymayacağım şekilde söylesem işe yarar mı yine? Çünkü odamı başka insanlarla paylaşıyorum. Ve uykudan uyanınca ve uyumak üzereyken olumlama yapmanın etkili olduğunu duydum.

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Olumlamanın etkisi yüksek konsantrasyon ve dikkatten geçiyor.
Zihindeki berraklığı düşünün düşünce ve duygunun sıfır olduğu o anı işte bu noktada zihin olumlamaya açıktır.
Kusura bakmayın ama sizin daha kendinizden haberiniz yok 21 gün diye kamara yapıyorsunuz.
Yaptığınız işe gösterdiğiniz saygı ve ciddiyet kadar kazanımınız olur.
Beynin seni dinlemiyorsa evrenin sonuna kadarda olumlasan o iş olmaz.

Ek olarak tavsiye veriyim.
Telefonunuza ses kaydı yapın sonra bunu düzenli olarak dinleyip günlük hayatta davranışlarınızada yansıtın bunu.
Bu şekilde olumlamanın etkisini birazda olsa görebilirsiniz.

bendekiben

Elit Üye
Peki olumlamaları içimden söylesem de olur mu? Hani fısıltı şeklinde bile değil kendim bile duymayacağım şekilde söylesem işe yarar mı yine? Çünkü odamı başka insanlarla paylaşıyorum. Ve uykudan uyanınca ve uyumak üzereyken olumlama yapmanın etkili olduğunu duydum.

Aslında olumlamayı sayın LaveLegis'in söylediği gibi ses kaydı ile kulaklıkla dinleyebilirsiniz.Dinlerken E.F.T. noktalarına vuruşlar şeklinde veya beyni alfa seviyesine getirecek yöntemlerle beraber çalışmanız daha etkili olacaktır.Fakat seçtiğiniz olumlamaların kuralına uygun olması yani belirsizlik ve olumsuzluk icermemesi geniş zaman cümlelerinin seçilmesi çok onemli aksi takdirde bilinç altınıza fark etmeden yanlış kodlar gönderebilirsiniz.Sitede olumlamalar ile ilgili yardım alabileceğiniz bir çok konu bulunmakta .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...