kişinin kendi rehberini çağırması

Nightcrafter

Kayıtlı Üye
Sanırım korkularınıza yardımcı olabilecek birşey biliyorum. Kendinize çalışmadan önce bir korunma çemberi çizin ve sizin çemberin içinde aynanınsa dışında olduğundan emin olun. Bu sayede gördüğünüz şey sizi rahatsız etse bile size zarar veremeceyektir iradeniz yeterince güçlü oldukça.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sanırım korkularınıza yardımcı olabilecek birşey biliyorum. Kendinize çalışmadan önce bir korunma çemberi çizin ve sizin çemberin içinde aynanınsa dışında olduğundan emin olun. Bu sayede gördüğünüz şey sizi rahatsız etse bile size zarar veremeceyektir iradeniz yeterince güçlü oldukça.

26.Temmuz.2010
03:38
Dolunay
KOVA
02°

Bu tarihte yapsam sorun olur mu ?? Denesem ?

Ayrıca aynada dikkatlice kendime bakmak hep tuhaf gelmiştir. Enteresandı ben küçükken aynaya fazla bakma delirirsin demişti annemler, o yüzden aynaya bakıp da delirmekten korkuyorum.

Teşekkürler.

mavişpery

Kayıtlı Üye

hımm iyi bir mantıkmış.. uygularım teşekürler..

.Su.

Kayıtlı Üye
Kim Yaptı Acaba yazabilir mi??? Bilgilendirme istiyorumm.. Sağolun.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Kim Yaptı Acaba yazabilirmi??? Bilgilendirme istiyorumm.. Saolun
Kimse bu konuda bilgi vereceğini sanmıyorum . Bu tür şeyler özeldir ve kişinin kendisinde kalması gerekir ve kimseye anlatmaması gerekir herkese anlatılırsa bu işin uğuru kaçar diye düşünüyorum .

ahya

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum,
cok güzel bir paylasim, merak ettigim sizin ayanadan ne gördügünüz?:)

Bu paylasimin güncellenmsi gerektigini düsünüyorum.

Sevgiyle...

AJA

Elit Üye
Yapanın ne gördüğünü söylemesi uygun değildir sevgili ahya :) Yapılan majiler anlaşmalar görülenler alınan bilgiler bunların hesi kişiye özeldir.
Ben de yeni gördüm bu konuyu ve aynayı sevmem bu tür işlerde.Bir çoğunun dediği gibi boyut kapısıdır.Şaş kaza musallat olunursa hani yandınız :) Allah korusun diyoruz da, tetbir bizden taktir Allah'tandır.
Bu davetlerden biraz daha tehlikeli geldi bana :)

İyi forumlar.

master120

Kayıtlı Üye
Ben birşey olacağına inanmıyorum bu kadar kolay olacağını düşünmüyorum .. ayne ve dolunayda ilginç geldi herşeyi yüce yaratıcıdan ıstemek gerekir diye düşünüyorum

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
kişinin kendi rehberini çağırması

dolunay gecesi bir ayna alın.
mümkünse şehrin kalabalığı, gürültüsü ve ışıklarından uzak bir meydanda aynada kendinizi ve ayı görebileceğiniz şekilde tutun.
rahatlayın, gevşeyin.
ardından rehberinize seslenin dilediğinizce.

yer, gök ve ayın ışığı birleşiyor,
benliğimi açtım, ruhum seninle,
gel, göster kendini bana...
ruhumu sar, ruhumla dans et.. (gibi kendi spellinizi oluşturabilirsiniz)

Ardından aynada ay ışığının parıltısının arttığını göreceksiniz, ve bulanıklaşacak.
ardından aynada içinizi göreceksiniz, rehberinizi...

dikkat edilmesi gereken:
bu işlem yapıldığında,
içinizde kötülükler varsa, cinler, ifritler sizi sarabilir, musallat olabilir...
aksi durumda ise size öncülük eden, yardım eden, sizi kollayan rehberinizi (melek olduğu sanılan) bulacak, göreceksiniz.

kötü bir görüntüyle karşılaşma olasılığınız varsa (ki herkes kendini bilir) denenmemesi gerekir yada cinler, ifritler konusunda dayanıklı yada üstün olmalısınız ki olumsuz etkilenmeyesiniz.

kopyala yapıştır değil, üretilmiş, denenmiştir. bilginize..
Bu dediğinizi ben odamda yapardım hep aynayı alırdım hiç bişey söylemezdim tabi.Bir süre geçtikten sonra aynadaki yüzüm soluk bir hal alırdı ve gözlerim simsiyah olurdu hatta kendimi sanki aynanın içine düşecek gibi hissederdim yüzümün sol tarafını yara gibi karanlık bi şekilde görürdüm ama gözümü kırpmazdım hiç. Bide dün yaptım bunu :) Sanki aynanın içindeki yansımam 3d görüntü gibi oluyo böyle elle tutulacak gibi düz bir zemin değilde ayna bir çukur bende içindeki kendime yaklaşıyo bakıyo gibiydim Bu ne oluyo acaba?

AJA

Elit Üye
Dün yaptığınız göz yanılması.Uzun süre bakınca ayna öne arkaya doğru esner gibi olur .Tabi bu uygulamayı her yapanda bunu başarıcak yada varlıkları görücekte diyemeyiz.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ama çok güzel bir his :) Böyle farklı bi boyuta delikten bakmak gibi ne yalan söyleyim farklı boyuttan varlık çağırma değilde,ordaki varlıkları aynaya bakıp tv izler gibi izlemeyi isterdim ne yapıyolar acaba onların alemde ne var ne yok :)

AJA

Elit Üye
İzemek mi onları ? röntgencilikten sizi o aynanın içine alırlar..:D

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
:D Gel buraya felan. Ben izleyiciyim abi korsan değil biletimde var :) Bilmem değişiklik olurdu ben aile içi özellerini izlemiyecemki :D Sokakta felan nasıllar aşk meşk işleri nasıl acaba bir insan vallaha seviyorum der acaba onlarda baban beni çarpsınki seviyorum felan :) Sonuçta onlarında bizim gibiler farkları adamlar bela uçuyo :) Hız desen onlarda güçlülerde. Bu arada askerde babamın arkadaşı varmış ranzayı parmaklarının ucuyla tılsamla kaldırıyolarmış bi sözü tekrar ediyolarmış söz şöyleydi eksik ama " Cin padişahının oğlu ölmüş anasını çağırın gelsin,babasını çağırın gelsin" diye devem ediyo gidiyo ranza parmaklarla kaldırılmış 2 kişilik demir ranza. DevilMayCry oynuyorum bizim karakter demon boyutunda birtanede medyum kız var kız spreyle bi nesnenin üstüne kırmızı bi daire çiziyo biz diğer boyuttan dünyadaki boyuttaki o nesneye dokunabiliyoz. Acaba diyorum bazı nesneleri onlar hareket ettiriyo kişi cin çağırmamışta olsa bazı olaylar oluyo ev yanıyo felan, daha önceden orda daveti bi başkası yapmış ve kapı açık kalmış nesnelere dokunabiliyolar hala aklıma bu geldi. Onlarda dünyada yaşıyo ama gözle görülmüyor ayrı bi boyuttalar ama mekan dünya aynı. İstanbul'u düşünelim insanlar yaşıyo diğer boyutta acaba cinler orada neler yapıyo nasıl bir evleri hayat tarzları var mesela :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bende denememeye karar verdim ama keşke egolarımızı yenebilsekte bu uygulamayı yapabilsek, bana kesin varlık gelir sonra ayıkla pirincin taşını

nilay

Kayıtlı Üye
bu uygulamada kötü ve bizi korkutacak varlıkları değilde rehber ruhumuzu yada koruyucu meleğimizi gördük diyelim. uygulama sonrasında ne gibi yararları olacak bize? mesela onlarla iletişimimizi güçlendirip mesajlarını daha rahat mı alıcaz? yoksa sadece o an orada gördüğümüzle mi kalıcaz=)

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Büyüklerimiz, geceleri (hava karardığında) aynaya bakılmaz derdi ..Neden derdik, iyi değil derlerdi . Hala geceleri aynaya bakmamaya özen gösteririm...Sevgiyle kalın

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Ben o şekilde yapmadım ama bi yerde okumuştum üzerinde musallat olan varsa aynada bakınca görür diye.Beş dakika baktım ve karşımda gördüm.Erkekti bıyığı vardı.Ama çok korktum sonra iki üç ay aldı ondan kurtulmam.Aynalara bakmadım beni aynada görünce konuşuyodu.Bu kıyafatin çok güzel,bunu giy falan diye.:(sonra bütün aynaları kaldırdım evde.Nolur birkez görim falan diyodu...çok kötü günlerdi...Şimdi bir ay kadar oldu aynalara bakalı ama uzun süre bakmam aslaa......

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
Aynanın ne yansıtacağını bilemeyiz.Negatiflerden biri çıkarsa al başına belayı :) Bence korunması olmayanlar uygulamamalı.