koç burcu 2010 falı

greengrass

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ara 2009
Mesajlar
190
Tepkime puanı
12
KOÇ 2010

2010 yılında Koç'ların aşk hayatı nasıl olacak?

Büyük değişimler yılı

Bu sene ilişkiler konusunda tarzınızı ve bütün alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Böylece ciddiye aldığınız ve önemsediğiniz kişilerle aranızda sıcak ilişkilerin doğduğunu görebilirsiniz. İdealinizdeki kişiyle karşılaşabilir geleceğe yönelik büyük beklentiler içine girebilirsiniz. İyimser duygularınızın uyanmasıyla birlikte saygın kişilerin dikkatini çekecek, çevrenizde istediğiniz etkiyi uyandırmayı başaracaksınız.

Bekâr olanlar bu yıl evlenmeyi arzu edebilir, evli olanlar çocuk sahibi olmayı isteyebilirler. Bu arada sizi zorlayacak kişilere aşık olabilir, ya da içinde bulunduğunuz koşullar yüzünden sevdiğiniz için mücadele edebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında özgürlük arzularınızın artması ile birlikte, aşk konusunda kendinizi önceki yıllardan farklı hissedecek ve yepyeni bir anlayışla ilişkilerinizi düzenleyeceksiniz.

Evli olanlar eşleri ile aralarındaki ilişkiyi sorgulayabilir ve farklı beklentiler içine girebilirler. Evli olmayanlar ise yetersiz iletişim yüzünden ilişkilerini savurganca tüketebilirler. Veya sevdiğinize eskisinden daha farklı bir biçimde yaklaşabilir, duygularınız, istekleriniz, beklentileriniz artarken aranızdaki ilişki daha heyecan verici olmaya başlayabilir.

Bu yıl Koç'ların sağlık durumları nasıl olacak?

Bir süredir üstlendiğiniz sorumluluklar üstünüzde baskı yaratıyor ve muhtemelen sağlığınızı etkiliyor. Bu yıl ve önümüzdeki iki yıl boyunca sağlığınızla daha çok ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Üzerinizdeki baskıyı azaltmanın yollarını aramak ve sizi rahatlatacak uğraşlar bulmak bir çözüm olabilir. Bunun dışında kendinizi başkalarının sorunlarına kaptırıp sağlığınızı ihmal etmeyin. Özellikle yılın ilk yarısı beslenmenize dikkat edin.

Haziran - Temmuz arasında yoğun çalışma temposu sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Kendinize özen göstermelisiniz. Temmuz ayından sonra dikkatsizlik ve acelecilik yüzünden çıkabilecek kazalara karşı dikkatli olun.

Fakat yaz aylarında Jüpiter’in koruyucu enerjisini üzerinizde hissedecek ve sorunlarınızı kolay atlatacaksınız. Fakat olayları büyütmekten ve her şeyi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

Aile hayatında neler olacak?

Sorumluluklar sizi bekliyor!

Bu yıl içinizde uyanan değişim arzusu daha fazla sorumluluk almanıza ve önemli kararlar vermenize neden olabilir. Artık bir aile kurma zamanınızın geldiğini düşünebilir veya sahip olduğunuz aileyi daha da büyütmek isteyebilirsiniz. Bu yıl hayatınızın her alanında daha çok sorumluluk almak isteyecek ve zorlanacaksınız. Sizi en çok zorlayacak konulardan biri de eşinizle olan ilişkileriniz olacak. Eşiniz yüzünden daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilir veya eşinizin imkanlarında meydana gelen daralma yüzünden üstünüzde daha fazla baskı hissedebilirsiniz.

Bu yıl özellikle 21 Mart – 1 Nisan arasında doğmuş olan Koç burçları eşlerinin ailesi ile ilgili olaylar yüzünden zorlanabilirler. Yılın birinci yarısında çocuklarınızla ilgili konular hayatınızda daha fazla yer alacak. Onlarla birlikte çeşitli faaliyetlere katılabilir ve sosyal ortamlarda daha fazla yer alabilirsiniz. Bu arada onlar için mücadele etmenizi gerektirecek olaylarla da karşılaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında bir yandan iyimserliğiniz artarken, diğer yandan özgürlük arzularınızın da arttığını hissedeceksiniz. Bu yüzden üzerinizde hissettiğiniz baskıya isyan edebilir ve ilişkilerinizle ilgili radikal kararlar verebilirsiniz.

Mayıs ayından sonra aileniz ve çocuklarınızla problemler yaşayabilirsiniz. Fakat iyi duygularınız aynı zamanda iyi ilişkiler kurmanızı da sağlayabilir. Evli olmayanlar bu dönemde evlilik kararı verebilir veya evlilik amacıyla başlamış oldukları ilişkilerini bitirebilirler. Özellikle Ağustos ayından itibaren, eş, yuva ve aile konularında dikkatli olmalısınız. Sert ve zorlayıcı etkiler yüzünden ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Veya türlü olaylarla çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Evli olmayanlar ise sürpriz evlilik kararı alabilir ve hayatlarında önemli bir değişiklik yapabilirler. Aralık ayında sizin veya eşinizin ailesi ilgili gelişmeler çok zorlayıcı olabilir.

Koç'ların maddi hayatı nasıl olacak?

Riskli yatırımlardan kaçının!

2010 yılı hayata geçirmeyi düşündüğünüz girişimleriniz için hem kayıpları hem de kazançları işaret ediyor. Ocak ayında kariyer evinizde meydana gelen tutulma iş ve kariyer hedeflerinizin ve parasal durumunuzun değişeceğini haber veriyor. Bunun en önemli nedeni eşinizin veya ortaklıklarınızın gelirlerinde meydana gelen daralma olabilir. Yılın ilk yarısında mümkün olduğunca riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Mart ayı sizin için gelirlerinizin artacağı bir ay olacaktır. Fakat aşırı harcamalardan kaçınmalı ve mümkün olduğunca para biriktirmeye çalışmalısınız. Çünkü Nisan ayında artan harcamalar sizi zorlayabilir. Mayıs ayından itibaren sürprizlere hazırlıklı olun. Çünkü içinizden yükselen özgürlük arzuları sizi beklenmedik davranışlar içine sokabilir ve her şeyi bir anda bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Aman dikkat! Çünkü bu arada size gelir getiren iş, eş, ortak gibi kaynaklarınızdan olabilirsiniz.

Biraz sabırlı olun. Çünkü bolluk ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Haziran ayında sizin burcunuza geçiyor. Sürpriz fırsatlar ve destekler sizin yanınızda olacak. Bu dönemde birçok girişim yapabilirsiniz. Fakat aşırı iyimserlik yüzünden kayıplarla karşılaşma riskinizde var. Veya çok fazla sorgulayıcı bir tavır içine girebilir ve karşınıza çıkan fırsatları göremeyebilirsiniz. Temmuz ayında borsa ve şans oyunlarında şansınız yüksek. Ama çok fazla risk almaktan da kaçınmanız gerekiyor. Ağustos ayı ise sizin için zorlayıcı bir ay olacak. Ortaklıklar ve eşle ilgili konularda sert etkiler alıyorsunuz. Eylül ve Ekim ayında ise başkalarından beklediğiniz paralar konusunda mücadele, rekabet ve gecikmeler olabilir. Elde etmeyi beklediğiniz gelirlerinizde umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Fakat Kasım’dan itibaren parasal konularda daha rahat edebileceğiniz koşullar oluşuyor.

İş ve kariyer hayatında neler olacak?

Hırs dolu bir yıl sizi bekliyor!

Bu yıl kariyerinizi ilgilendiren konularda hedefinize odaklanacak ve son derece hırslı olacaksınız. Özellikle yılın ikinci yarısında Jüpiter’in de desteği ile başarı şansınız yüksek. Fakat Mart ayına kadar yeni bir girişimde bulunmak yerine eski işlerinizle uğraşmalı ve sorunlarınızı halletmelisiniz. Yılın büyük bir kısmında, ortaklıklarınızı ve işinizi son derece ciddiye almanızı gerektiren olaylarla karşılaşabilirsiniz.

İşinizde sizden daha üst kademede bulunan kişilerle zorlayıcı tecrübeler yaşayabilirsiniz. Sizden çok daha güçlü kişilerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun sonucunda geleceğinizi yeniden planlamak isteyeceksiniz. Sahip olmak istedikleriniz için büyük bir güçle harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat içinde bulunduğunuz şartlar istediğiniz gibi hareket etmenizi önleyebilir ve daha sabırlı olmanızı gerektirebilir.

Bütün bu zorluklara rağmen beklenmedik olaylar size büyük kazançlar getirebilir. Fakat elinizdekileri kaybetme riskinizde var. Bu yıl sabırlı ve mantıklı olmak için elinizden geleni yapmalısınız. Böylece karşınıza çıkan büyük fırsatları doğru değerlendirebilirsiniz.
kaynak...Astrolog Ümran Ensari
 

greengrass

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ara 2009
Mesajlar
190
Tepkime puanı
12
hiiiç anlaşamam ama bu senin için :)


AKREP 2010

2010 yılında aşk hayatınızda neler olacak?

Hayata yepyeni bir gözle bakacaksınız!

Bu yıl hayattan daha fazla keyif almak isteyecek ve mutluluğunuzu arttıran gelişmelerle karşılaşacaksınız. Yılın ilk yarısında beklentilerinizin artması yüzünden daha çok mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik anlarda ortaya çıkan olaylar tepkilerinizi şiddetli bir biçimde ortaya koymanıza neden olabilir. Veya sevdiğinizin beklemediğiniz bir davranışıyla karşılaşabilir bunun karşılığını şiddetli bir biçimde verebilirsiniz. Sakin ve serinkanlı davranmaya, olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz.

Aslında Mayıs ayından itibaren enerjinizi aşk hayatınıza ve mutluluğunuza odaklayacaksınız. Daha fazla özgürlük arayabilir ve sıra dışı bir aşk yaşamak isteyebilirsiniz. Birden bire başlayan ve sizi çok mutlu edecek bir aşkın ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Bu aşk, radikal kararlar vermenize neden olabilir. Devam eden ilişkinizi bitirebilir veya aşkınızı daha da ileri boyutlara götürebilirsiniz. Bu yıl yaşayacaklarınız hayatınıza yepyeni bir gözle bakmanızı sağlayabilir.

Sağlık hayatınızı neler bekliyor?

Yılın ilk yarısında Mars’tan aldığınız sert etkiler nedeniyle zorlanabilirsiniz. Mart ayının ortalarına kadar gergin ve sinirli bir haliniz olabilir ve enerjinizin düşmesiyle isteksizlik görülebilir. Çevrenizdeki kişilerle fazla kavga etmemeye ve kendi halinizde işleri akışına bırakmanızı öneririz. Fakat yaz aylarında Jüpiter’in sağlık evine girmesiyle birlikte şifa bulmanız da mümkün. Mars gezegeninin Mart’ta düzelmesiyle birlikte eski enerjinize kavuşacaksınız merak etmeyin.

Ağustos ayından itibaren sağlık açısından sıkıntılı bir dönem olabilir. Kendinize dikkat edin. Eylül ve Ekim aylarında enerjiniz artıyor. Ama bu sefer de çok sabırsız ve dikkatsiz olabilirsiniz. Dikkatsizlik sonucu oluşabilecek kazalara karşı tedbirli olmalısınız.

Aile hayatınızda neler olacak?

Çok büyük beklentiler sizi mutsuz kılabilir!

Bu yılın ilk yarısında evinizi, aile hayatınızı, yakın akrabalarınızı ve işinizi ilgilendiren konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Mart ayına kadar büyük beklentiler içine girebilir fakat hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle kariyerinize yönelik büyük beklentiler aile düzeninizi ve huzurunuzu bozabilir. Veya aile içinde yaşadığınız hayal kırıklıkları işinizle ilgili sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden huzurunuzun bozulmasını istemiyorsanız, çok büyük beklentilerden vazgeçmelisiniz.

10 Mart’tan itibaren istekleriniz için daha rahat harekete geçebilirsiniz. Aslında bu dönemde sorunlarınızı tamamen çözebilir veya bir türlü karar veremediğiniz konularda yeni kararlar alarak harekete geçebilirsiniz. Evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Haziran’a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız.

Haziran ve Temmuz ayları sizin için daha sakin ve huzurlu geçecek. İletişim kurma yeteneklerinizin artması ile birlikte daha anlayışlı ve hoşgörülü olabilirsiniz. Zaten Jüpiter’in koruyucu ve bolluk yaratan enerjisi bu yılın büyük bir kısmında mutluluk evinizden sizi destekleyecek. Bu da hem çocuklarla olan ilişkilerinizi olumlu etkileyecek hem de mutluluğunuzu arttıracak.

Eğer bir çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bilin ki bu yıl her zamankinden daha fazla şanslısınız. Kolayca bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Veya bu yıl çocuklarınızın aracılığıyla kendinizi çok mutlu ve gururlu hissedebilirsiniz.

Büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Haziran ayından itibaren sosyal hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artıyor. Aile büyüklerini daha fazla ziyaret edebilir veya formalite icabı katılmaya mecbur olduğunuz aile toplantılarına gidebilirsiniz.

Bu yıl maddi hayatınız nasıl olacak?

Adımlarınızı dikkatli atın!

Yılın ilk yarısında işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Özelikle üslerinizle yaşayacağınız tartışmalar yüzünden iş kayıplarına ve para kayıplarına uğrayabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmalı ve tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Ocak ayında eğer yeni bir iş anlaşması yapmayı düşünüyorsanız bunu ertelemenizde yarar var. Çünkü ortaya çıkacak aksilikler yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. Aslında 10 Mart’a kadar yeni bir anlaşma ve yeni bir girişimde bulunmak yerine eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.

10 Mart’tan itibaren işinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla gösterebilir ve verdiğiniz mücadelenin karşılığını alabilirsiniz. Nisan ve Mayıs ayında hırsınız ve rekabet gücünüz artıyor. Fakat iş ortaklıkları ve sözleşmeler konusunda dikkatli adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. 12 Mayıs’tan Haziran ortalarına kadar anlaşmalar konusunda tekrar sizi rahatlatacak etkiler var. Bu dönemde parayla ilgili beklentileriniz artıyor: Borsa, alım satım, iletişim, ulaşım, basın-yayın gibi işlerden para kazanabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Temmuz ayında işinizden elde etmeyi umduğunuz gelirleriniz konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sizin için gergin etkilerin olduğu bir dönem. İletişim ve iş sorunları yüzünden yeterince mantıklı düşünemeyebilirsiniz.

Fırsat sandığınız şeyler size kayıp getirebilir. Dikkatli olmalısınız. Ekim ayı sizin için zorlayıcı geçebilir. Her türlü ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda parasal kayıplarla karşılaşabilir veya umduğunuz geliri elde edemeyebilirsiniz. Aralık ayı ise şartların sizin için daha olumlu olacağı bir ay olacak.

Kariyer ve iş hayatınızda neler olacak?

Gayreti elden bırakmayın!

Bu yılın ilk yarısında iş ve kariyer konularında zorlanma ve mücadeleye hazırlıklı olun. Eski konular gündeme gelecek, fikir aylıkları, güç mücadeleleri, kendini gösterme isteği sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Fakat Jüpiter’in desteği anlaşmalar için size sürpriz fırsatlar getirebilir. Özellikle iletişim, medya, halkla ilişkiler ve organizasyon konularında yeni başlangıçlar yapmak mümkün olabilir. Elinize geçen fırsatları değerlendirmelisiniz.

Mart ayında Mars’ın da ileri hareketiyle ihtiyacınız olan enerji ve mücadele gücünü kendinizde bulacaksınız. Yeni iş anlaşmaları için gerekli olan yaratıcılığınız da harekete geçecek. Nisan ayında ortaklaşa yapılan işlerde, anlaşmalarda kendinizi tüm enerjiniz ve cesaretinizle ortaya koyup göstermek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yılın ikinci yarısında yurt dışı bağlantılı seyahatler yapabilir ve yeni anlaşmalarla kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Eylül ayından itibaren daha fazla dikkat çekecek ve isteklerinizi karşı tarafa daha kolay kabul ettireceksiniz. Böylece yeni girişimleriniz için tüm yaratıcılığınızla kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız. Bu yıl biraz gayretle isteklerinize kavuşmanız mümkün görünüyor.
 

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Mar 2010
Mesajlar
125
Tepkime puanı
4
bu incelik karşısında gerçekten saygıyla eğiliyorum.zahmet etmişsiniz,çok teşekkür ederim,elinize sağlık
 

XTX

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Tem 2009
Mesajlar
82
Tepkime puanı
2
Çok teşekkürler ewa, ben koç burcuyum. Güzel paylaşımını baştan sona okudum, diğer koç burcunda olanları bilemem ama benim için bu sene çok zorlu geçeceği konusunda bilgilerin doğruluğuna inanıyorum. Bana ve tüm koç lara kolay gelsin.. Emeğine sağlık, bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim..
 

ssessiz

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ara 2008
Mesajlar
85
Tepkime puanı
5
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Ben de akrep burcuyum ve çok teşekkür ediyorum:)
 

greengrass

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ara 2009
Mesajlar
190
Tepkime puanı
12
Çok teşekkürler ewa, ben koç burcuyum. Güzel paylaşımını baştan sona okudum, diğer koç burcunda olanları bilemem ama benim için bu sene çok zorlu geçeceği konusunda bilgilerin doğruluğuna inanıyorum. Bana ve tüm koç lara kolay gelsin.. Emeğine sağlık, bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim..
:) rica ederim. benim içinde zorlu geçiyor. 2011 bizim yılımız olucakmış bekleyelim görelim....
 

greengrass

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ara 2009
Mesajlar
190
Tepkime puanı
12
değiliz işte... hem neden yıldın ki.. karşılıklısız aşl olsa gerek :(
 
Üst