Kötü şans ve bahtsızlık

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Herkese iyi geceler dilerim, direkt konuya girmek istiyorum: Son 3-4 yıldır üstümde inanılmaz bir kötü enerji mi diyim şanssızlık mı diyim öyle bir şey var. O kadar ki psikolojik sıkıntılar yüzünden hastanede yatmışlığım da oldu. Adaçayı yakmayı denedim çoğu defa hiçbir işe yaramadı. Hani üstümde bitkinlik var, hiçbir şeye dikkatimi veremiyorum, çalışamıyorum, mutsuzum sürekli bunun artık psikolojik bir şey olduğunu düşünmüyorum, büyü veya benzeri başka bir şey olduğundan şüpheleniyorum ama bana imkansız gibi geliyor. Yok mudur bunun bir çözümü :/

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
büyü veya benzeri başka bir şey olduğundan şüpheleniyorum
Şüpheleniyorsanız vardır :) Böyle şeyler kendini hissettirir.. bu kadar şanssızlığınıza mantıklı bir açıklama bulamıyorsanız başka bir anlamı vardır, nedensiz bir şey olmaz. Bakım yaptırın öncelikle..

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Şüpheleniyorsanız vardır :) Böyle şeyler kendini hissettirir.. bu kadar şanssızlığınıza mantıklı bir açıklama bulamıyorsanız başka bir anlamı vardır, nedensiz bir şey olmaz. Bakım yaptırın öncelikle..
Iyi günler hocam tam da dün gece bunu yazdıktan sonra bugün rüyamda büyü ile ilgili şeyler gördüm eskiden kağıda ritüel tarzı şeyler çizerdim rüyamda da büyü kağıtları, eşyalar buldum kendi odamda daha sonra bunları yok etmeyi düşündüm daha sonra uyandım :/

Iyi günler hocam, bakım ne demek
Çözümü var tabiki. Öncelikle bakım baktırıniz. Büyü varsa, aslında yoksa da arınma işlemleri yapın. Arınma işlemlerden sonra kısmet ve yol açma ritüeller.
Geçmiş olsun.:)
Bakım, arınma işlemleri veya diğer ritüellerin nasıl yapıldığını bilmiyorum :( yardım edebilir misiniz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Iyi günler hocam, bakım ne demek

Bakım, arınma işlemleri veya diğer ritüellerin nasıl yapıldığını bilmiyorum :( yardım edebilir misiniz

Bakım yapan kişiler var, büyü musallat gibi etkiler varsa görünüyor orda ben de bilmiyorum nasıl yapıldığını, sanırım varlıklar kullanılıyor bu iş için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bakım yapan kişiler var, büyü musallat gibi etkiler varsa görünüyor orda ben de bilmiyorum nasıl yapıldığını, sanırım varlıklar kullanılıyor bu iş için.
Taro aracılığıyla da bakılıyor. Fal gibi, ama ciddi bir fal. Arınma işlemleri bu sitede var. İsterseniz benim profilimden bakabilirsiniz, ben birkaç tane yayınladım burada.

Iyi günler hocam tam da dün gece bunu yazdıktan sonra bugün rüyamda büyü ile ilgili şeyler gördüm eskiden kağıda ritüel tarzı şeyler çizerdim rüyamda da büyü kağıtları, eşyalar buldum kendi odamda daha sonra bunları yok etmeyi düşündüm daha sonra uyandım :/
Bilinçaltı oyunu da olabilir. Haberci rüya da olabilir. Rüyada büyü buldunuz yerlere baktınız mı?

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Taro aracılığıyla da bakılıyor. Fal gibi, ama ciddi bir fal. Arınma işlemleri bu sitede var. İsterseniz benim profilimden bakabilirsiniz, ben birkaç tane yayınladım burada.

Bilinçaltı oyunu da olabilir. Haberci rüya da olabilir. Rüyada büyü buldunuz yerlere baktınız mı?
Evet baktım da bir şey bulamadım((

Hocam kusura bakmayın profilinizde bulamadım, link atabilir misiniz?